Август се задава вече и ще гушнем малкото човече

  • 54 611
  • 734
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 260
Благодаря за новата тема  Simple Smile Да се отчета и аз 34 г.с.+ 5, +11 кг., но последният месец качих повечкото килца, гледам да ям предимно плодове и домати със сирене, че в тази жега не се и готви. Пия бирена мая на люспи и ми слагат на 5 дена Б12, а също така и капки витамин Д, че ми беше под нормата. Кръвното ми е нормално, около 100 или малко под 100. Гледам да се разхождам предимно сутрин, докато е още хладно. Днеска ми се появи много странна болка в горната част на бедрата, като разтегнат мускул, първо в едното бедро, после в другото, но аз вече спрях да им обръщам внимание на болежките, явно до края, ще е все така.
Момичета, колко от вас ще раждат в Надежда? Тези дни една позната роди там секцио и беше много доволна, каза че е станало доста бързо. Вече си е в тях  заедно с бебчо и  си перка по стълбите без проблем(живее в 5 етажен блок без асансьор и тя е на 5-ти етаж). Simple Smile

# 31
  • Мнения: 90
bubalazi94, какви са тия захар и хемоглобин?? Освен хапчетата хапвай и повече храни, богати на желязо - супи от коприва, спанак, месо, риба... Дано до раждането се подобрят резултатите, стискам палци!  bouquet

Благодаря ти.  Hug Честно казано нямам си идея защо са такива. Предвид че съм 100+ кг.  Embarassed всички очакваха да имам проблеми с високо кръвно и захар ама не. А за хемоглобина не е грашка. Аз сама ди изпросих изследванията понеже освен прилошаването последната седмица ми мина в сън по над 18 часа на ден. А през времето в което не спях като мечка елементарни действия като къпане, обличане и дори хранене ме изнощаваха почти до припадак. Но се вижда подобрение сега като изключим жегите другото не ме мъчи кой знае колко.

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 107
И аз бях доста сънлива и много бързо се изморявах, както и имах ускорен пулс. Споделих на доктора и той ми пусна изследвания. Оказа се че хемоглобина ми е под 100 пих 1 месец Тотема. След 1-2 месеца пуснахме на ново изследвания и се оказа, че пак е нисък и ме приеха 5 дни в болница да ми вливат някакво желязо. Сега съм по-добре определено. Надявам се да го задържа в норма до края 😁

# 33
  • Мнения: 629

Момичета, колко от вас ще раждат в Надежда? Тези дни една позната роди там секцио и беше много доволна, каза че е станало доста бързо. Вече си е в тях  заедно с бебчо и  си перка по стълбите без проблем(живее в 5 етажен блок без асансьор и тя е на 5-ти етаж). Simple Smile




Аз ще раждам в "Надежда" и ти ли? Grinning

# 34
  • Мнения: 204
Добро утро Добро утро Simple Smile Айде, стига за тази нощ сън- само три часа  smile3511 smile3515. Малката ми би два шута и бегом в тоалетната хха. Вече така свикнах, че ако нощем спя повечко чак се притеснявам защо беба не ритка Simple Smile
Сега- да ви споделя . Ако искате се смейте. Дано ви разсмея поне в тази жега хахха. Моя мъж ми заяви официално да си избия секса от главата. Чак смед като родя, след като доки разреши.  smile3506Било го страхх!!!! Той много плашлив стана изведнъж.  smile3512
И познайте . Не стига ,че спах само три часа , а ми сънувах , че си има любовница..... Сега си пия кафенцето до него и се чудя дали да го фрасна с нещо , за да го събудя и да го поразпитам малко??? Мамита , до сега изобщо не съм била ревнива . По-точно не толкова много. Сега се усещам ,че го дебна постоянно. И този сън..... хич да не бях заспивала.... Това дали е от хормоните или от това, че приличам на кит с ношница ?
И за капак сега намерихме ремонт да правим. Дано свърши бързо , че и чистене ме чака Simple Smile

# 35
  • Мнения: 260

Момичета, колко от вас ще раждат в Надежда? Тези дни една позната роди там секцио и беше много доволна, каза че е станало доста бързо. Вече си е в тях  заедно с бебчо и  си перка по стълбите без проблем(живее в 5 етажен блок без асансьор и тя е на 5-ти етаж). Simple Smile




