Дайте идея за по-спокоен сън!

  • 1 279
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 385
И аз мисля, че бебката е достатъчно голяма да спи както си пожелае  Peace . На моя човек на 6 месеца му сложих обиколници, за да не се буди като реши да се придвижва на някъде и се тресне в таблата.
Обаче ме замислихте и ще взема да му махна възглавницата  Thinking . Така и така само за буфер служи заедно с един палячо, ще взема да сложа друга играчка

# 16
  • Ruse
  • Мнения: 390
ние сме по-малки от вас ама си имаме същия проблем.На моята беба както и да застане все не и е конфортно.Голямо въртене-само дето на 4елна стойка не е спала.Преди ставах да я завивам 4е е ве4но отвита ама сега пускам радиатора да подържа 23 градуса и й обличам по-дебела пижамка и си спя спокойно.махнала съм всичко от леглото и за да има място да се върти ама все не й стига(а леглото е 140 сантиметра)

# 17
  • тук-там
  • Мнения: 5 698
Мойта душица точно от тази възраст взе да спи само по корем, с вирнато нагоре дупе  Wink. Също се върти, но никога не се буди. Мисля, че повечето бебчета са така. А може и зъбчета да и растат и за това да е по-неспокойна. Ти как разбра, че и е студено, та и завивка и слагаш отгоре  #Crazy?

# 18
  • София
  • Мнения: 281
остави детенце да си спи по коремче! моята принцеса горе-долу от тази възраст /около 6-7 месец/ си спи по коремче или на една страна, или по гръбче... въобще си спи както й е удобно! понякога отвита, понякога завита - въобще не я пипам, защото ако реша аз да я глася както ми се струва удобно за нея непременно се буди.  Hug
а относно възглавничките - моята препоръка е да ги махнеш и да ги заместиш или с обиколник или... аз съм сложила едно одеало сгънато на ивичка, в което бебка и до сега си бута глава. newsm78

# 19
  • Мнения: 649
ами аз само да потвърдя, те вече всичко са ти писали другите мами  Blush
ние спим с чувалче- така не се притесняваш, че ще се отвие... а и не може да си пъхне главата под завивката  Naughty за зимата съм си купила едно дебело, пухено чувалче... чак аз му завиждам колко си му е топличко вътре в него  Peace   
иначе всички почват на тази възраст да се въртят, така че спокойно...
нашият спи с главичка опряна в единият ъгъл и крачета в другият - на мен ми изглежда много неудобно... или по корем... нямаме възглавничка, но си имаме едно малко мече, което винаги здраво държи за краката докато спи  Mr. Green сладка гледка!

# 20
  • Мнения: 577
Според мен трябва да го оставиш да се завърти на където му е удобно,не се притеснявай Peace

Общи условия

Активация на акаунт