Какво ни казват планетите тази седмица

  • 138 152
  • 1 460
  •   1
Отговори
# 1 140
  • Мнения: 1 750
Явно не съм запомнила ли, какво  ли, но като повдигнахте дискусията за ретроградните гледам, че Венера ми е ретро натална, както и Хирон (7д) и Юпитера. Гледах го, Юпи юни ще мине през Мерк, а после и през Плуто. Обаче тоз въпрос ме мъчи - Кожухаров каза, че края на април и май са ми най-силните месеци за професионалната реализация. На Титания пък думите "дълга почивка" тълкувам като ( ще се забави това, което искаш - смяна на работата). Все пак е успокояващо, че поне враговете ми ще бори. Гледам и 2дом - там Сатъра(р) и Плуто(р) - значи няма да богатея и ще свивам сармите Simple Smile, но чудя се ще сменя ли с каквато искам позиция или ще се чака ( гледам и 10д, но там никакво раздвижване, а в Дева четох, че дава трудности в кариерно развитие)
За тотална смяна на работа ще трябва да се намеси транзитен Уран или поне тр.управител на на нат.МС. Може и тр.Сатурн да бъде инициатор на смяна,но той по-скоро дава повишение в работата.Зависи също и от 6-ти дом,5-ти също,2-ри също - изобщо нещата са комплексни.

# 1 141
  • Мнения: 371
Здравейте! Казаха ми, че Сатурн „прегазва”, „е върху Слънцето” на детето ми. Астрологът не искаше да ме плаши и не се спря подробно. Въпросът ми е какви са най-общо опасностите?

# 1 142
  • Мнения: 1 206
Титания, мноо благодаря, че както винаги се отзоваваш на питания. Иначе, Уран транзитира през 5 дом още от края на 2016г(даже май ще застане на нат. Луна). Във 2д Козирог ми транзитира Сатъра(безпаричие), Плуто(разруха) и Марс, който др. месец отива в 3д. В 6д Овен отива Мерк, А Венера от там си отива в  8ми Рак ( и Луна ше е там). Та, не е ясно промяната дали ще ми допадне.

# 1 143
  • София
  • Мнения: 874
Сатурн не значи лошо и карък. Много погрешно се тълкува тази планета. Напротив - Сатурн през 2 дом може да даде изключителни приходи, ако с парите се борави с дисциплина и отговорност. Да не се харчат безразборно и неразумно, но да се угажда за храна, обзавеждане на дом, да си направиш работното място конфортно и приятно (тема по 2 дом и телец).

# 1 144
  • Мнения: 1 750
Титания, мноо благодаря, че както винаги се отзоваваш на питания. Иначе, Уран транзитира през 5 дом още от края на 2016г(даже май ще застане на нат. Луна). Във 2д Козирог ми транзитира Сатъра(безпаричие), Плуто(разруха) и Марс, който др. месец отива в 3д. В 6д Овен отива Мерк, А Венера от там си отива в  8ми Рак ( и Луна ше е там). Та, не е ясно промяната дали ще ми допадне.
В твоя случай Сатурн е управител на 2-ри натален дом,т.е. сега си е и у дома и по знак и по дом и се очаква ползотворно въздействие.Разбира се ретрофазата не е за предпочитане.Така,че зависи какви аспекти прави с натални планети,със соларни,може и прогресивни и т.н.Втори дом освен боравене с пари е и дом на талантите и нещата,които искаме да притежаваме.

# 1 145
  • Мнения: 548
Кои позиции са най-добри за финансов напредък, а защо не и за забогатяване? От Юпитер ли и в кой дом? Защо  си мисля, че не на всеки е дадено да разполага с финанси?

# 1 146
  • София
  • Мнения: 874
Парите са по остта телец-скорпион, съответно 2 и 8 дом, както техните управители. Добре поставена Венера (в риби или 8 дом) може да даде богат партньор, които да осигури нужния стандарт. Венера в телец или 2 дом предполага лична грижа за финансите. Юпитер отговаря за висше образование и пътуване в далечни страни. Не е материална планета.

# 1 147
  • Мнения: 1 463
 Моята Венера е точно във втори дом и в Телец с много добри аспекти с останалите планети.  А и е в съвпад със Северен Лунен Възел. Значи трябва сама да си се грижа за финансите. Така ли?  Да не разчитам на партньори и роднини. Така и правя.

