На пазар в Лозенград и Одрин - 9

  • 280 073
  • 731
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 16

daskal77 Благодаря  Hug

# 721
  • София
  • Мнения: 13 141
Здравейте.Влизам с въпрос.В неделя ми се очертава пътуване до Одрин и дъщеря ми иска да е с мен,но моя мъж няма да идва..,та въпроса ми е ще имам ли проблеми на границата ако е само с мен.Тя е на 16 има си паспорт,но досега сме минавали винаги семейно,чудя се дали няма да ни върнат ако е само с единия родител.Благодаря ви предварително...

Трябва декларация от съпруга, заверена при нотариус. И ако това не ви откаже, добре е документът да е за пътуване без придружител до навършване на 18 години, подписан и от двамата родители, за да не се налага при друго пътуване да правите ново.

# 722
  • Бургас
  • Мнения: 6 007
И носете акта за раждане - копие и оригинал. Направете си и копие на декларацията, защото понякога я взимат - да не ви вземат оригинала.

# 723
  • Мнения: 4 529
Бях се записала за петък, 17-ти ,на еднодневен предколеден шопинг до Лозенград и Одрин, но днес разбрах, че доста хора се отказали от пътуването и се проваля  Sad  Пфуу , язък.... Crossing Arms

# 724
  • Мнения: 16
Благодаря на всички отговорили  bouquet,

# 725
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
От две години пътуваме с малката, минавали сме границата поне 20 пъти, нито веднъж не са ни поискали акт за раждане. И винаги вземат копие за декларацията, като предпоследния път (юли) са ни прибрали оригинала, а са ни върнали копието, при което на 21 септември вечерта като приготвях документите за следващия ден за ходене в Гърция се  Shocked и прерових къщата три пъти, включително преместих и пианото да търся оригинала. Едва намерихме нотариус на 22 септември, беше щастлива случайност и успяхме да отпътуваме.

# 726
  • у нас
  • Мнения: 5 715
Бях се записала за петък, 17-ти ,на еднодневен предколеден шопинг до Лозенград и Одрин, но днес разбрах, че доста хора се отказали от пътуването и се проваля  Sad  Пфуу , язък.... Crossing Arms

От кой град е екскурзията?

# 727
  • Мнения: 4 529
Бях се записала за петък, 17-ти ,на еднодневен предколеден шопинг до Лозенград и Одрин, но днес разбрах, че доста хора се отказали от пътуването и се проваля  Sad  Пфуу , язък.... Crossing Arms

От кой град е екскурзията?

От Поморие

# 728
  • у нас
  • Мнения: 5 715
Бях се записала за петък, 17-ти ,на еднодневен предколеден шопинг до Лозенград и Одрин, но днес разбрах, че доста хора се отказали от пътуването и се проваля  Sad  Пфуу , язък.... Crossing Arms

От кой град е екскурзията?

От Поморие


17-ти е събота  Wink Има няколко екскурзии от Грабо-то. Много се чудих дали да не взема ваучери и да ходим в събота. Но атентатите през последните дни накланят везната да не ходим. Исках да се поразходим малко, но нещо не ми се рискува.

# 729
  • Пловдив
  • Мнения: 641
Ами той Одрин си е НАШ, какви атентати да ви плашат.

# 730
  • Мнения: 206
Аз разчитам на приказката "Като ти е писано да се обесиш, няма да се удавиш!".
Атаките са насочени главно към служителите на реда, не толкова към населението и туристите...
Весело изкарване на пътуващите.

# 731

Общи условия

Активация на акаунт