Какво ни казват планетите тази седмица

  • 138 221
  • 1 460
  •   1
Отговори
# 1 125
  • Мнения: 1 517
Аз имам ретрограден Юпитер в 11 дом ...как да го приемам това?

# 1 126
  • Мнения: 1 945
Присъединявам се към въпросите за ретроградните планети ..какво ли значат и ни носят
Имам не една и две такива .

# 1 127
  • Мнения: 2 360
Аз имам 6 😆 т.е. всички с изллючение на Юпитер и Марс. Аз знам, че ретроградността има отношение към кармата, нали е връщане назад все пак. Темите на съответните планети са свързани много тясно с това, което сме правили в предишни свои инкарнацаии.

# 1 128
  • Мнения: 9 152
Hrispa76, публикацията е в другата тема, за Астрология.
http://www.bg-mamma.com/?topic=1016318.msg36581343#msg36581343
Мнението на a.l.e.n.a  N 269

За ретроградните планети, ведите са много внимателни и предпазливи в прочита им. Как е поставена, каква е ролята й  (прим. АК, АмК ), какво управлява...
В западната астрология понякога съм чела големи противоречия. Трябва да се стикова и филтрира информацията. Не че пиша нещо ново. Joy
Последно бях чела за Нептун, че хората с ретро Нептун били от Атландида.
Аз имам една планета , която ми е ретро. Юпитер.

Последна редакция: вт, 17 апр 2018, 11:57 от Катерица

# 1 129
  • София
  • Мнения: 3 722
Аз имам ретро Меркурий, Уран, Нептун и Плутон. ММ пък има Сатурн, Уран и Нептун. И на мен ми е интересно ако споделите къде мога да прочета по въпроса нещо.

# 1 130
  • Мнения: 9 152
Аз имам ретро Меркурий, Уран, Нептун и Плутон. ММ пък има Сатурн, Уран и Нептун. И на мен ми е интересно ако споделите къде мога да прочета по въпроса нещо.
Само един източник няма. В темата за Астрология обсъждаме повече подробности, там споделяме източници- книги, линкове, автори, курсове, методи и техники.

Последно за ретро планетите, бях чела в един ведически сайт, че се разглеждат за двамата дома. В този, в който се намира и в предишния. Планетата била с "единият крак и в него".

# 1 131
  • Мнения: 1 945
аз няма да чета ведически сайтове ..Исках нещо по земно и просто .ама карай ..днес ми пишеше в х-а
да се въздържам от революции Smiley
Например : когато е ретрограден Юпитер във картата ви , ще ви върви когато е ретрограден в деня

# 1 132
  • При децата ми
  • Мнения: 6 121
Например : когато е ретрограден Юпитер във картата ви , ще ви върви когато е ретрограден в деня

Офф, айде пак дръвце!:smiles:

Сега трябва да чакам Юпитер ли да стане ретрограден, че да се надявам на нещо хубаво от това, че е в скорпион?

# 1 133
  • Мнения: 1 945
Не, не знам ..дадох го само като пример . Астролог е Титания -тя знае .
Иначе и моя Юпитер е ретрограден ако това ще те успокои ..и още три планети ..ммда
Само знам че тези с много ретроградни планети са особняци , насочили поглед повече към себе си и по духовни.
Което ич не ме грее .

# 1 134
  • Мнения: 1 750
Например : когато е ретрограден Юпитер във картата ви , ще ви върви когато е ретрограден в деня

Офф, айде пак дръвце!:smiles:

Сега трябва да чакам Юпитер ли да стане ретрограден, че да се надявам на нещо хубаво от това, че е в скорпион?
В момента транзитния Юпитер в Скорпион е РЕТРОГРАДЕН и ще остане такъв до 10.07. !!! Късмет за тези,които имат рожден такъв че и в Скорпион даже Simple Smile

# 1 135
  • Мнения: 1 206
Титания, наистина ли? моя ретро Юпитер в натал е в 4 дом в Риби, а като пуснах натал и транзит чарт, ми попада в 12 дом в Скорпион. Ще минава през Венерата и Мерк. Та, има ли сфера, в която би трябвало да е "даващ", щото днес ми посече всякакви надежди много лошо Sad

# 1 136
  • Мнения: 1 750
Титания, наистина ли? моя ретро Юпитер в натал е в 4 дом в Риби, а като пуснах натал и транзит чарт, ми попада в 12 дом в Скорпион. Ще минава през Венерата и Мерк. Та, има ли сфера, в която би трябвало да е "даващ", щото днес ми посече всякакви надежди много лошо Sad
Би трябвало да даде нещо по 12-ти дом.Всъщност Юпитер през 12-ти дава висша космическа защита от неприятели и врагове.Може също и нещо,свързано с духовни ,скрити,тайни науки или просто дълга почивка .

# 1 137
  • София
  • Мнения: 874
Юпитер през 12-ти дом и то в съвпад с Венера аз го тълкувам като разкриване на тайни, които партньор/съпруг е имал. Скорпионска натална Венера и то в 12 дом може да даде загадъчен партньор с много тъмно минало или настояще. Транзит на Юпитер от там може да доведе до разкриване.

# 1 138
  • При децата ми
  • Мнения: 6 121
Например : когато е ретрограден Юпитер във картата ви , ще ви върви когато е ретрограден в деня

Офф, айде пак дръвце!:smiles:

Сега трябва да чакам Юпитер ли да стане ретрограден, че да се надявам на нещо хубаво от това, че е в скорпион?
В момента транзитния Юпитер в Скорпион е РЕТРОГРАДЕН и ще остане такъв до 10.07. !!! Късмет за тези,които имат рожден такъв че и в Скорпион даже Simple Smile

А, дано!:smile:
Еййй, ама как ти се радвам на теб, като напишеш така!:hugs:

Последна редакция: ср, 18 апр 2018, 12:18 от Hrispa76

# 1 139
  • Мнения: 1 206
Явно не съм запомнила ли, какво  ли, но като повдигнахте дискусията за ретроградните гледам, че Венера ми е ретро натална, както и Хирон (7д) и Юпитера. Гледах го, Юпи юни ще мине през Мерк, а после и през Плуто. Обаче тоз въпрос ме мъчи - Кожухаров каза, че края на април и май са ми най-силните месеци за професионалната реализация. На Титания пък думите "дълга почивка" тълкувам като ( ще се забави това, което искаш - смяна на работата). Все пак е успокояващо, че поне враговете ми ще бори. Гледам и 2дом - там Сатъра(р) и Плуто(р) - значи няма да богатея и ще свивам сармите Simple Smile, но чудя се ще сменя ли с каквато искам позиция или ще се чака ( гледам и 10д, но там никакво раздвижване, а в Дева четох, че дава трудности в кариерно развитие)

Общи условия

Активация на акаунт