Нови придобивки в гардероба - 44

  • 188 777
  • 744
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 2 843
Страхотна е чантата Плик! Обаче разглеждах, разглеждах тези чанти и нещо ме смущава да се реша да придобия такава - не знам как биха изглеждали на живо, дали няма да приличат на голяма торба, дали няма да изглеждат твърде семпло, в смисъл на липса на луксозно усещане. Ей такива въпроси си задавам и не се решавам. Ако имаха магазин, в който да се огледат на живо, би било добре.

# 646
  • София
  • Мнения: 4 804
Аглая, мисля че имат шоурум. На мен на живо не ми харесват въпреки че на снимка ми се видяха доста качествени. Препоръчвам ти да видиш във фейсбук страницата адреса им bouquet

# 647
  • Варна
  • Мнения: 1 849
Благодаря на всички!  bouquet
Аглая, ако имаш възможност иди да ги видиш на живо в шоурума и тези притеснения ще ти отпаднат. Моят вариант е мини, който всъщност изобщо не е мини. Големите наистина са огромни. Чантите са семпли като модел, но изработката, кожата, а и донякъде цвета й придават много лукс. Моята е с пискюл от кожени лентички, но на снимката го няма. Ето такъв е, червен:
Скрит текст:

# 648
  • Мнения: 2 843
mari6a, с радост да си я носиш!
Аз всъщност нямам против по-семплите модели чанти в смисъл на конструкция. Последната чанта, която си взех, е ето тази:
http://musette.ro/eu/geanta-arnela-matlasata-11969.html
(не успявам да сложа картинка, затова давам линк).
Тя представлява също нещо като торба, няма разделения (освен един неголям джоб), няма цип (но пък има някакво магнитно нещо, което все пак защитава). Семпла е като кройка, но вафленото на кожата, дръжките ѝ придават усложненост, изглежда скъпа чанта. Ето това търся в една чанта - да не евтинее (не непременно във финансов смисъл, а като усещане).
Ще разгледам шоурума на пликовете.

# 649
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Plik не евтинеят ама грам. Ето моя снимка на моя модел:



Най-добре иди в шоурума (намира се на бул. България) и ги виж на живо. Хубавото при тях е, че се изработват от кожа, която ти си избереш, разцветка, елементи - всичко ти е custom made. Имат и разни модели от змийска кожа, които лично на мен не ми харесват, но плюсът им е, че като цяло за изчистени и елегантни. Нещо твърде рядко срещано за бълграска продукция  Laughing

Другите от техния ранг са Chanta, но още не съм се сдобила с техен модел, за да говоря от личен опит. Скоро ще поправя тази грешка  Laughing

# 650
  • Мнения: 2 843
Прекрасно изглежда чантата на снимката; и тъкмо в този цвят - червено - ми харесва.

# 651
  • София
  • Мнения: 3 908
Аз всъщност нямам против по-семплите модели чанти в смисъл на конструкция. Последната чанта, която си взех, е ето тази:
http://musette.ro/eu/geanta-arnela-matlasata-11969.html
(не успявам да сложа картинка, затова давам линк).

Много е хубава, със здраве да си я носиш! bouquet  На Мусете някои от чантите много ми харесват.Моя приятелка има една червена с много тъмнокафяви дръжки от миналата или поминалата зима - уникална чанта  Heart Eyes.
Аз съм ходила преди може би 2 години в един магазин под японския хотел, където беше шоурума на PLIK, защото много бях харесала по снимки една чанта, но когато ги видях на живо се отказах.После дамата, която ги създава ми беше писала, че ще има изложени нейни чанти и в Парадайс мол, но съм изтрила съобщението.
Мариша, честита да ти е!

Последна редакция: чт, 01 сеп 2016, 11:14 от veka

# 652
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Аглая, да знаеш и че са адски издържливи, моята съм я влачила къде ли не, включително на плаж (не питай защо) и няма нито надрасквания, нито някакво захабяване. Лично за мен минусът е, че горе не се затваря с нищо и няма прегради. Защото моделът имитира класическия хартиен плик (от там и назъбента горна част). Та вътре може и да настъпи хаос, тъй като единственото място с цип е малкото червено портмоне, което се вижда на снимката и върви с чантата.

Разгледай ги на живо и си прецени  Peace

# 653
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Другите от техния ранг са Chanta, но още не съм се сдобила с техен модел, за да говоря от личен опит. Скоро ще поправя тази грешка  Laughing

А за техните цени нещо да кажете,какви са , че и аз съм ги харесала  ?! Simple Smile

# 654
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Деска, нямам идея все още от цените на Chanta, не съм правила запитване, защото не съм се спряла на конкретен модел. Но според мен ще са от ранга на Plik, т.е. около 300 лв за среден модел големина +/- 50 лв евентуално.

Ако искаш като науча конкретна цена, ще пиша  Peace

# 655
  • Варна
  • Мнения: 1 849
Аз правих запитване за Chanta, не си спомням за кой модел питах конкретно, но това ми отговориха: Цената на този модел е 330 лв. от два велура, 360 лв. от кожа и велур и 390 лв. от две кожи.  Simple Smile

# 656
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Деска, нямам идея все още от цените на Chanta, не съм правила запитване, защото не съм се спряла на конкретен модел. Но според мен ще са от ранга на Plik, т.е. около 300 лв за среден модел големина +/- 50 лв евентуално.

Ако искаш като науча конкретна цена, ще пиша  Peace

Сега ги питах за конкретен модел и като ми отговорят ще докладвам . Мерси ,Лу! Hug

# 657
  • Мнения: 2 843
veka, всичките ми чанти през последните години са на Musette. Някой се беше оплакал за изтрити дръжки след кратко носене (или някакъв подобен дефект), но при моите чанти чак след години носене нещо се поизтрива, и то не грозно, а по нормален за естествената кожа начин. С обувките на марката не можах да се разбера - не са ми удобни и това е - само си стоят необувани, но чантите са страхотни.

Тази първоначално ме притесняваше с вафлите си - никога не съм харесвала такъв тип кожа, изглеждала ми е пошло; но специално при този модел грам пошлост няма, изглежда скъпа чанта; без вафлите щеше да прилича на голяма торба, те наистина в случая са уместни. Но като гледам снимката - ок е, но на живо е още по-хубава. За удобството да не говорим: голяма е и побира лаптопи, книги, всичко, което ми трябва.

Лу, много ми харесва философията на тези чанти плик, индивидуалният подход към купуващия ги. Затварянето горе не винаги е беда: ако дръжките не са много дълги, чантата естествено се "затваря" от мишницата на ръката (ох, как звучи). Simple Smile

# 658
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Аз се колебая за сега между тези два модела на Chanta:



Ще се радвам на отзиви за техните неща в темата  Laughing

# 659
  • Мнения: 1 700
Здравейте! smile емотикон:)
Цената на този модел е 330 лв. от два велура, 360 лв. от кожа и велур и 390 лв. от две кожи.
Изработвам всички чанти по поръчка в рамките на две седмици, като към момента на поръчката имате известен избор на кожи, велури и метални части.
Готовата чанта изпращам до удобен за Вас офис на куриер с наложен платеж и право на преглед.
А ако сте сигурна в избора си и имате желание мога да поставя Ваши инициали при кроенето.
Поздрави,
CHANTA

Това са цените на chanta.
Аз скоро много се колебаех между техен модел и една на Liu jo и тъй като втората я намалиха, взех нея.

Общи условия

Активация на акаунт