Канадски мами - 2

  • 16 209
  • 282
  •   1
Отговори
# 60
  • Canada
  • Мнения: 1 773
А събитието се очаква на 17 май. Дано госпожицата издържи и не ни изненада преди да сме се преместили в Мисисага.

Ей, че то съвсем дошло. Всичко ще бъде наред  bouquet Къде в Мисисага ще се местите?

# 61
  • Мнения: 3 271
Чудесни снимки, много сте хубави всички  newsm10
Но като гледам дрешките, хладничко си е още. Иначе пък слънцето вече си пече.

Силви, Коко много е порастнал. Прати някоя снимка като остане време. А и Ели е една сладуранка, прати й целувки като се видите другият път.

Дивиана, Лазарката ти е разкошна. И тя расте като гъбка!

А за козунака на Дидка - нямам думи. Това ми е била причината на няколко пъти да се замисля сериозно за машина за хляб.

# 62
  • Мнения: 327
Да, почти сме на стартовата линия и да ни е страх все повече и повече. Миналата седмица една от лекарките ме  "успокои", че раждането щяло да отнеме от 12 до 36 часа.  Ще се местим на 1 Май.

# 63
  • Мнения: 919
моята машина е Black & Decker, ето такава, купихме я от Wal Mart и съм много доволна, но един познат на мъжа ми си купи някаква доста по-евтина, куче марка от там и също е много доволен

козунака става фантастичен, но по никакъв начин немога на направя цяла доза, просто трябва да има място да бухва Wink правя 2/3 и вниимавам да не се лепне на прозорчето. Аз взех рецептата от форума и малко си я приспособих, ето я:

разбивам си отделно 4 яйца +2/3 чаша захар (може и цяла чаша) + 2/3 чаша топло мляко
сипвам това в машната и прибавям 3 чаши и малко бяло брашно + 3 л. мая и го пускам на програмата за тесто
като даде сигнал за нови продукти слагам 150гр. разтопено масло (солено) и малко ванилия течна (и/или настъргана кора от лимон), но внимавай защото сигурно ще пръска така че аз му слагам едно аломиниево фолио под капака да не отива на реутанчетата че после мирише на изгоряло... като спре да се върти спирам програмата и я пускам наново за да меси повече време (моята меси само 35 мин..) на втория сигнал слагам стафидите които предварително съм попарила в гореща вода и оцедила..
после го оставям да си завърши програмата като накрая има 1 час за втасване така че като го извадя е готово.. с намазани с олио ръце го изваждаш и сплиташ в затоплена тавичка
маже се с белтък отгоре и се поръсва със захар, може да набодеш и обелени бадеми
пече се на 180 градуса.. става много вкусно, точно като купешкия
а, само да ти кажа, да не го режеш преди да е поизстинал малко  Mr. Green

това прави два нормано големи козунака! Grinning

# 64
  • Мнения: 919
Миналата седмица една от лекарките ме  "успокои", че раждането щяло да отнеме от 12 до 36 часа.

croco1, спокойно, това се брои от първата контракцийка до появата на бебо, а ако вземеш епидурална можеш и да проспиш неприятните контракций, дето просто трябва да ги изчакаш, преди да започне самото раждане Wink
пожелавам ти леко и бързо раждане Grinning

Наде, за срещите бройте и нас, само да е хубаво времето

Sneji, честито ходещи крачета Heart Eyes

Кажи каде е този магазин за гювечетата

# 65
  • Мнения: 210
Снежи, честито за пьрвите крачки на Слава  newsm68 newsm68

щом е направила 3-4 самостоятелно, скоро ще ходи вече и сама.

Благодаря ти за инфото относно гювечетата,трябва да поразпитам кьде има арабски магазин.

# 66
  • Мнения: 449
Гаргамелчо, супер си. Много ти благодаря за инфото.   bouquet
Снежи, честита ти проходила мома. Браво на Слава.

