Канадски мами - 2

  • 16 227
  • 282
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 210
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН СЛАВА ДА СЛУШАШ МАМА И ТАТИ И ДА ПОРАСНЕШ ГОЛЯМА И ХУБАВА МОМА newsm59  bigdance2 newsm59][/color]

# 241
  • Мнения: 7 430

Дидка, как вървят приготовленията за посрещането на гостито др. седмица?

Да, вече ги чакаме...а те милите са така стресирани Crazy

Краси, страхотна къщичка и на мен ми се прииска такава Wink

# 242
  • Мнения: 7 430
Каролина, честит юнак Hug

...за срещичката - страхотни сте всички Wink ....а малките са сладури и половина  Laughing

Гери, много сладко коремче си имаш  Heart Eyes

# 243
  • Мнения: 636
Срещата беше много приятна!
Дидка, мерси за комплимента. Доказвам със снимки - корем4е на Жана с близнаците пасти да яде пред моя  preggo Жална ми майка за раждането  Twisted Evil А уж поръ4ахме елегантна госпожица  Flutter

Снежи,   newsm59 на малката Слава. Да ви е жива и здрава и мноого да ви радва!

newsm18  newsm38  Tada

Голяма веселба ви пожелавам!

# 244
  • Мнения: 676
Ейййй, страхотна срещи4ка е била. Оба4е е имало доста хора в парка, голяма блъсканица е било, поне така се подразбира от снимките, ако съм в грешка опровергайте ме  Naughty Времето на този ден беше супер.


Дидка, как вървят приготовленията за посрещането на гостито др. седмица?

Да, вече ги чакаме...а те милите са така стресирани Crazy


Дидка ти да не 4акаш гости от БГ (извинявай за въпроса, ти 100% си го написала в темата, но много страни4ки са се наредили, не ми се 4ете назад Embarassed ) Вики4а оправи ли се или все още им се дава на сополките  Hug от нас  Heart Eyes

Краси (По едно и също време си купихме къщи, знаеш може да ни се отдаде заедно да прескочим до Едмантън  newsm03)

cho4o с удоволствие бих преско4ила до там с компания Party доста има да се обикаля този мол.
Ти защо се спотайваш, 4е сте си купили къща или не си, ами аз съм пропуснала новината. Това е 4удесно, разкажи нещо пове4е или ако си го направила ве4е даи ми линк ще ми е интерестно.

Краси къде се намира това местенце/ очевидно квартал на Торонто/? Колко Ви струва това малко бижу, със сигурност над 250хил САД? Колко bedrooms имате, а basement имате ли си? Разкажи по подробно, моля! Ако някои от въпросите ми те притесняват просто ги прескочи! Peace От кога се нанасяте там?

Къщата както споменах не е нещо особенно, стаите й не са огромни, каквито на мен ми се искаше да бъдат, но има възможност да се разшири (само здраве и време да има). На първия левал има 3 спални, всекидневна, кухня с трапезария (мисля, 4е така се казваше на БГ Embarassed) и комб. баня с тоалетна. Има basement с 3 огромни стаи, само едната от който е изцяло завършена 11.5 м на 4м. другите 2 са малко по-малки от тази, плюс има перално помещение и то е доста големи4ко, това което не ми допадна много в бейсманта е, 4е има само тоалетна, но отново има нясто да се разшири. Най-много ми хареса бакярда, който гледа към парк, спокойствието и 4уроликането на пти4ките. Ерията "Peel Village" е само с бели хора (една от малкото ерий в Брамптън) има 3-4 у4илища едно от които е на 2мин. пеша от къщата. Цената по4ти си я познала +100  Wink. Ще се местим в края на Юни само за един ден ще трябва да го направи за да не плащаме още един наем на старото място "ужас"  Crazy Ами това е...сега ще трябва да каним дядовците от БГ да мятат ремонтите защото единият е стройтел, а другия дърводелец и ве4е са си дали заявката  Laughing

Дидка, мерси за комплимента. Доказвам със снимки - корем4е на Жана с близнаците пасти да яде пред моя  preggo Жална ми майка за раждането  Twisted Evil А уж поръ4ахме елегантна госпожица  Flutter

Gery о4аквай 4 килца и нагоре  Laughing аз бях на същото положение, биех вси4ки мами на близнаци  Grinning

# 245
  • Мнения: 2 959
Привет, Момичета!

Честит Рожден Ден на малката сладуранка- Славето!

По снимките личи че сте изкарали добре в Хай парк и времето е било с Вас!

Писанке, честито Ти кенгуро. Много, много разходки да изходите с дребосъчето. Hug

...такова хубаво време си мячтая, вече не помня от кога   ....Бяхме на картинг, "голямото ми дете" малко да се позабавлява, ...
cho4o, най- накрая времето и в Монтреал да се оправи. Дидката така се измъчи с това гадно време. Ами мама и малкият Чочко с какво се забавляваха, докато "голямото" дете караше на картинга?

....вече ги чакаме...а те милите са така стресирани ...
Дидка, те явно сега от БГ идват. Милите, добре че има при кои да отседнат в началото, защото иначе е ще им е доста трудно, от опит го знам. Peace

....сега ще трябва да каним дядовците от БГ да мятат ремонтите защото единият е стройтел, а другия дърводелец и ве4е са си дали заявката ...
Краси, страхотен избор сте направили и то на перфектна цена с ненапълно завършен basement,  3-BRS, и обширен living room и голям backyard. Гараж има те ли, или това ще е рабаота на дядовците? А най- хубавото е че са Ви дали необходимият mortgage но маи и Вие сте сложили някакъв down payment? От колко време сте в Торонто?
Краси, при Вас има страхотно стечение на дядовци- дърводелец и стройтел. Ако знаете само колко парички ще Ви спестят. Peace А как мина Ниагарският weekend?

Бъдете здрави и лек и хубав ден Ви желая!

# 246
  • Мнения: 919
Честит Рожден Ден на Слава! newsm38

Супер беше срещата вчера, а бебка така се измори че още си доспива  hahaha

Pisanka, ти направо ме умори от смях с вашия фемили планинг  Joy

аз пък винаги съм знаела, че ще имам момиче, а мъжо ме убеждаваше в началото, че било момче... даже му бях повярвала по едно време Laughing
но в крайна сметка накрая каквото и да дойде си го обичаш най-много и вярваш че това е най-добрия пол, най-доброто дете.. най-най  Heart Eyes Laughing

Krassy, супер е къщето Peace

# 247
  • Мнения: 2 959
... По едно и също време си купихме къщи, ..
cho4o,  честито Ви жилище и на Вас.  Peace Много щастливи мигове да имате в него.  Heart Eyes Кажи нещо по-вече, къде в Монтреал се намира, колко е голямо, къща ли е или апаратамент?  newsm78

...каквото и да дойде си го обичаш най-много и вярваш че това е най-добрия пол, най-доброто дете.. най-най ...
Гаргамелчо, права си. По еднакъв начин ще се обичат и момиченца и момченца, само да ги има. Heart Eyes

# 248
  • Мнения: 1 283
Снежи,чести празник на малката сладурка!  bouquet Да ви е жива и здрава и много да ви радва! Heart Eyes

Чочо и Краси,честито ви къщурки! Grinning Да сте живи и здрави и внуци да гледате в тях! Heart Eyes

Заинтригувахте ме с този МОЛ в Едмънтън! Crazy Нямал разнищване,така ли? Thinking

Каролина,всяка майка,която е искала бебче от другия пол в началото е малко разочарована,но после като го гушне се укорява за мислите си и е сигурна,че точно за това бебе е мечтала! Heart Eyes Ще видиш! Grinning

Последна редакция: вт, 02 май 2006, 20:52 от HOLY

# 249
  • Мнения: 2 959
Холи, ти къде изчезна за толкова дълго? Почиваш след празненствата по Великден ли?  Heart Eyes Как са малката Холи и Ерик? Разпрати ли разкошната Великденска снимка на бабите да им напълниш сърцата? Hug

# 250
  • Мнения: 1 283
Холи, ти къде изчезна за толкова дълго? Почиваш след празненствата по Великден ли?  Heart Eyes Как са малката Холи и Ерик? Разпрати ли разкошната Великденска снимка на бабите да им напълниш сърцата? Hug

Калида,тук направо е лято и от миткане по паркове и пикници няма време за форума. Crazy Единствено влизах в отчетната,че имахме едно детенце с предстояща операция!Слава Богу всичко е минало добре! Praynig


А за снимките-събрали са ми се да вадя по около 200-300 снимки на всяка баба  ooooh! ,че не съм вадила от Коледа,а снимам,снимам...Ерик си заминава след 2 седмици и направо ще им ги занесе! Party

# 251
  • Мнения: 676
Заинтригувахте ме с този МОЛ в Едмънтън! Crazy Нямал разнищване,така ли? Thinking

Holy, наистина няма или ако има, то ще падне доста голямо разнищване и разплитане Grinning ПОГЛЕДНИ ТУК

Краси, страхотен избор сте направили и то на перфектна цена с ненапълно завършен basement,  3-BRS, и обширен living room и голям backyard. Гараж има те ли, или това ще е рабаота на дядовците? А най- хубавото е че са Ви дали необходимият mortgage но маи и Вие сте сложили някакъв down payment? От колко време сте в Торонто?
Краси, при Вас има страхотно стечение на дядовци- дърводелец и стройтел. Ако знаете само колко парички ще Ви спестят. Peace А как мина Ниагарският weekend?

