СЕДМИцата преди първо КЛАСиране - 10 - Успех!/20.06 - 26.06.2016 г./

  • 77 023
  • 599
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 340
Аз се чудя какво филмче да си пусна. Комедия ли?  Laughing Че не знам с друго какво да се разнообразямам.

# 511
  • София
  • Мнения: 39 922
Миналата година бях на ваше място. Мноо нерви ме тресяха Simple Smile
Единият профил ще бъде баннат, а другия да се счита за предупреден.

# 512
  • Мнения: 21
Почивните дни ще са дълги. Следя темата, заради моя близка. Детвто има бал 34,103. Не знаем дали ще стогне за 91 първа немска. Прогнозата ми е, че за малко няма да успее, но не знам защо имам усещането, че тази година в АК ше приемат деца с по- нисък бал от НВО. Моето дете учеше в " Св София" до миналата година и знам с какви балове влизаха деца в АК, за съжаление сега мисля, че деца с нисък резултат на НВО ще влязат в АК , което от своя страна обърква прогнозата за топ 3 ЕГ в София.
В понеделник ще знаем повече

# 513
  • Мнения: 34
Почивните дни ще са дълги. Следя темата, заради моя близка. Детвто има бал 34,103. Не знаем дали ще стогне за 91 първа немска. Прогнозата ми е, че за малко няма да успее, но не знам защо имам усещането, че тази година в АК ше приемат деца с по- нисък бал от НВО. Моето дете учеше в " Св София" до миналата година и знам с какви балове влизаха деца в АК, за съжаление сега мисля, че деца с нисък резултат на НВО ще влязат в АК , което от своя страна обърква прогнозата за топ 3 ЕГ в София.
В понеделник ще знаем повече


Да, може би за малко няма да успее на първо класиране. Но според мен на второто има голям шанс.

# 514
  • Мнения: 6 031
Толкова много непрочетени мнения имах, та реших, че сигурно има резултати.  Laughing

пенсионирана русалка, много ми хареса стихчето. Браво!
 
Понеже ме нямаше няколко дни, та искам да честитя на приетите в НГДЕК деца!
Честито и на децата, които искат да учат в ТУЕС и са приети там!

На мен лично ми е все тая кога ще излезне класирането. Хич не бързам.  Simple Smile

# 515
  • Мнения: 113
Аз пък не разбирам как може да се притеснявате при бал 34.100 примерно.Детето може да влезе, където си пожелае.Все пак, бала не  е 30.00 или 31.00,а това вече е притеснително!

# 516
  • столицата
  • Мнения: 3 851
Мами, за да ви минава по-бързо времето, бих ви предложила да прехвърлите в пощата някое друго материалче от тези, които сте използвали за подготовка на децата за НВО-то. Ние шесто за седмо-класните майки ще сме ви много благодарни bouquet Laughing

# 517
  • София
  • Мнения: 18 241
Аз пък не разбирам как може да се притеснявате при бал 34.100 примерно.Детето може да влезе, където си пожелае.Все пак, бала не  е 30.00 или 31.00,а това вече е притеснително!


Peptop, какво има толкова за разбиране. Човек и с бал 35 и малко да е, пак може да се притеснява сериозно дали ще му стигне за прием, където иска. Какво го грее, че му стига за навсякъде другаде, а само за  желаното място - не. На бала се гледа не като на абсолютна стойност (в стил уау, 35, леле...), а като на резултат, достатъчен за прием в желаната паралелка. И въобще не е вярно, че в София специално с бал 34 влизаш навсякъде.

# 518
  • София
  • Мнения: 16 217
Пак от оффтопика и комедиите: днес гледахме на кино  "Агент и половина" (аз купувах билетите с репликата "Може ли билети за "Мъж и половина" Embarassed Embarassed Embarassed), много е смешен. Най-дорбата засега комедия на Кевин Харт.

# 519
  • Мнения: 113
Аз пък не разбирам как може да се притеснявате при бал 34.100 примерно.Детето може да влезе, където си пожелае.Все пак, бала не  е 30.00 или 31.00,а това вече е притеснително!


