Пластични хирурзи - нови мнения

  • 163 355
  • 735
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 247
Здравейте !
Някой да си е правил операция в Турция или да дадете препоръки за доктор/цени за уголемяване на бюст. До колкото четох Ильо Стоянов най много го хвалят за България ,но при него много се чака ..

# 136
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Baby - ти от къде си като град?
мисля петък да отидяна консултация до Истанбул- безплатна е.
Искаш ли заедно да отидем,аз си търся компания...Simple Smile)
Само за консултация, за да видим за какво става въпроси аконихареса ще насрочим час, иначе можедаотидеш ина другия ден да те оперират, но аз така прибързано не искам, първо трябва да усетя ситуаията...

# 137
  • Мнения: 47
Здравейте,
Нова съм, за първи път пиша. Изчетох почти всичко, което успях да намеря по форумите. Моля за мнение от компетентните /препатилите/, за което благодаря предварително! Имам птоза /увисване/ на гърдите доста изразена след 2 раждания и кърмения съответно по цяла година. Направих няколко консултации с различни доктори, леко се разминават вижданията им. Но в крайна сметка предлагат повдигане с или без имплант, по мой избор. Колебая се кого да избера: Тепавичарова - предлага само повдигане /все пак имам някаква жлеза, не било нужно повече/, притеснява ме възрастта и,  чудех се дали да се консултирам и със сина и Романски; Милко Ковачев - повдигане и имплант по желание в една операция; Живко Кънев - повдигане, след време имплант, ако желая, но в две отделни операции за добър ефект. Вече се обърках, но някак не ми се иска имплант, страх от чуждото тяло. Имате ли идея кой е добър в този вид операции - само повдигане? Това било по-трудно от поставяне на импланти, според някои. Моля Ви дайте мнение, ако имате поглед от работата на тези хирурзи! А за Романски много малко коментари открих, незнам….

# 138
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Кагишмат, аз се извинявам, но не съм компетентна и не мога да ти помогна...съжалявам, не съм чула тези имена, нито съм чела...
Може все пак да опиташ една безплатна консултация по вайбър с клиника Естетика в ИСТ  - искат снимка и д-ра си казва мнение, просто ей така да чуеш и там какво биха те посъветвали...Може пък да ти помогне и да ти загатнат още нещо, човек никога не знае,  а нищо не коства един бърз чат.
Ще ти пиша тел. на лични, да не стане като реклама...
Аз ще ходя в клиниката в събота да видя лична за какво става дума...

Успех!

# 139
  • Бургас
  • Мнения: 17
Здравейте, прочетох няколко теми за корекциите, но не видях никъде коментари за намаляване и повдигане на бюст. Ще съм благодарна, ако някой има някаква информация, да сподели! До края на годината съм решила да насроча операция, за да си помогна - имам заболяване на гръбначния стълб. Моля за информация!

# 140
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
Здравейте,
Нова съм, за първи път пиша. Изчетох почти всичко, което успях да намеря по форумите. Моля за мнение от компетентните /препатилите/, за което благодаря предварително! Имам птоза /увисване/ на гърдите доста изразена след 2 раждания и кърмения съответно по цяла година. Направих няколко консултации с различни доктори, леко се разминават вижданията им. Но в крайна сметка предлагат повдигане с или без имплант, по мой избор. Колебая се кого да избера: Тепавичарова - предлага само повдигане /все пак имам някаква жлеза, не било нужно повече/, притеснява ме възрастта и,  чудех се дали да се консултирам и със сина и Романски; Милко Ковачев - повдигане и имплант по желание в една операция; Живко Кънев - повдигане, след време имплант, ако желая, но в две отделни операции за добър ефект. Вече се обърках, но някак не ми се иска имплант, страх от чуждото тяло. Имате ли идея кой е добър в този вид операции - само повдигане? Това било по-трудно от поставяне на импланти, според някои. Моля Ви дайте мнение, ако имате поглед от работата на тези хирурзи! А за Романски много малко коментари открих, незнам….

Много момичета, които са правили първо повдигане, с цел после да има и имплант - са се харесали само след повдигането. Това бих препоръчала. Направи повдигането. Вероятността да се харесаш е голяма. След това - ако ти се стори недостатъчно - импланти.

От лекарите - Тепавичарова.

# 141
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Алена,
а имаш ли  отзиви за д-р Молов, какво мислиш?
Благодаря,

# 142
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
Преди време търсих информация и попаднах на сайта му. Ако не бъркам името, но мисля неговия беше. И  ми допаднаха - стила на писане, изразяване. Обмислях и консултация, но с времето намеренията ми се промениха. Не съм имала лична среща или друг опит с лекаря.

# 143
  • Мнения: 47
Алена, благодаря!
Консултирах се и с д-р Виолин Петров. Добро впечатление ми направи, предложи същото като Тепавичарова / само повдигане, ако не се харесам после импланти /. Някакви впечатления от него имате ли? Колебая се между Петров и Тепавичарова? Трябва да реша по скоро, защото доценката ще си заминава до края на март / в чужбина/. Благодаря ви предварително!

# 144
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
Нямам впечатления от други лекари. Тепавичарова ми беше препоръчана от хора в тези среди, и не бях  правила консултации на други места. Успех пожелавам Simple Smile

# 145
  • Мнения: 47
Алена, отново Ви благодаря! Извинете ме, ако е неудобно, но Вие ползвали ли сте услугите й? На Тепавичарова? От личен опит ли говорите или препоръки от други лица?

# 146
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
Алена, отново Ви благодаря! Извинете ме, ако е неудобно, но Вие ползвали ли сте услугите й? На Тепавичарова? От личен опит ли говорите или препоръки от други лица?

Аз лично - корекция на бюста с импланти  - личен опит.

# 147
  • Мнения: 53
Имам приятелка, която е правила намаляване на бюста и повдигане при Тепавичарова преди 7 години . Когато си говорихме каза, че е доволна от резултата , но сподели , че самата процедура е доста болезнена . Другото , което ми е споделяла, че 4-5 год след операцията отново има леко увисване. Не говоря от мое име , а от споделен нейн личен опит . Самата тя каза, че няма намерение да се подлага на друга операция ( има предвид поставяне на импланти ) .

# 148
  • Бургас
  • Мнения: 17
Ms.Bambi, много благодаря за информацията! И аз като ви чата, се насочвам към доцент Тепавичарова, но дали ще е тук есента?

# 149
  • Мнения: 47
Каза ми, че е тук до края на март, а после есента евентуално, още не знае. Имам още една консултация с нея, ще попитам. Незнам дали ще успея сега в март. Ще пиша пак, ако имам информация.

Общи условия

Активация на акаунт