За пушенето вкъщи

  • 22 872
  • 125
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3
Понеже само аз съм пушач вкъщи, винаги се е пушело само на верандата.
А когато сме на гости на наши приятели,непушачи съм се съобразявала с тях.

# 16
  • Мнения: 817
В нас също не се пуши.Гостите излизат на терасата.Брат ми и баща ми са пушачи и преди да имам деца пушеха вътре,но сега и те се съобразяват.Аз ходя понякога на гости в приятелки ,където се пуши ,но ми е много неприятно,че цялата се вмирисват.

# 17
  • Мнения: 46 557
Каним, излизат на терасата. До преди няколко години и аз бях пушач, също излизах там. Като съм ходила в чужд дом не съм се обиждала, че ще пуша навън, напротив, сама си излизах.

# 18
  • София
  • Мнения: 38 632
Да си кажа - у нас гостите пушат. Децата си седят в стаята, а в холо-кухнята пускам абсорбатора и отварям 2 прозореца.

# 19
  • Мнения: 3
При кумата ми също се пуши на включен абсорбатор и ако времето го позволява и отворен прозорец. Но те и двамата си пушат сериозно.

# 20
  • София
  • Мнения: 38 632
Аз съм непушач и следя като цербер да не се задими. Мъжът ми пуши лула, тя почти не се усеща.

# 21
  • Мнения: 2 156
Пушач съм, но вътре не се пуши  Naughty Дори да няма деца наоколо, първо - така вдишваш дима два пъти - от цигарата и от задименото помещение, и второ, натрупва се неприятна миризма, която е неприятна, дори да си пушач. На всички гости се обяснява, че терасите се използват за тая цел. Всъщност, никой не се е оплакал, защото от няколко години на закрито не се пуши на обществени места и всички имат тренинг.

# 22
  • Мнения: 4 500
И двамата с ММ сме пушачи. У дома не се пуши, защото мирише гадно - на смрад някаква, а и меката мебел и пердетата се омирисват. Пушим на балкона. Ако е зверски студ и духа ужасно, както става на 12-ият етаж зимата  Mr. Green, се забиваме под абсорбатора. Слава Бог, че е силен  Crazy Crazy
Приятелите ни пушат на балкона, ние у тях също, още повече че те вече имат второ дете, мъничко е  Heart Eyes
Никога не е било проблем да се пуши навън  Simple Smile

# 23
  • Nice
  • Мнения: 946
Аз не пуша, но каня приятели в къщи които са пушачи. Но живея на квартира и не искам да се вмирисва на цигари и тъй като нямам тераса отварям прозорците и който иска да пуши е на прозореца, за да влиза минимум дим в стаята. Винаги са ме питали пуши ли се и до сега няма обидени като си кажа изискванията.
Като се замисля и мой да си е домът пак така бих процедирала, деца нямам, но просто миризмата на цигари се просмуква някак в килими и мебели и не ми е ок.

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Докато бях студентка си пушех вкъщи /но живеех сама и на никой не пречех/. Гостите ми и те пушеха вкъщи.
Откакто имам деца вкъщи не се пуши, който иска ходи на терасата.
Нямам проблем да ходя на гости и да се пуши вътре, имам против само ако децата са с мен.

# 25
  • Мнения: 737
Непушач съм, не обичам миризмата на цигарен дим на затворено - остава с дни, колкото и да се проветрява. В предишното ми жилище позволявах на един приятел, който често идваше у дома, да пуши вътре - в един момент миризмата се беше наслоила направо. В новото си жилище позволявам само на един приятел, който пуши електронна цигара, да пуши вътре. Останалите 2-3 пушачи от компанията знаят, че се пуши на прозореца на стълбището (нямам балкон). Съобразяват се.  Peace

# 26
  • Мнения: 9 680
Аз не пуша, мъжът ми пуши.
Винаги и при всякакви атмосферни условия прави това на терасата.
Гости, които пушат, излизат сами на терасата. Никога никой не ме е питал дали може да пуши в стаята.
Аз, ходейки на гости при приятели пушачи, също не съм виждала да си пушат в стаите.

# 27
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 255
До преди няколко години и аз бях пушач...
Сега как е положението? Не ти ли се пуши?

# 28
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
У нас мъжът ми пуши, аз не. И той, и когато идват гости пушачи, пушат или навън, или под абсорбатора в кухнята (доста ни е силен). Никой до сега не е проявявал капризи, но и не ни идват много гости, плашат се от зверилника в къщи.  Mr. Green
Когато сме ходили на гости на приятели пушачи и те са пушели или на терасата, или под абсорбатор, или навън.

До преди 10-ина години и аз бях пушач, от както съм ги спряла окончателно не ми се пуши, никакво желание нямам да запаля, но харесвам миризмата на тютюн, ама преди да е запален.  Peace

# 29
  • София !
  • Мнения: 1 240
В къщи не се пуши. Въпреки, че ММ е пушач, а до преди месеци и аз бях. Винаги се пуши на терасата. Особено пък от както имаме дете, изобщо не позволявам да се пуши вътре. Когато имаме гости и те излизат на терасата. Ние също като сме ходили на гости и ако не се пуши в дома сме излизали на терасата. Особено пък в дом на непушачи, дори и да ме подканят да запаля вътре, не бих го направила, някак няма да се чувствам на място. Нищо няма да ми стане и на терасата  Peace

Общи условия

Активация на акаунт