Peptop, какво има толкова за разбиране. Човек и с бал 35 и малко да е, пак може да се притеснява сериозно дали ще му стигне за прием, където иска. Какво го грее, че му стига за навсякъде другаде, а само за  желаното място - не. На бала се гледа не като на абсолютна стойност (в стил уау, 35, леле...), а като на резултат, достатъчен за прием в желаната паралелка. И въобще не е вярно, че в София специално с бал 34 влизаш навсякъде.
Да, аз говоря за София и мисля, че децата с бал над 35.500 не са чак толкова много и няма място за притеснения при 34.000.Много добре знам това,което обясняваш,а колкото до уау, да наистина си е за ;уау;.Браво на тези деца.

# 520
  • Мнения: 2 190
Аз пък не разбирам как може да се притеснявате при бал 34.100 примерно.Детето може да влезе, където си пожелае.Все пак, бала не  е 30.00 или 31.00,а това вече е притеснително!


Peptop, какво има толкова за разбиране. Човек и с бал 35 и малко да е, пак може да се притеснява сериозно дали ще му стигне за прием, където иска. Какво го грее, че му стига за навсякъде другаде, а само за  желаното място - не. На бала се гледа не като на абсолютна стойност (в стил уау, 35, леле...), а като на резултат, достатъчен за прием в желаната паралелка. И въобще не е вярно, че в София специално с бал 34 влизаш навсякъде.
Да, аз говоря за София и мисля, че децата с бал над 35.500 не са чак толкова много и няма място за притеснения при 34.000.Много добре знам това,което обясняваш,а колкото до уау, да наистина си е за ;уау;.Браво на тези деца.

34,103 за момче също е уау.
за 91 НЕГ - вътре на 1-во класиране. Hug

# 521
  • София
  • Мнения: 18 241
Biborana, аз никъде не съм казала, че бал 34,100 е лош. Още повече пък за момче. Принципен беше въпросът, защото потребителката написа, че с него можеш да влезеш навсякъде. Ми не е така. Представи си, че горното момче искаше най-много не НЕГ, а  СМГ с немски - значи от приема си навсякъде другаде с този бал няма да е  доволно. И да, само на едно място няма да му стига, но щом мястото е най-предпочитаното... Затова на бала си няма да гледа като на толкова  добър. Зависи от целта и шансовете за постигането й дали един бал е добър. Уау само  като цифра няма. Младеж с бал примерно 32,100, без да е толкова уау  последният,  може да е в пъти  по-щастлив от връстника си с 34,100, тъй като балът му ще е предостатачен за  паралелката в 2 АЕГ, която му е най на сърце. И фактът, че за доста други не му стига, няма да има за него никакво значение.

# 522
  • Мнения: 34
Почивните дни ще са дълги. Следя темата, заради моя близка. Детвто има бал 34,103. Не знаем дали ще стогне за 91 първа немска.

Да, може би за малко няма да успее на първо класиране. Но според мен на второто има голям шанс.

Не знам защо реших, че детето е момиче. Вероятно, защото аз имам дъщеря. Но ако е момче, няма съмнения, че влиза още на първо.

# 523
  • София
  • Мнения: 2 162
Имам въпрос към мамите и татковците, които имат наблюдения върху кампаниите за прием в ТУЕС. Познато дете е с бал 40,50. На място от училището са му казали, че е 209-ти по успех. Та как мислите, има ли шанс на някое от следващите класирания да го приемат в паралелка КМ? Прогнозите, които се дадоха тук, за спад на бала с поне две единици го бяха обнадеждили, но предвид поредния му номер ми се струва малко вероятно да успее. Ще съм благодарна, ако и вие споделите мнение.

# 524
  • Мнения: 36
Миналата година бях на ваше място. Мноо нерви ме тресяха Simple Smile
Единият профил ще бъде баннат, а другия да се счита за предупреден.
Благодаря за намесата! Но мисля, че след като си позволи да се разходи хубавичко по нервите ни е редно да му/и напишете ника, явно се подвизава не само като Лилянка.

Общи условия

Активация на акаунт