Избелване на зъби у дома

  • 127 833
  • 420
  •   3
Отговори
# 390
  • Мнения: 1 118
При мен кафето определено прецака избелването Sad  Аз друго искам да питам, имам тинейджър с доста жълти зъби, сподели че го притеснява това. Дали е удачно да ползва вече избелващи пасти за зъби, за друго не си и помислям още?

# 391
  • Мнения: 3 308
Правете си айс кафе за да го пиете със сламка. Сламката определено помага. Аз имам забавна чаша и метална сламка, купувам  си и различни вкусове сметани според сезона.

# 392
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 188
След избелване и аз пия кафе със сламка.😀

# 393
  • Мнения: 1 148
При мен ефектът след избелването трая около година при ежедневна консумация на кафе.

# 394
  • Мнения: 2 405
При всички положения, ако се консумира кафе, червено вино и се пуши, ефектът е доста, доста по-кратък.
Писала съм и назад 1 кафе на ден е ок и също помага - глътка кафе, глътка вода, един вид така се получава плакнене с вода :=)
Виж за кафе да се пие със сламка не се бях сещала, но ми хареса :=)

# 395
  • Мнения: X
На мен са ми казвали в кабинета, че първите 10 дни зъбите са по-податливи на оцветяване, защото порите на емайла са отворени, за да се извлекат оцветяванията, затова в началото избягване на всички оцветяващи храни и кафето със сламка и веднага изплакване, също така да не се ползва вода за уста с хлорхексидин (трябва да пише), той също боядисва

# 396
  • SF
  • Мнения: 21 167

Обмислям избелване на зъбите, което още не съм коментирала с моя стоматолог. Днес обаче, приятелка ми каза, че ако ще продължавам да пия кафе и чай след това, направо нямало смисъл да го правя, защото ефвктът от избелването ще трае само дни.
Наистина ли е така?


Аз също ти го потвърждавам.
Трябва да пиеш кафе, вино, чай със сламка и да гълташ бързо глътките. Не само това са оцветяващите напитки, но да приемем, че тези са с ежедневна консумация. Иначе забравяш и за салатата от цвекло. Ефектът от избелването е временен.

Зъбите ни си имат определен цвят, така както кожата и косата. Можем да му влияем, но не можем да надскочим това, което ни е дала природата. Знам, че който е пил повече антибиотици в детските си години, е с по-жълтеникави зъби, особено един стар популярен в миналото антибиотик Темпалгин.
Аз съм с относително бели зъби и при избелване ефектът си личи. Приятелката ми е с по-сивкави и е с усещането, че само си хвърля парите и не вижда смисъл да го прави.

# 397
  • Мнения: 1
Здравейте, дали про някоя от вас са се получили бели петна при избелване на зъбите с шина, може в резултат на неравномерно избелване?

# 398
  • Благоевград
  • Мнения: 2 861
Здравейте! Тъй като имам пукнатини по зъбите, зъболекарят ми не препоръчва избелване и се налага да се справям сама у дома.
Може ли да ми препоръчате нещо щадящо, паста за зъби например, която е добра и избелва поне 1-2 тона?
Имам кокосовия въглен на Nutri White. Първият път като избелвах с него, имаше ефект, сега също направих 2 седмици курс, но не виждам особена разлика.

# 399
  • Мнения: 1 148
Здравейте, дали про някоя от вас са се получили бели петна при избелване на зъбите с шина, може в резултат на неравномерно избелване?
Аз съм ползвала шини, но петна не са се получавали. Единствената разлика в цвета е, че към корените не се избелват чак толкова, но това май беше упоменато в листовката.

# 400
  • Мнения: 807
Някой пробвал ли е системата за избелване KöR Whitening? Тя е за домашна употреба.

# 401
  • Мнения: 31
Здравейте виждам че темата е стара бихте ако може някои да сподели мнение за CREST лентите

# 402
  • Мнения: 116
Супер са! Много съм доволна от тях, даже всяка лентичка я разрязвам на 2 и залепям само отпред, така имам за два пъти повече време и зъбите ми не стават чувствителни, резултати има при мен след минимум 5 ползвания, след това поддържам с 1 лентичка на 5-6 месеца

# 403
  • Мнения: 31
Супер са! Много съм доволна от тях, даже всяка лентичка я разрязвам на 2 и залепям само отпред, така имам за два пъти повече време и зъбите ми не стават чувствителни, резултати има при мен след минимум 5 ползвания, след това поддържам с 1 лентичка на 5-6 месеца

От кои лентички си взела и от кои саит Благодаря !!

# 404
  • Мнения: 116
От амазон но аз съм в САЩ

Общи условия

Активация на акаунт