# 1 148
  • Мнения: 548
Парите са по остта телец-скорпион, съответно 2 и 8 дом, както техните управители. Добре поставена Венера (в риби или 8 дом) може да даде богат партньор, които да осигури нужния стандарт. Венера в телец или 2 дом предполага лична грижа за финансите. Юпитер отговаря за висше образование и пътуване в далечни страни. Не е материална планета.







 Благодаря, asen_mihailov!  Информацията тук е много компетентна и полезна!

# 1 149
  • Мнения: 1 750
Моята Венера е точно във втори дом и в Телец с много добри аспекти с останалите планети.  А и е в съвпад със Северен Лунен Възел. Значи трябва сама да си се грижа за финансите. Така ли?  Да не разчитам на партньори и роднини. Така и правя.
Искам да сте ми спонсор или бизнес - партньор !!! Grinning Grinning Grinning!!!.Само внимавайте тази година транзитния Юпитер отсреща ,в Скорпион,да не Ви "измъкне" парите. Simple Smile

# 1 150
  • Мнения: 548
За мое най-голямо съжаление- Венера 5 дом, във Водолей! Ще видя на съпруга, дано от там да изскочи благополучието!

# 1 151
  • София
  • Мнения: 874
За мое най-голямо съжаление- Венера 5 дом, във Водолей! Ще видя на съпруга, дано от там да изскочи благополучието!

Тази Венера може да осигури финанси чрез обществено неприемливи забавления (както и да завучи). Астрология, хазарт, бизнес в стриптийз бар (това напълно сериозно). Работа в театър/кино/дискотека също може да донесе финанси.

# 1 152
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Здравейте! Казаха ми, че Сатурн „прегазва”, „е върху Слънцето” на детето ми. Астрологът не искаше да ме плаши и не се спря подробно. Въпросът ми е какви са най-общо опасностите?

Анна, и при нас със сина ми е така. Моят натален Сатурн пада върху неговото Слънце и съвсем близо до неговия Марс. Когато става въпрос за отношения родител-дете, Сатурн просто може да указва по-голяма строгост и дисциплина по време на отглеждането и възпитанието. Лично аз се стремя да не го потискам, да не го възпирам, да не му "мачкам" самочувствието и волята. Още повече, че ще става мъж.

Сатурн може да зададе пречки и ограничения. Затова рискът е следният: аз като негова майка да се намесвам, без да искам съзнателно да му преча за разни неща, да го ограничавам, да го потискам. Затова съм внимателна в поведението си спрямо него. И като се замисля, в сравнение с други майки на момчета, май че наистина съм като цяло по-строга и взискателна към детето си. Много го обичам, да, казвам му го и му го показвам, поощрявам и хваля често, но и изисквам от него, държа на някои неща и следя за изпълнението им, и т.н. Обичам да е самостоятелен и затова го приучвам към умения и независимост от малък. Ей такива неща.

Можеш да помислиш къде му е Слънцето, по знак и по дом. Там твоят Сатурн може да оказва осезаемо влияние. Ето например моят Сатурн попада върху Слънцето на сина ми, което е в Лъв, в неговия 10. дом. Съответно си мисля, че Сатурновото влияние ще се усети предимно в сферите, управлявани от Лъв /деца, любовни връзки, творчество, светски изяви, самочувствие/ и 10. дом /кариера, професионални постижения и амбиции/. Рано е да кажа. Още е на 13 години. Ще видим във времето как ще се прояви този съвпад на моя рожден Сатурн с неговото рождено Слънце.

Асен, Титания и останалите, вие какво мислите за такава конфигурация между родител и дете? ... Ако същото нещо се види при интимни партньори обаче, според мен там нещата ще бъдат по-различни и по-неблагоприятни. Според мен партньорът, чието Слънце е под въздействието на Сатурн, е твърде вероятно да се чувства ограничаван от другия, притискан, потискан, несвободен, притеснен, сякаш е в подчинена позиция...

# 1 153
  • При децата ми
  • Мнения: 6 072
Вихрогонче, много интересно!
Къде трябва да гледам дали някоя моя планета не е върху планети на децата ми? Или за това се искат по-задълбочени знания?
Синът ми е на 14 г. и аз като теб съм по-строга, даже, като се замисля доста по-строга от майките които познавам. Дъщеря ми е на 8 години.

# 1 154
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Хриспа, отварят се и двете рождени карти - твоята и на детето ти. На вид изглежда сякаш си пуснала транзити върху натал. Твоята карта трябва да е външният кръг, а на детето - вътрешният. Така се вижда къде твои планети попадат върху неговата карта. Лесно е, ако отвориш астро-програма и правиш синастрия между двете карти.

Общи условия

Активация на акаунт