"Като две капки вода" - 4 сезон, 11 тема (23.05.2016 г. - 29.05.2016 г.)

  • 20 378
  • 295
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 7 970
Последната изцепка с жената на шефа не беше в Хепи, а някакъв азиатски ресторант. Що така смениха мястото накрая? И не я ли познаха ,,шефката,, че да направят камерата на някой друг newsm78
А тя поне да беше влязла в тон и да се позабавлява, не само да вие кой бил мъжа и.

Баш в Хепи в някой от суши баровете им.

# 271
  • София
  • Мнения: 11 712
Аз мисля, че беше в SASA на Радисън. Вероятността там да попаднат на известен, не е малка. На мен ми харесва много там, а и предлагат и малко по-различни неща от другите Хепита.

# 272
  • Мнения: 11 576
И на мен ми бяха много тъпи и досадни скритите камери в Хепи. Обаче няма да имам нищо против Калин Врачански да ми сервира, пък дори и да е объркал поръчката ми.  Flutter

# 273
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Последната изцепка с жената на шефа не беше в Хепи, а някакъв азиатски ресторант. Що така смениха мястото накрая? И не я ли познаха ,,шефката,, че да направят камерата на някой друг newsm78
А тя поне да беше влязла в тон и да се позабавлява, не само да вие кой бил мъжа и.

Баш в Хепи в някой от суши баровете им.
Въх! Пропуснала съм надписа начи Blush

# 274
  • Испания
  • Мнения: 37 503
След малко в "Събуди се" - за  Капките.

Довечера в "Темата на Нова" - също.

Последна редакция: нд, 29 май 2016, 10:25 от smileys

# 275
  • София
  • Мнения: 23 038
Утре е  финала! Във всички предавания по Нова ТВ амо за Поли Генова говорят.....та може и тя да спечели формата.  Mr. Green Има много по-добри и достойни участници от Поли Генова! Cry

# 276
  • Sofia
  • Мнения: 26 611
И според мен тя ще спечели Rolling Eyes

# 277
  • София
  • Мнения: 23 038
Не харесвам песента на Поли Генова за Евровизия. В този формат на "Като две капки вода" искам да спечели някой достоен участник! Не искам да спечели някой ДАРОМ получил наградата!  Mr. Green #2gunfire

# 278
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Ами, гласувай тогава.  Wink

# 279
  • София
  • Мнения: 23 038
Разбира се, че ще гласувам!

# 280
  • Мнения: 9 865
Е, чак пък даром... Поли си се справяше добре със задачите. Ако примем, че публиката избира с гласуване, то вокс попули, нали.
За мен ще е много по-неадекватно да спечели Геро, при него имаше много волна/неволна пародия и никакво пеене, ама на - финалист е.
Моята класация би била Калин, Поли, Орлин, Геро.

# 281
  • София
  • Мнения: 23 038
Моята класация е: Орлин, Калин, Джулия

# 282
  • Мнения: 306
http://www.blitz.bg/news/article/415760
Поли Генова няма нужда от колата на Като две капки вода щото тя си е купила чисто нова бяла кола и не трябва.На Калин Врачански по ще му отива колата на капките и по има нужда от нея за разлика от Поли.Пожелавам му успех.

# 283
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Не печели този, който има нужда, Златино.  Joy

# 284
  • Бургас
  • Мнения: 10 831
И моята класация е Калин,Поли,Орлин и Геро,но ще видим утре.

Общи условия

Активация на акаунт