Щурите и Новите съседи

  • 95 991
  • 725
  •   1
Отговори
# 15
  • София - Варна
  • Мнения: 4 176
Запис и от мен.  Simple Smile
МНого харесвах "Щурите съседи". Чакам ги с нетърпение. Повече ми се нравеха от "Новите съседи".

# 16
  • Whatever our souls are made of, his and mine are the same.
  • Мнения: 2 380
И аз много харесвах "Щурите съседи" , и там любимият ми герой беше Хуан (Енрике Пастор в "Новите").
Някой знае ли дали ще се излъчват повторения на епизодите (например следобед)?

# 17
  • Мнения: 5 128
Ловли, от Бтв Комеди и без това се чудят с какво да си пълнят програмата, така че почти сигурно ще ги повтарят следобед, че и през почивните дни  Mr. Green

# 18
  • Мнения: X
Айде и аз тук!     Laughing
Не ги пропускам за нищо на света.     Grinning
Дъщерята на Енрике в "Щурите" игра стажант-фризьорката в "Новите".   

# 19
  • Мнения: 788
Ще гледам, разбира се!

Любимките ми са Билката и бабите, умирам си за тях  Joy

# 20
  • Мнения: 20 172
Не съм ги гледала Щурите, та няма начин да не ги гледам.

# 21
  • Мнения: 1 442
Баровката и приятеля й, бяха нещо като Лола и Хави - мухльо, мухльо, мухльо Laughing

# 22
  • Мнения: 5 128
С тази разлика, че Баровката не ме дразнеше толкова, колкото Лола  Stop Wink

# 23
  • Мнения: 788
Баровката и приятеля й, бяха нещо като Лола и Хави - мухльо, мухльо, мухльо Laughing
Баровката беше Ребека от Новите съседи, нали?

На нея ли Мариса (Изаскун) казваше "Това момиче винаги е много елегантно!"  hahaha

# 24
  • Мнения: 5 128
Да, точно  Peace

# 25
  • through the wormhole
  • Мнения: 2 728
И аз да се бутна тук. Grinning

Благодаря за темата! bouquet

Чакам с нетърпение щураците. Аз с тях почнах съседския маратон и ми е носталгично едно такова. Лошата новина е, че карам нощни смени и не винаги мога да гледам по тв, а добрата - има ги в Замунда. Mr. Green
И аз много харесвах "Щурите съседи" , и там любимият ми герой беше Хуан (Енрике Пастор в "Новите").
Някой знае ли дали ще се излъчват повторения на епизодите (например следобед)?
Да, има повторение от 15.30 часа.
Скрит текст:
Щурите съм ги гледала, Коке там ми беше неприятен, честно казано... горе-долу ролята му беше като на Чуса в Новите - появяваше се за кратко и все напушен и правеше някакви зулуми.  ooooh!
Тук, в Новите ми стана доста симпатичен с новата си роля.  Peace
А там помните ли, имаха една видеотека и един... ама как му беше името, където беше женен за една Лурдес, някаква грозна и все го майтапеха и там се събираха все младоци... абе голям купон бяха. Аз харесвах тогава гаджето на Баровката, но пък беше един смотльо  Laughing
Ох, сега ще си ги припомня  Hug
Да, един смотльо. hahaha Казваше се Пако. Същият играеше и в "Новите съседи" като брат на Серхио, колега на Ракел.

# 26
  • Мнения: 258
Позабравих ги тия Щури съседи и се зарадвах, когато видях рекламата, че пак ще го пуснат.
Между другото Ресио се появяваше там в един или два епизод и играеше.... отец  Laughing Беше брат на някого, но не мога да се сетя на кого.

# 27
  • Мнения: 6 718
Цоп и аз тук.  Laughing Не съм гледала"Щурите" и чакам понеделник с нетърпение.  Peace
Билката, Арасели ли е? Тя ми е любимка в "Новите". А за другия ми любимец, Коке, казвате лоша роля има,така ли? Thinking
Благодаря за темата! Hug

# 28
  • Мнения: 5 128
Ами не лоша, по-скоро далеч по-безлична. Определено не е от главните герои, а и се появява доста по-нататък в сериала.

# 29
  • through the wormhole
  • Мнения: 2 728
Да, Билката е Арасели и е също така издухана. Joy
Коке участва чак накрая, в последния сезон, ако не се лъжа и ролята му не е главна. Билката също се появява по-нататък в сериала - не помня точно кога, но не е в началото. Бащата на Хави и той в последния сезон мисля. Лелееее забравила съм и нямам търпение да си припомня. Party

Общи условия

Активация на акаунт