Анатомията на Грей - Тема №23

  • 71 426
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 068
Благодарности за новата тема. Иначе какво да кажа, сезона си свърши, нищо не се случи, така ли ще продължава и в следващите сезони  newsm78

# 16
  • Мнения: 1 536
Аз имах проблем с BS плеъра, бавеше, забързваше, отделно нещо и субтитрите не бяха на място и много много не схванах кой какво говори  Laughing Харесва ми, че този път Ейприл и Ейвъри говорят на един език. Но усещам, че мама Ейвъри ще оплеска нещата. Бен не ми хареса. Като си отстранен заради твоите си глупости, ще си търпиш последствията, а не да се пънеш да се правиш на мъж.
А защо теглиш, а не гледаш онлайн? Няма забързване или забавяне, преводът е читав.
Αз досега три пъти съм питала,къде ги гледате онлайн и никой , никога не ме отрази. Tired
Тааа,къде ги гледаш с бг субтитри онлайн и бързо ли ги казват новите епизоди?

# 17
  • София
  • Мнения: 34
Запис от мен, епизодът ми хареса...Бях изостанала по едно време, ама ги наваксах:) та сега съм в крак с вас bouquet

# 18
  • Мнения: 4 936
Много ме кефи Ейвъри..да вземат да го съберат с някоя вече ако няма да е Кепнър де..да се изясняват вече, че ми писнА!

# 19
  • Вестерос
  • Мнения: 38 251
 bouquet

# 20
  • Мнения: 3 031
Записвам се в темата.

Много се надявам Ейвъри да не се събере отново с Ейприл. Харесвам го и заслужава някоя по-добра.

# 21
  • Мнения: 1 283
Не гледам често, та се учудих... Кепнър пак ли е бременна?

# 22
  • София
  • Мнения: 9 850
Да, и този път бебето уж е добре и здраво.
И мен ме издразни Уорън, Ейприл с тая заповед също. Тя поне се опитва да пооправи нещата. Много насила ми идва това заминаване на Кали и Блейк, плюс София. Някак отникъде изникна... И каква беше тая реакция на Маги за децата на Мер?!? А Оуен е крайно време да спре да се хвърля да обвинява за всяко нещо Ригс...
Уф, казах си каквото имах Simple Smile

# 23
  • Мнения: 3 248
Според мен Оуен е толкова агресивен към Ригс, защото не можеше да признае и своята вина по въпроса, както направи в тази серия.

# 24
  • Мнения: 1 408
Скитниче, писах ти на лични.

# 25
  • София
  • Мнения: 2 701
И на мен малко пресилени ми дойдоха реакции за простреляното момче, в смисъл това е болница, доста често има всевъзможни тежки случаи и беше странно как всички излезнаха да го чакат, после влезнаха в операционната, Пиърс цял ден е в шок  Rolling Eyes
Аз много харесвам Кали и Аризона, обичам сцени между двете, дори сега разногласията им ми харесват.
Иначе като цяло доста блудкав епизод.

# 26
  • София
  • Мнения: 11 767
Оф аз на сцената с двете майки отвън ревнах, като си го позна по маратонките  Rolling Eyes Sad

# 27
  • София
  • Мнения: 8 652
Самият случай е ужасен...но някак изкуствено драматично ми беше. Доста по-гадни случаи са имали...или поне са успявали да ни внушат нещастието.

# 28
  • София
  • Мнения: 721
Много изкуствено беше това с двете момчета. Майките се държаха все едно едното е преписало на контролно. А пък цялата болница, обратно, все едно простреляно дете не са виждали.

# 29
  • Вестерос
  • Мнения: 38 251
Ето статия, че някой от докторите ще умре

http://hellogiggles.com/prepare-greys-anatomy-fans-beloved-chara … m_medium=Facebook

Общи условия

Активация на акаунт