Добре дошли в Люлин! Тема 29

  • 70 792
  • 748
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 500
Да, определено там не ги глезят. Моя даже има 3 по рисуване  Confused 56 е доста по-добър избор от 137 - мое мнение  Peace

# 76
  • Мнения: 361
Здравейте. Магазини за бременни из квартала има ли

# 77
  • софия
  • Мнения: 71
Благодаря за мненията за 137, мисля че това с ниските оценки го има навсякъде в кварталните училища за да си запазят ученици и след 7ми клас. 56то въобще не ни е удобно, няма начин да остане в училището в което е в момента и за сега мисля да го запиша там.

# 78
  • Мнения: 411
Здравейте,

Моите ще са на занималня в 56-то през юли, след това ще мога да пиша как е.

# 79
  • София
  • Мнения: 5 308
Моите ще са на занималня в 56-то през юли, след това ще мога да пиша как е.

Тази частната занималня ли? Ще очаквам мнения, предварително благодаря  Peace Цената ми се стори странно ниска просто...


Zaharcheto, аз залагах основно на second hand. Всъщност може да погледнеш и в H&M, сега е времето за летни намаления и може да има нещо на по-прилична цена...

# 80
  • Мнения: 361
Зелено човече с теб вчера говорихме. Забравих да ти кажа, че там гледах, но не си харесах нищо. Но пък щерката се уреди Simple Smile

# 81
  • Мнения: 260
Момичета, препоръчайте ми в Люлин добра фризьорка - за подстригване и боя Praynig Може и по-скъп да е

# 82
  • Мнения: 1 404
Днес вадихме кърлеж на сина ми. Изследваха гадината в 12 дкц и се оказа ностел на лаймска болест, което не значи 100%, че е заразил синковеца. Но в Люлин и не само, е бъкано с тия гадини, да се пазите.

# 83
  • Мнения: 46 638
Ужас, дано всичко мине без проблем  Praynig
Да използвам да попитам - спазват ли вече препоръките за безопасно вадене (без мазане и въртене) или си карат по стария начин?

Момичета, препоръчайте ми в Люлин добра фризьорка - за подстригване и боя Praynig Може и по-скъп да е
За подстригване съм доволна от една фризьорка в Люлин 9 в блока с Куба Либре-то. 903-ти блок, на гърба на входа, където е градинката. Не е голям и модерен салон, но нямам забележки за качеството. За боядисване познати са ми казвали, че се справя много добре, но нямам личен опит.

# 84
  • София
  • Мнения: 7 976
Ще ми препоръчате ли добър ендокринолог?

# 85
  • Мнения: 1 404
Въртя го, но не го маза....

# 86
  • Мнения: 46 638
Tired
Без думи съм. Не разбирам защо правят това, което е опасно?
Не позволявайте да го правят друг път!
Тук е обяснено от специалист.

# 87
  • Мнения: 2 220
Здравейте! Обмисляме покупка на жилище в Люлин 10, но не познаваме много добре района. Къде могат да играят децата? ЕПК блоковете дали са ок, особено по горните етажи? Доста въпроси имам, дано някой отговори.  Hug

# 88
  • Мнения: 670
Днес вадихме кърлеж на сина ми. Изследваха гадината в 12 дкц и се оказа ностел на лаймска болест, което не значи 100%, че е заразил синковеца. Но в Люлин и не само, е бъкано с тия гадини, да се пазите.


Здравей,

В 12 ДКЦ ли го извадиха? Това ми е чуденка, ако не дай си боже се случи къде да го вадим.

# 89
  • Мнения: 4 500
То лесно да се извади кърлежа в ДКЦ. Чудно ми е как е изследван там за Лаймска болест  newsm78 Нашият кърлеж го носихме в НЦПБ на Янко Сакъзов, за няколко дни излезе резултат.
Кърлежа беше заразен  Tired

Общи условия

Активация на акаунт