Дааа има гараж, това е едно от нещата за които гледах Wink голям студ има4е сутрин през зимата, докато загрее колата Grinning а и нашата кола е цялата надрана както си стой на паркинга, надра я съседа с клю4, защото е "перко" и му пре4и Раян когато играе, пее и ходи по стълбите (ние живеем в townhouse) проблема е, 4е немога да го докажа. Пре4каме се из Торонто от 7 години и сме хвърлили за 1/2 къща долари по наеми, затова и поредния скандал със съседа (всъщност той каза само едно изре4ение "Your child is crazy" а аз му вдигнах луд скандал) ни накара да си стегнем коланите и намерим къща за една седмица...и дано да е за добро...затова гледах да е около детска площадка и млади семейства в района.

# 252
  • Мнения: 2 959
.....че имахме едно детенце с предстояща операция!Слава Богу всичко е минало добре! ...
Браво на Стелчето, силно дете е тя. Hug И двете ли операции му направиха на детенце? Дано бързо се възстановят сега с Галка, защото и тя сигурно що нерви и рев е изревала. Praynig Ерик е щастливец тази година, ваканция в БГ! Heart Eyes По стюардеса ли ще го пускаш в самолета или с познат? ThinkingХоли,  а по тея пикници където обикаляте, барбекюта правите ли? Защото под пикник тук това се разбира? А аз обожавам барбекюто, това е предпочитаният от мен начин да ям каквото и да е месо. Heart Eyes

...Да има гараж, това е едно от нещата за които гледах ...затова гледах да е около детска площадка и млади семейства в района...
Ryan's Mom, страшна си. Предполагам колко тичане си хвърлила докато намериш съвпадение на всичките изисквания. Peace Но заради Раян си заслужава. Heart Eyes

# 253
  • Canada
  • Мнения: 277
Хей какви хубави неща са се слу4или тук докато ме  е нямало newsm78

Честито на Каролина за хубавата вест stork-boy, Дай Боже леко раждане на здраво беб4е!
Същото го пожелавам и на другите бременни мами от тази теми4ка! Не разбрах ГериР близнаци ли ще имаш?

Ли4и си 4е добре сте си изкарали на срещата моми4ета.....


.........и дори бях изтормозила малко мъжът ми с щурите ми идеи за секс в определени дни и т.н. ......

Ето това се казва плановост Joy...така ме развесели.....
И моя мъж така искаше мом4е, 4ак и мен ме убеди да мисля и говоря в мъжки род...докато дойде датата на Видеозона. После ме беше много яд на него 4е ме е подвел така,защото когато ни казаха 4е ще е моми4е бях малко разо4арована Embarassed Embarassed Embarassed, но сегаааааа за нищо на света не я заменям за мом4е...

Честито нов дом на Краси!Пожелавам ти да е пълна с топлина и уют , с весел детски смях и безгрижие!

Честит празник Снежи! Да ви е жива здрава Слава, много да слушка и да ви радва!

Ама този Mall наистина ли нямал разнищване? Хъъъм, ще видим тази работа Thinking

Последна редакция: вт, 02 май 2006, 00:42 от Yoni bonboni

# 254
  • Мнения: 7 430
Дидка ти да не 4акаш гости от БГ (извинявай за въпроса, ти 100% си го написала в темата, но много страни4ки са се наредили, не ми се 4ете назад Embarassed ) Вики4а оправи ли се или все още им се дава на сополките  Hug от нас  Heart Eyes

Да, но това са едни познати, които емигрират тук и ние ще ги посрещаме Peace
Вики е добре със сополките, докато не отиде на ясла  Simple Smile днес си го взех пак с тях Wink Да се оправя времето, че вече ми писна....до преди малко бяхме навън в парка, ама от утре го дават два - три дни дъжд и не ми се мисли Tired

Общи условия

Активация на акаунт