Нови придобивки в гардероба - 44

  • 188 745
  • 744
  •   2
Отговори
# 630
  • Sofia
  • Мнения: 15 585
   Не съм си купувала подобна дрънкулка от тийн-годините, но видях колието в клипче на една влогърка и много ми допадна. Simple Smile Откакто го купих, обаче, не съм го слагала – трудно ми е да го съчетая, не се вписва особено в стила ми. Rolling Eyes

# 631
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 443
Ах, чантата, чантата  Heart Eyes Добре, че нямам слабост към конкретни изкушения Simple Smile



Аз загледах един панталон и дъъъълго му се колебах, обаче бързо ми стана любим  Heart Eyes Много, много тънък памучен плат, по тялото стои, без да е като клин, не се издупва Simple Smile

Скрит текст:


# 632
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 437
И чудесно ти стои, Алена.  Peace

# 633
  • София
  • Мнения: 295
Чанта:
Скрит текст:
Клин
Скрит текст:
Бански:
Скрит текст:

# 634
  • Варна
  • Мнения: 1 842


Последна редакция: ср, 31 авг 2016, 11:15 от mari6a

# 635
  • Мнения: 31 351
Красота! Heart Eyes Hug bouquet

# 636
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
О, Маришка, хайде добре дошла официално в моя отбор  Wink Hug

С инициали ли я взе? Wink

# 637
  • Варна
  • Мнения: 1 842
Благодаря ви, Денси и Лу!  Heart Eyes
Лу, имаше налична и я помолих да ми я прати. Другата, или по-другата седмица ще поръчам инициалите. И без това още не съм решила какво да пише  Crazy

# 638
  • в Кошера
  • Мнения: 2 228

Прекрасни!  Heart Eyes  Heart Eyes
Само аз май останах без ПЛИК.  Crossing Arms Ще се поправя пък!  Mr. Green

# 639
# 640
  • Belgium
  • Мнения: 7 731


Само аз май останах без ПЛИК.  Crossing Arms Ще се поправя пък!  Mr. Green

Не, че искам да ти бутам мухата, но наскоро пуснаха и бижута  Whistling
Само да си дойда в БГ и ще отстрелям една вълшебна гривна  Heart Eyes

# 641
  • Мнения: 1 700
Уникална е чантата ПЛИК Heart Eyes

# 642
  • Sofia
  • Мнения: 15 585
   Май аз съм единствената, която не е наясно за какво се говори в последните постове. Mr. Green Не съм в крак с модата и това си е. Laughing

# 643
  • Мнения: 31 351
   Май аз съм единствената, която не е наясно за какво се говори в последните постове. Mr. Green Не съм в крак с модата и това си е. Laughing
Запознай се, за хубави, много хубави неща се говори. Търси във фейса.

# 644
  • Мнения: 1 356
От радост, че успях да направя снимката, забравих да я постна тук Simple Smile)Знае продавачката, знае..Simple Smile) , В този магазин , влязох като клиент миналото лято, поисках да си купя нещо , което много ми беше харесало.Помолих да ми дадат дрехата с моя размер за да я премеря.Тя ме огледа от глава до пети и ми каза:
Това няма да ви отива.
Аз се шашнах, върнах ,дрехата без да кажа нищо излязох и  си я купих от друг  бутик в града ни Simple Smile
Бях се зарекла да не влизам повече в този магазин, ама какво да направя,това е роклята на моите мечти:)))

Случайно попаднах на поста. Тя тази продавачка да продава ли е там или??? Що не бях там да изкажа мнение  #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт