Липсата на секс в семейството достатъчен повод ли е за развод?

  • 66 845
  • 666
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 3 696
Виждам, че сте изровили от прахта темата и ще си позволя да се включа. Останах с впечатлението, че мъжа трябва да е мил, внимателен, отзивчив и още куп претенции, за да се съгласи съпругата му да му "пусне". Както и че "безплатен секс няма", но само за мъжа. Явно жените могат да си живеят и без секс, докато за мъжете е по-трудно и това се използва от жените, които искат да получат някакви облаги, за да се съгласят на секс. Струва ми се извратено, но това е положението. Докато мъжете могат да си плащат (по един или друг начин), ще получават секс, иначе ще стоят на сухо. Всъщност какво значи да получават секс? Жените са тези, които го имат и го дават на мъжете само по заслуги?

# 661
  • Мнения: 1 565
Виждам, че сте изровили от прахта темата и ще си позволя да се включа. Останах с впечатлението, че мъжа трябва да е мил, внимателен, отзивчив и още куп претенции, за да се съгласи съпругата му да му "пусне". Както и че "безплатен секс няма", но само за мъжа. Явно жените могат да си живеят и без секс, докато за мъжете е по-трудно и това се използва от жените, които искат да получат някакви облаги, за да се съгласят на секс. Струва ми се извратено, но това е положението. Докато мъжете могат да си плащат (по един или друг начин), ще получават секс, иначе ще стоят на сухо. Всъщност какво значи да получават секс? Жените са тези, които го имат и го дават на мъжете само по заслуги?
не е точно така,но секса е взаимно свързан с близост между хората  извън секса ,когато двама души спрат да са в близки отношения  извън секса няма как в един момент нещата да не куцат . В крайна сметка няма човек ,който да не иска да се чувства специален в очите на другия непрекъснато . Не виждам нищо лошо двама души да си отделят повече време един на друг с приятни изживявания.Жената в крайна сметка ,не е слугиня или робиня на мъжа си сeкс по задължение няма как да стане  . Никога не съм го разбирала това всеки да си прави нещо по отделно дни наред и после да искаш да си близък с някого. Тя си гледала сериалите ,а ти си правиш нещо си там ,няма ли как това да се превърне в нещо общо .Като гледане филм заедно например ,а не по отделно ,гушкане заедно ,такива неща .

# 662
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
За мен лично е странно, че по думите ти нямате никакви други проблеми между вас. Сигурен ли си, че и за нея е така?
Нямаме някакви други проблеми освен това че не правим секс помежду си. И то проблема със секса е по-скоро мой. Жена ми казва че секса не и липсва изобщо и си е много добре така.
Ставаме сутрин, ходим на работа, вечер се прибираме вкъщи, вечеряме, говорим си за разни неща от деня, после тя си гледам там сериалите, аз си чета нещо и после лягаме да спим и пак на работа.... и така 18 г.... за какво има да се караме или пък да имаме други проблеми. Имаме дъщеря, грижим се за нея... най-нормални човешки и приятелски отношения.
и моето ежедневие да е такова и аз със сигурност няма да искам да правя секс с такъв мъж. Кога за последно накара жена си да се чувства жена    ,кога за последно имахте нещо романтично по между си вечеря на свещи ,която да не е готвена от нея ,приятна музика ,малък жест към нея ,някакъв малък подарък без подови,кога за последно нещо си подарявал на жена си ,кога за последно накара жена си да се чувства красива някакъв комплимент нещо мило .Заведи жена си на прическа ,грим ,козметик да се почувства и тя жена. Направете си втори меден месец някъде ,кога за последно ходихте на почивка някъде ,поне веднъж в седмицата ходите ли на ресторант ? Помагаш ли на жена си с домакинството и детето ? Според мен просто ежедневието е смачкало всичко ,а ти нищо не правиш по въпроса ,най- лесно е да си намериш някоя навън,по трудно да се преоткриете на ново .
Мечтаеш си, нали...

Последна редакция: пн, 25 дек 2017, 08:52 от ФЕЙщица

# 663
  • Мнения: 54 595
Как ви се занимава със стари теми?! Rolling Eyes

# 664
  • Sofia
  • Мнения: 15 560
Как ви се занимава със стари теми?! Rolling Eyes

И то – баш на Коледа. Simple Smile

# 665
  • Мнения: 54 595
Да. Simple Smile
Толкова ли нямат по-приятни неща за правене? Mr. Green

# 666
  • Sofia
  • Мнения: 15 560
Може да са си мечтали именно по празниците да им се "отвори парашутът", а пък то – пак на сухо. Mr. Green Laughing

Общи условия

Активация на акаунт