Какво ни казват планетите тази седмица

  • 138 314
  • 1 460
  •   1
Отговори
# 1 110
  • София
  • Мнения: 3 727
Аз имам ретрограден меркурий в наталната ми карта и наистина ми действа добре, сватбата ми беше в ретро меркурийй, от две години си правим опити за бебче и поради някакви причини все нещо става и сега пак в ретро меркурий най-накрая стана работата. Дано до края всичко да е наред, но явно наистина ми е на късмет.

# 1 111
  • При децата ми
  • Мнения: 6 182

В наталната си карта.

# 1 112
  • Мнения: 7 805
ако си скорпион '76та, Юпитер е бил ретрограден
ако не си, извинявай, не съм запомнила правилно

# 1 113
  • При децата ми
  • Мнения: 6 182
ако си скорпион '76та, Юпитер е бил ретрограден
ако не си, извинявай, не съм запомнила правилно

Запомнила си Herzеn. Simple Smile Благодаря за отговора!
Сега Юпитер е в Скорпион нали? Трябваше да ни носи някакви хубави неща...

# 1 114
  • Мнения: 9 152
Скрит текст:
Зависи от наталната карта. Ако имаш натален ретро Меркурий - когато транзитния е ретрограден периодът е добър. И обратно.
Как са обозначени наталните ретро планети в картата? Имат ли някаква особеност?[/spoiler]

Катерица, как така си разпратила текста с желания!? Те не са ли само наши, т.е. това не ли един такъв момент в който човек трябва да е сам и да не показва дори и на най-близките си неговите желания?Thinking
Изпратих не личните си желания, а информцията за новолунието. Текстът, който Алена публикува. Simple Smile

Последна редакция: пн, 16 апр 2018, 18:38 от Катерица

# 1 115
  • София
  • Мнения: 102
Има по едно 'r' след градусите
Малеее  Anguished при мен и Уран и Плутон са били ретроградни в 8 дом в натала, а и да не забравяме ретро Меркурий.
Anguished

# 1 116
  • Мнения: 548
Уран и Плутон ми са ретро в 11 дом, а True Node ( каквото и да означава)  9 дом! Тежки планети, но в интерпретация може и да не са носители на трудности!

# 1 117
  • Мнения: 9 152
Има по едно 'r' след градусите
Малеее  Anguished при мен и Уран и Плутон са били ретроградни в 8 дом в натала, а и да не забравяме ретро Меркурий.
Anguished
Много хора имат над една ретроградна планета в наталната си карта. По - рядко са тези, които нямат нито една ретроградна планета.

# 1 118
  • София
  • Мнения: 102
Уран и Плутон ми са ретро в 11 дом, а True Node ( каквото и да означава)  9 дом! Тежки планети, но в интерпретация може и да не са носители на трудности!
Да не сме родени в една и съща година ?
И на мен True Node ( каквото и да означава) Laughing но в 10 дом е ретро.
Четири ретроградни планети,дано е за добро Thinking

# 1 119
  • Мнения: 485
True Node е Северния възел. И аз имам три ретроградни в натала си- Юпитер, Нептун, Уран... Какво да се прави!

# 1 120
  • Мнения: 3 879
Какво толкова сте се шашнали с тези ретроградни планети?

Много хора имат по повече от една ретроградна планета в хороскопа си, това не значи, че са обречени на вечно нещастие.
Това, че планетата е ретроградна, не означава, че е непременно нещо лошо, напротив, просто енергията се обръща навътре.

# 1 121
  • София
  • Мнения: 874
Аз нямам нито една, но това не значи, че всичко върви по мед и масло.

Между другото - възлите винаги се движат назад. Т.е. цялото човечество е с ретроградни такива.

# 1 122
  • Мнения: 27
А ретро Хирон в наталната карта какво ли означава?! В 12 дом в Овен(сидерален) или Телец(тропически)-все още не мога да реша кой от двата да приема Simple Smile

# 1 123
  • Мнения: 548
Какво толкова сте се шашнали с тези ретроградни планети?

Много хора имат по повече от една ретроградна планета в хороскопа си, това не значи, че са обречени на вечно нещастие.
Това, че планетата е ретроградна, не означава, че е непременно нещо лошо, напротив, просто енергията се обръща навътре.






Така си е ! Както се казва- Всичко е в нашите ръце!  Но е хубаво да знаем тенденциите!

# 1 124
  • При децата ми
  • Мнения: 6 182
Скрит текст:
Скрит текст:
Зависи от наталната карта. Ако имаш натален ретро Меркурий - когато транзитния е ретрограден периодът е добър. И обратно.
Как са обозначени наталните ретро планети в картата? Имат ли някаква особеност?

Катерица, как така си разпратила текста с желания!? Те не са ли само наши, т.е. това не ли един такъв момент в който човек трябва да е сам и да не показва дори и на най-близките си неговите желания?Thinking
Изпратих не личните си желания, а информцията за новолунието. Текстът, който Алена публикува. Simple Smile

Катерица, къде може да се види този текст?Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт