Нека да походим

  • 24 610
  • 344
  •   1
Отговори
# 15
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 535
Не.
Приложението беше към телефона ми, не съм го теглила, а телефона бях спечелила от една игра на цигари Ева.  Laughing

# 16
  • Мнения: X
Аз си свалих две-три, но май отчитат по-малко стъпки

# 17
  • София
  • Мнения: 39 013
Ходя от много време. Не търся резултат, просто поддържам наличната форма - 54 кг на ръст 170. До сегашния ми офис е далеч, но иначе всичко в квартала върша пеша.

# 18
  • Мнения: X
Ходя от много време. Не търся резултат, просто поддържам наличната форма - 54 кг на ръст 170. До сегашния ми офис е далеч, но иначе всичко в квартала върша пеша.

Азбях 50 кг при 170 см, но сега съм бременна и новите ми 74 кг в 7ми мрсец много ме плашат. Та мисля да ги поддържам толкова до края на бременността.  Laughing

# 19
  • София
  • Мнения: 12 013
SHealth е прилижението, което аз ползвам.

# 20
  • Мнения: X
SHealth е прилижението, което аз ползвам.
То е само за самсунг

# 21
  • София
  • Мнения: 39 013
Ходя от много време. Не търся резултат, просто поддържам наличната форма - 54 кг на ръст 170. До сегашния ми офис е далеч, но иначе всичко в квартала върша пеша.

Азбях 50 кг при 170 см, но сега съм бременна и новите ми 74 кг в 7ми мрсец много ме плашат. Та мисля да ги поддържам толкова до края на бременността.  Laughing

Аз качих от 52 до 72. После като хванах количката и не се спрях! Не ми се седеше по градинките, само се чудех къде да се шматкам. И ги свалих бързо.

# 22
  • Мнения: 25 870
SHealth е прилижението, което аз ползвам.
То е само за самсунг
Не е ли само за андроид? Laughing И аз съм с него, от около месец. Не отчита точно, но си го харесвам.

# 23
  • Мнения: X
SHealth е прилижението, което аз ползвам.
То е само за самсунг
Не е ли само за андроид? Laughing И аз съм с него, от около месец. Не отчита точно, но си го харесвам.

Само самсунг го поддържа. Другите телефони с андроид не

# 24
  • Мнения: 25 870
Странно,баща ми е с LG, и ползва същия крачкомер, дори си сравнявахме резултатите. Laughing

# 25
  • Мнения: 1 046
Аз ползвах Pedometer, отчиташе реално, без да отчита придвижването с кола. Но сега с новия си тел. не мога ,защото не отчита (трябва да е постоянно със светещ екран,за ад отчита,когато де заключи спира Sad) Измерва крачки, калории, километри, които не са на 100 % реални, но са ориентировъчни.

Преди вървях много, минимум 5 км. на ден. Поддържах си фигурата с ходене, а ядях адски много сладко. Сега изминавам 1/3 от това разстояние и се ограничавам постоянно, започнах да имам проблеми с кръста ooooh!.
Ходенето за мен е здраве.
Между другото в моето село, е много модерно ходенето като спорт. Има една група от трима души, които тренират това от 3 години, като през това време имаше още поне десет групи от различен брой хора, които започват, след месец спират, пак почват ей така.

# 26
  • Мнения: X
Странно,баща ми е с LG, и ползва същия крачкомер, дори си сравнявахме резултатите. Laughing

Може и да греша, но на моя тел пише, че това приложение не се поддържа. Та за това си помислих, че е само за самсунг.  ooooh!

# 27
  • Мнения: 25 870
Приложението е за съответната операционна система, то не е толкова умно да знае каква марка е телефона.
 Предполагам зависи кой вид андроид се ползва, ако е по стар може и да не тръгне S Healt

# 28
  • Мнения: X
Приложението е за съответната операционна система, то не е толкова умно да знае каква марка е телефона.
 Предполагам зависи кой вид андроид се ползва, ако е по стар може и да не тръгне S Healt

Всъщност си права. Моя е 4.1.2

# 29
  • Мнения: 25 870
Моят е 6.0.1 Peace

Общи условия

Активация на акаунт