Барселона - тема 7

  • 113 642
  • 779
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 15 269
ver4eto_sv, може да се включваш и изключваш достъпа до интернет през телефона. Аз правя така. Когато ми потрябва да го ползвам - най-вече за приложенията за градския транспорт - включвам, виждам каквото ми трябва и изключвам. Не ми се е отразило осезателно на телефонната сметка.

# 661
  • София
  • Мнения: 12 011
Аз ползвах възможността през Мтел за 5 лева на ден да имам неограничен нет. А и много безплатни минути са включени в тази цена.
Плаща се, ако се ползва.

# 662
  • Мнения: 1 185
Много е важна предварителната подготовка. Няма нужда изобщо от интернет.Аз тръгвам подготвена и навсякъде ми се струва познато, все едно съм била вече там. Само карта на метрото е нужна евентуално, макар че във влакчетата си има.Все пак знаете къде отивате.И човек колкото повече пътува, толкова по-лесно се ориентира навсякъде.

# 663
  • Мнения: 16 876
Виви, змия, Iki70 благодаря  bouquet
Дайте съвет- пристигаме на 21ви март в 13 ч на летището в Барселона- мисля да се настаним в хотела и да бягаме към Тибидабо. Иска ми се да посетим увеселителния парк там. Та предполагам ще ни трябва повечко време. А и с пътя ок час на посока. След това имам 3 пълни дни, та прецених да не ги разкъсвам. Вие какво мислите- има ли логика в моите думи?

# 664
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Хм, провери ли календара, на 21.03 май е затворено?!

# 665
  • Мнения: 16 876
Честно да ти кажа, не ми мина през акъла да проверя Mr. Green реших, че щом аз отивам в Барселона всичко ще е отворено  Laughing Sunglasses
http://www.tibidabo.cat/en/discover-the-park/noticies-actes/new- … pening-date-2017/

# 666
  • Bristol
  • Мнения: 9 370
Имам един малко глупав въпрос - сега на google maps си сложих отметки на местата, които искам да посетим там. Въпросът е ще ми трябва ли wifi/ мобилни данни, за да ми се зареди картата в Испания? Много съм свикнала да боравя с g. Maps и мн лесно се ориентирам. Освен това ще ми помогне и с гр. Транспорт и как да стигна до определени места.
Аз съм с андроид и мога да си сваля участък от Google map, който ме интересува и да го ползвам за навигация, когато нямам интернет, зависи колко свободна памет имаш. Колкото по-голям е участъка, толкова повече памет ти трябва. Проблем е, ако те интересува трафика или как се движи градския транспорт, когато си офлайн не получаваш актуално инфо. Инструкции как да го направиш това за андроид https://support.google.com/maps/answer/6291838?co=GENIE.Platform … Android&hl=en
За Айфон и Айпад също имало възможност.

# 667
  • Добрич
  • Мнения: 8
Здравейте, предстои ни групово пътуване  до Барселона и за целта ни трябва екскурзовод.
Ще бъда благодарна за бърз отговор.

# 668
  • Мнения: 16 876
Merry, супер, много благодаря за инструкциите. Още сега ще опитам да ги изпълня и да видим Simple Smile

# 669
  • Мнения: 16 876
Magika76, по напред в темата имаше препоръки. А може би беше в предишната.

# 670
  • Добрич
  • Мнения: 8
Magika76, по напред в темата имаше препоръки. А може би беше в предишната.
Видях, че препоръчват Марчела, но ми трябват координати.

# 671
  • Мнения: 16 876
Аз доста теми четох назад и ми е малко мътно, мисля и контакти имаше някъде. Който е писал пак ще помогне Wink

# 672
  • Bristol
  • Мнения: 9 370
В TripAdvisor има ревюта на турове, но са на английски и малко скъпички ми се виждат. Но има много интересни идеи за тур с обикновено или електрическо колело, както и със сегуей Simple Smile
Lonely planet имат апликация за Барселона за мобилните телефони, можело офлайн да се ползва, но ревютата не са много добри, много се чупела, иначе инфото в нея пишат, че било хубаво.

# 673
  • В две мъжки сърца
  • Мнения: 169
Момичета, колко е продължителността на полета от България до Барселона?

# 674
  • Мнения: 165
Около 3 часа.

Общи условия

Активация на акаунт