Аз ще раждам в "Надежда" и ти ли? Grinning


Да насочила съм се натам, понеже ходя на ЖК при доктор Ташков, а той изражда в "Надежда". Но пък тези дни чух много добри отзиви за "Токуда", а и там май са най- добри неонатолози, но пък чух, че там било трудно да се доредиш да раждаш. Момичета някоя от Вас смята ли да ражда там и има ли някакви наблюдения?
Хубав и надявам се по- прохладен от вчера ден  Simple Smile bouquet

# 36
  • Мнения: 46
Добро утро и от мен!!! И аз да се отчета +20, кръвно нормално хемоглобина последно 107. Имам схващане в пръсците вчера дори и контракции имах следобед доста неприятно , но се наблъсках с хапове и помина, спане нулево през час отварям очи, а нощното пишкане не е спирало. Ходя на тонове веднъж седмично и очаквам малкия да се обърне. От днес съм вече 45 дневния болничен. Днес се замислих остана малко , но и времето ще мине бързо готови ли сте за големия ден, че аз се позамислих. Laughing Hug Хубав ден на всички!!!

# 37
  • Мнения: 376
Добро утро Добро утро Simple Smile Айде, стига за тази нощ сън- само три часа  smile3511 smile3515. Малката ми би два шута и бегом в тоалетната хха. Вече така свикнах, че ако нощем спя повечко чак се притеснявам защо беба не ритка Simple Smile
Сега- да ви споделя . Ако искате се смейте. Дано ви разсмея поне в тази жега хахха. Моя мъж ми заяви официално да си избия секса от главата. Чак смед като родя, след като доки разреши.  smile3506Било го страхх!!!! Той много плашлив стана изведнъж.  smile3512
И познайте . Не стига ,че спах само три часа , а ми сънувах , че си има любовница..... Сега си пия кафенцето до него и се чудя дали да го фрасна с нещо , за да го събудя и да го поразпитам малко??? Мамита , до сега изобщо не съм била ревнива . По-точно не толкова много. Сега се усещам ,че го дебна постоянно. И този сън..... хич да не бях заспивала.... Това дали е от хормоните или от това, че приличам на кит с ношница ?
И за капак сега намерихме ремонт да правим. Дано свърши бързо , че и чистене ме чака Simple Smile

не си единствената в такова положение и аз сутринта си исках и ми заявиха не вече си много напреднала страх ме е Simple Smile))) по логично е нас да ни е страх ако изобщо има място за страхове при нормална бременност ама ..

# 38
  • Мнения: 825
Вие и желание имате......Аз нямам и то щото ме е малко срам от тоя тумбак. Не съм добре, нали.  Laughing

# 39
  • Мнения: 376
Е защо да те е срам вътре е неговото дете , но от това и изхождат страховете им а желанието не е толкова колкото самата мисъл че след това поне един месец някъде че може и повече няма да можем и да искаме ..

# 40
  • Мнения: 825
Да, права си, така е, проблемът в случая идва от мен, някак ми е неудобно, като мече се чувствам. Grinning

# 41
  • Мнения: 31
Здравейте,

терминът ми е на 15.08, ходя на ЖК в Надежда и мисля там да раждам Simple Smile

Ще е супер ако има и други мами Simple Smile


# 42
  • Мнения: 90
ММ пък като ме види гола докъто се преобличам забравя за всякакво въздържание  Embarassed безсрамник. Иначе аз като съм толкова напълняла не се чувствам много секси и не само заради корема ами като цяло... Обаче пак си искам и си го получавам... доста често при това.  Grinning

# 43
  • Мнения: 2 173
Секс? Mr. Green  Whistling Crossing Arms

Сексът в нашият дом е мираж, поне общият. ММ не може да ме види гола, по никакъв повод - аз се крия и се преобличам по тъмно  Mr. Green както някой каза -> кит с нощница.



За ниския хемоглобин яжте месо. Коприва и спанак не стават, желязото в тях не се усвояват толкова добре от организма, за разлика от това в животинските продукти.






# 44
  • Мнения: 629
Да Ви споделя и аз,то и моят мъж станал плашлив на тема секс,все гледа да е само веднъж седмично.Брей какви мъже,вместо нас да ни е страх,то тях ги е шубе

Общи условия

Активация на акаунт