Сериали и филми - sci-fi, fantasy, mystery, supernatural/тема VIII

  • 82 990
  • 734
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 31 691
Мерси Тиф  Hug
Аз и книгите по сериала The Strain  си ги купих.
Но ще прочета първата и ако ми допадне, ще взема и втората.
Ама се надявам и третата да се преведе. Нашите издателства се правят на ударени като издават поредици и често не превеждат следващите части.

# 691
  • Мнения: 36 486
Аз още чета първата за Вещиците. Ако не се налагаше да наблягам на други неща за четене (служебни), отдавна щях да съм ги довършила...

# 692
  • Мнения: 31 691
Разгледах книгите. Определено искам да ги имам, ама май ги няма никъде. Но третата е  в наличност.
И втората е изчерпана навсякъде.
Може и сега със сериала да ги пуснат пак.
Колекционирам апокалиптични книги. Не мога да се удържа  Laughing

# 693
  • Мнения: 36 486
Първата я има в Моята библиотека - нали е това: https://chitanka.info/person/justin-cronin

# 694
  • Мнения: 31 691
Това ще да е.
Аз одеве я намерих. И Тиф я даде.
Ама аз като си купувам, купувам всички. Така да имам само две, а първата в нета, не ми харесва. Laughing
Но всъщност ще прочета първата. Ако много ми допадне, ще  търся другите.

# 695
  • Мнения: 36 486
Някой, освен мен гледа ли Проект Синя книга? Изтеглих си новия епизод - довечера ще го гледам.
Помня, че и други казаха, че ще го гледат, но не видях много отзиви след това. На мен ми е малко сухичък - вероятно е заради документалният елемент. Но иначе ми харесва, надявам се да го подновят.

# 696
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Аз се отказах да го гледам, даже не съм и сваляла.

За вещицата изчетох първата, става ,сериалът по ми хареса.Трябва сега да си взема и другите две

# 697
  • София
  • Мнения: 27 178
Някой, освен мен гледа ли Проект Синя книга? Изтеглих си новия епизод - довечера ще го гледам.
Помня, че и други казаха, че ще го гледат, но не видях много отзиви след това. На мен ми е малко сухичък - вероятно е заради документалният елемент. Но иначе ми харесва, надявам се да го подновят.

Ще го гледам със сигурност, но по-нататък, което ''по-нататък'' е малко неопределено във времето.
Не мога да смогна от шоута, уф Simple Smile Но ще му дойде реда, аз ви чета и си правя изводи... Единствено важни спойлери избягвам да чета.

Розуел е слаба ракия, но го гледам и аз не знам защо, не ми пречи, а и си го пускам понякога за фон в офиса по ХБО Г-то.

Проходът ще си го гледам по Фокс от понеделник.

# 698
  • Мнения: 36 486
Изгледах излезлите серии на Орвил. Както споменах преди, някои не ми харесаха, но имаше и добри.
Любимият ми персонаж все още е Айзък (роботът). Може би просто харесвам андроиди - и в други сериали имам любими герои от неговия вид )) Харесва ми, че му отделиха внимание, макар и не в първите епизоди. Посоката, в която се разви персонажът е малко странна, но логична. Няма да издавам спойлери.

# 699
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Не съм започнала втори сезон на Counterpart, но ми е в аджендата.

# 700
  • Мнения: X
Не съм започнала втори сезон на Counterpart, но ми е в аджендата.
Бива го. Макар че накрая яко се забози. Цялата драма с двете вселени била заради егото на един учЕн и наранената душица на едно момиченце.
Орвил и той взе да прилича на турски сериал в космически декор. А това с Айзък ми скри шапката направо. Все си мисля, че има връзка със съвременното масово сексуално изтрещяване.

# 701
  • Мнения: 36 486
Като гледам, май всеки от сериала (Орвил) ще си има любовна история)) Не смятам, че това с Айзък е нестандартно - даже Дейта имаше нещо като романс в Стар Трек, защо не и Айзък.

На мен втория сезон на  Counterpart ми харесва. Хубаво е, че дадоха обяснение, а това, че човешкият материал е некачествен, не е изненадващо.

# 702
  • Мнения: 6 493
Много съм доволна от Counterpart. Серията с обяснението за разделението беше просто страхотна - чудесно изпипана.

Орвил, хм. Нещо ме разочарова. Липсва ми сякаш хумора в стил 20 век, който вкарваше Сет. А и напускането на Халстън, и появата на Джесика, която обиколи сума сериали, но така и не стана "звезда"...Докторката и семейните и проблеми са ми ужасно скучни.

# 703
  • Мнения: 36 486
Мен пък от Орвил най-много ме дразни Бортус. Мисля, че ролята му е прекалено главна - имам чувството, че ако се сумират сериите посветени на него и семейството му, ще задмине и капитана по екранно време.

Вчера гледах новата серия на Смъртоносен клас - доста гадна този път, но предполагам, че ще става и по-зле... Ако няма някаква по-завъртяна интрига, може и да спра да го гледам. Все още нямам любим персонаж, но клоня към директора.

# 704
  • Мнения: 6 493
Ахахах, като спомена Бортус. Аз откровено се хиля с него. Усещам, че Сет се измайтапил с тоя образ покривайки Холивуд норматива за чернокож, гей, транс и каквото още там е нужно и то само в един Извънземен Smile

Общи условия

Активация на акаунт