ЕВРО 2016

  • 65 045
  • 601
  •   1
Отговори
# 450
  • DE
  • Мнения: 9 068
Тишината преди последната дузпа можеше с нож да се реже, дори коли не минаваха по улицата... и след това избухнаха. Гърмежи, крясъци  ooooh! и това не е финала още.

# 451
  • Мнения: 3 390
Ами, честито на Германия !
Нещата явно вървят и те да са шампионите на Европа .
Имат много млади надежди -това 21 годишно момче, което вкара дузпата в ъгъла е страхотно .

# 452
  • HH
  • Мнения: 3 256
Дането, аз по едно време се чудех, какво ще правят с тези запаси от пиротехнически изделия,  ако вземат че паднат 😂😂 Но да видим утре Исландия какви ще ги свърши.

# 453
  • София
  • Мнения: 1 007
И аз се впечатлих от младоците-биха успешни дузпи,за разлика от ветераните/и от двата отбора/.Напрежението беше огромно и явно си изпробваха нервите...
Не съм била за някой отбор преди мача,но реално заслужаваха Германия да спечели. Жалко и за Италия,достоен противник!

# 454
  • София
  • Мнения: 30 107
Страхотен мач, какъвто и се очакваше. И двата отбора бяха предпазливи. Германците биха закономерно, макар че и италианците играха добре. Просто немците бяха една идея по-добри през второто полувреме.

Огромното напрежение си каза думата по време на дузпите. На ветераните явно им дойде в повече. Иначе не си обяснявам по друг начин изпуснатите дузпи и особено тези, при които не се уцелваше вратата.

Очаквам безпроблемна победа на Франция довечера, макар че ми се иска Исландия да направи някакво чудо.

# 455
  • София
  • Мнения: 30 107
Започна рубриката "гол след гол". Wink

# 456
  • Мнения: 5 052
Лека нощ от мен  Mr. Green

# 457
  • Мнения: 7 006
Започна рубриката "гол след гол". Wink
Мани Stop  

Какъв "неочакван" обрат Twisted Evil ooooh!

# 458
  • София
  • Мнения: 30 107
Силно се надявах на чудо от страна на Исландия, но уви. Просто разликата в класите е очевидна.

# 459
  • Мнения: 3 494
Надявам се да не се стигне до катастрофален резултат. Много са ми симпатични исландците, мъчно ми е за тях. Но наистина разликата в класите е голяма.

# 460
  • София
  • Мнения: 5 334
Исландците са симпатични, но късметът е до време. Класата си е класа и беше време някой да ги приземи. Wink

# 461
  • Мнения: 11 535
Аз пък се надявам Германия да приземи франсетата.  Mr. Green

# 462
  • София
  • Мнения: 5 334
Аз пък се надявам Германия да приземи франсетата.  Mr. Green
Ооо, и аз, и аз! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 463
  • Мнения: 11 535
Обаче исландските фенове големи сладури.
А, взеха, че ги зарадваха даже!

# 464
  • София
  • Мнения: 30 107
Става страшно за Исландия! По-добре да свършва мача.

И аз се надявам Германия да приземи Франция 1/2 финала.

Финалът го виждам Германия-Португалия.

Общи условия

Активация на акаунт