За пушенето вкъщи

  • 22 837
  • 125
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 11 489
Родителите ми са непушачи, така че вкъщи не се е пушило.
В момента и двамата сме пушачи. Пуши се само на терасата без значение зима, студ, зарината тераса от сняг, това е положението. Гостите също пушат навън.

# 121
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
И двамата с мъжа ми сме пушачи, но у дома се пуши само на терасата на кухнята, която е остъклена. И всичките ни гости пушат там. Това много преди, да се роди дъщеря ни - 10 години. На гости никога не ми е било проблем или да изляза навън, или просто да не пуша. Веднъж празнувахме НГ у приятел непушач и така и не успа да ни убеди, да пушим вътре - ами не смятам, че е редно и това е.

# 122
  • София
  • Мнения: 12 409
Никога не бих разрешила у дома да се пуши. Не ме интересуват гостите, да излизат на балкона. Имам колежка, мъжа ѝ е страстен пушач и пуши вътре при бебето, във всички стаи. Не се съобразявал изобщо. Детето все е болно, но всеки си знае. Тя все се оплаква. Аз не понасям някой да ми пуши в лицето и не бих могла да изтърпя такъв олигофрен.

# 123
  • Мнения: 2 515
Имам колежка, мъжа ѝ е страстен пушач и пуши вътре при бебето, във всички стаи. Не се съобразявал изобщо.
Е, това вече е прекалено, нямам определение за такъв човек. „Олигофрен” е доста меко казано.
Дано не се отрази на детето....И дано е друга причината за боледуването му, която да израстне.

# 124
  • Мнения: 225
Вкъщи не се пуши, въпреки че приятелят ми е пушач от дълги години.

Има си тераса, прозорци, има къде да излезе някой. Не е окей всичко да се вмирисва заради 1 гаден навик. Предметите много попиват от дима.
Особено е кофти, когато се пуши до дете Sad

# 125
  • София
  • Мнения: 1 017
Ние с мъжа ми сме пушачи и пушим в къщи, в кухнята и в хола, само в спалнята не. На мене не ми пречи, не ми мирише, както казвате повечето (че остава миризма), но и обонянието ми не е от най-читавите. Но нямаме дете, имахме гости с малко бебе веднъж, никой не пуши в хола, докато те бяха там, само на терасата. Ако някой ден има бебе, нещата със сигурност ще се променят.

Общи условия

Активация на акаунт