# 67
  • Мнения: 1 283
Ехо,стига сте спали! Mr. Green

Дивиана,мисля че диваните бяха natuzzi newsm78 ,но не съм много сигурна!Наистина без място за напитки ще е по-удобно...ще има къде да опъне снагата човек! GrinningНо иначе кожата е уникална!Ама защо не сте го върнали,след като е бил дефектен? Thinking Все пак за такава цена се изисква да има насреща и подобаващо качество! Rolling Eyes

На аватара е Холи,да! Grinning Преди приличаше на мен,като по-малка,но сега се изтарикати и започна на баща си да заприличва! Mr. Green Снимки не съм качвала в нета от 7-8 месеца,че ме е хванал мързела,но тия дни ще кача малко и ще покажа! Wink

Дид,моята машина има програма за тесто 2 часа,но аз нямам нерви и никога не я изчаквам да свърши! Naughty

Снежи,честито ви ходещи крачета. dance И по-малко обелени коленца да има момата! newsm56

Чочо,лоша работа с това падане! SadДано му мине бързо на патето! Heart Eyes Ама така ще е до петата годинка,най-малко! Rolling Eyes

Айде весел ден на всички от нас!Тук времето е много приятно,само за разходки!  bouquet

# 68
  • Мнения: 7 430
Чочо, какво сте направили с моя приятел Cry
Ще ви бия Wink...нямам търпение да го видя и нацелувам по сладките бузки Hug Теб също Joy


...А за козунака на Дидка - нямам думи. Това ми е била причината на няколко пъти да се замисля сериозно за машина за хляб.

Мерси, мерси Hug...купувай и не се замисляй Wink Много време ми отменя Peace
Днес МирОто мисли да направи кифлички - пак в машината, е тестото де  Peace


Снежи, честити ви ходещи крачета


Дид,моята машина има програма за тесто 2 часа,но аз нямам нерви и никога не я изчаквам да свърши! Naughty

Моята е същата като на Гаргамелчо и съм много доволна и аз Peace
Пускам я на бъркане на тесто 2 часа, ама аз пък винаги оставям да си завърши - никога не съм я спирала Wink


...Тук времето е много приятно,само за разходки!  bouquet

Аз не съм доволна от времето  Crossing Arms много духа и няма слънце, даже бих казала, че е студено Sick
Сега се връщам от болницата и ми замръзнаха ушите Confused

# 69
  • Мнения: 7 430
...Ееееееее, Дидка! Поздравления! Чудесен козунак!
Майсторица си тиииииии!



Снеже, нямаш ли машина - става много бързо с нея newsm78

# 70
  • Мнения: 919
Ох ние сега бяхме на доктор да ни премерят и претеглят, тя пък жената имаше студент точно днес и така набързо я премериха че я изкараха 66.7 см Joy
дори бубата ги погледна много подозрително Wink

# 71
  • Мнения: 327
Аз имам въпросче  newsm78- откъде си купувате бебешки прах за пране или с какво перете дрехите на бебчовците, защото аз честно казано още не съм виждала, или може би не съм търсила добре.  Wink

# 72
  • Мнения: 919
croco1, аз използвам Ivory Snow, купуваме го от Wal Mart, но май го има навсякъде
Аз пък да питам, мамите които живеят в апартаменти, позволено ли е да имате пералня в апартамента? щото в нашия договор пише че неможе Shocked Shocked Това нормално ли ви се струва?!?

# 73
  • Мнения: 210
Здрасти Гаргамелчо,и при нас пише че неможе да имаш пералня но,половината блок има така че ако имаш вьзможност си сложи без да му муслиш много.

# 74
  • Мнения: 449
И ние не можем да имаме пералня в апартамента и това хич не ми харесва. От сега се чудя как ще пера бебешките дрехи.  newsm78 Вие как ги перете в общите перални или на ръка?

Общи условия

Активация на акаунт