Инвитро в клиника "Селена" - Пловдив, тема №12

  • 62 636
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
Жана, защо фемара от сега, а трансфер септември?
Нямам си на идея, аз също се очудих  Confused

Искра, и според мен ще те готви за трансфер  Hug

# 61
  • Мнения: 1 040
Аз се чудя,дали не си прецаках подготовката. На море сме и не издържах да не влизам във водата   baby_neutral Дали ще ми стане нещо  newsm78 Иначе вечер слагам полижинакс...

# 62
  • Мнения: X
И аз нямаше да се стърпя на твое място  Wink
Мисля, че Полижинакса ще спаси положението, дори да има някакво замърсяване  Hug
Другата седмица отивам в Гърция за 4 дни и хич няма да се пазя от водата, липсата на секс ми е достатъчна, няма да се лишавам и от къпане  Laughing

# 63
  • Мнения: 11
Момичета, знае ли някоя кога ще излиза отписк д-р Матев?

# 64
  • Мнения: 490
От 4 Юли - пет дена няма да го има.

# 65
  • Мнения: 11
Благодаря за бързия отговор!!!

# 66
  • Мнения: 2 615
Относно отпуските - д-р Минев ще отсъства от 11.07 до 19.07.16г.

# 67
  • Мнения: 1 040
И аз нямаше да се стърпя на твое място  Wink
Мисля, че Полижинакса ще спаси положението, дори да има някакво замърсяване  Hug
Другата седмица отивам в Гърция за 4 дни и хич няма да се пазя от водата, липсата на секс ми е достатъчна, няма да се лишавам и от къпане  Laughing


Жане, и аз на това разчитах - че в Гърция водата е по-чиста и солена  Mr. Green Сметката излезе вярна - днес бях при док, няма ми нищо.
Краси, на мен Минев ми каза, че няма да го има от 10-ти до 20.06. Точно за трансфера ми  Tired. Съгласих се да ми го направи д-р Матев, не ми се отлага за септевмри.
Днес някой от темичката да е бил на преглед? Беше як калабалък, чаках два часа и половина  Shocked

# 68
  • Мнения: 2 615
Мисти, и аз не бих чакала до есента, може пък д-р Матев да ти е на късмет Hug. А за отпуската тия дати ми каза жената която записва часовете за преглед.

# 69
  • Мнения: 490
С д-р Матев ще ти е добре.Те с Минев са комбина .Минев замести Матев за функцията ми.Доволна съм от двамата:)

# 70
  • Мнения: X
Краси, благодаря за инфото за отпуската на д-р Минев, много полезно за мен...само се чудя ако периода 11-13 ден от цикъла съвпадне с неговата отпуска, какво ще правя  Tired Дано не се случи  Grinning
Мистика,  Hug

# 71
  • Мнения: 2 615
Ами дано да не е в тоя период.Ако пък искаш му звънни и попитай. Hug

# 72
  • Мнения: X
Ами дано да не е в тоя период.Ако пък искаш му звънни и попитай. Hug
Hug
Ще изчакам да видя кога ще ми дойде /понеже съм с ПКЯ и ми е малко на принципа "когато си иска" Laughing/ и тогава, ако съвпада с отпуската му, директно му звънкам  Grinning

# 73
  • Мнения: 1 040
Змийче, Краси, така е, мисля, че мога да се доверя на д-р Матев. И дано наистина ми е на късмет Wink
Само дето чакам да ми дойде, да започвам подготовката, пък то не ми идва  Laughing

# 74
  • Мнения: 2 615
Мисти, стават и чудеса и да не се налага трансфер Wink.

Общи условия

Активация на акаунт