След Чучулигата,на екрана и в живота,любовта прилича на Бурак и Фахрие-тема 57

  • 85 033
  • 740
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 4 157
Добро утро Heart Eyes Hug

Петя Heart Eyes Heart Eyes Нови снимки - вчерашни Wink и веднага "тематично" свързани Wink


Себи Heart Eyes Heart Eyes Няма страшно Wink Скутерът е специално избран Wink

Как се возят - според - инструкциите -  на него Wink
Скрит текст:

Много Спам Embarassed обаче - как ще разберем по друг начин, че е предназначен - за двама Wink Семеен - един вид Wink

Мами Heart Eyes Heart Eyes По-светла е косата й Thinking Измислено е Wink Така действа морето - по принцип Wink

Арабките друг проблем имат Wink Какво се случи и с тоз левент Wink Защо не го видяхме newsm78 Wink


Алекс Heart Eyes Heart Eyes Аз доброволно - ще се пиша "застреляна" Wink Embarassed Все пак трябва да има някакъв смисъл от цялото това - "демонстриране" Wink на максимално усвоено - свободно от работа време newsm78

За КС - и  ПР-а около него Peace За - гръмките заглавия; вълненията...За слабата памет....За противоречията - от вече казано....или в това - което се казва...
Скрит текст:
Цитат
Кадир Догулу для газеты «Hürriyet». 2 Часть.

- В прошлом сезоне выходили новости, что вы ревнуете свою жену к её партнёру Бураку Озчивиту. Что это было?

- СМИ преувеличили. К тому же, я очень часто бываю на съемках этого сериала... Эту часть дела никто не видит. Мы с Бураком три года вместе снимались в сериале. Конечно, мы не видимся настолько часто, как раньше, но и проблем между нами нет.

 Praynig Искам нов проект за ФЕ Praynig Така - по всички правила на жанра - и интервюта ще й вземат, и корици - ще й организират...и Бурак Wink ще трябва да се - определи Wink

Усмихнат ден Heart Eyes Heart Eyes

# 511
  • Мнения: 14 500
Добро утро милички Hug Hug Hug

Алекс Heart Eyesразсъни ме с тази трапеза и кафе bouquetИмах нужда след  бодуването  с Олимпиадата.

  Генче Heart Eyesкаквато и да е причината Бу да е обрасъл толкова не ме харесва.Дори очите му не се виждат Wink Laughing Laughing Laughing

 Мами Heart Eyesмисля си ,че цвета на косата на Фе и с един ,два нюанса по-светла съвсем подходящ за лятото и тена и.И така и отива много Grinning

Петя Heart Eyes може и да си права .24-ти септември наближава и кафтан ще е нужен на Фахрие.

 Вярно ,не е на 24г но тази красота и улегналост я прави много по- вълнуваща и впечатляваща от по-младите и години.

  

 

Приятна и спокойна неделя bouquet


    

# 512
  • Мнения: 61
Здравейте!Фе е разкошна,много красива.Бу не ми харесва ,така обрасъл.С удоволствие бих гледала Фе в нов проект,талантлива е,да се захваща за работа.Смятам да следя сериала на Къванч и Туба,харесвам ги и двамата.Ако и Фе ме зарадва, ще е супер.Хубаво е,че използват всеки момент да са заедно,за почивка,че после ги чака работа.Дано това да се отнася и за двамата.Хубав ден.

# 513
  • Мнения: 4 157
Кали Heart Eyes Hug Себи  Heart Eyes Hug Да не забравяме, че снимките на КС почват след броени дни Wink Ще го видим в какъв "образ" ще му се наложи да влезе.

КС Peace
Скрит текст:
БУ изненада и привлече внимание с този си вид, но после - какво се случи Sad
Цитат
— Почему шахтёр? Ты не нашёл ничего другого, чтобы учиться? Только скажи правду. Твоих баллов хватило только на это, да?..
— Я опущусь в сердце шахты, чтобы изменить условия работы и избежать трагедий. Шахту, где я буду работать, я сделаю образцовой.

Чёрная любовь/ Kara Sevda - 1 серия ||
© Нихан и Кемаль

 ooooh! Като се сетя само - за сцената със скарата ooooh! ooooh! и "борбата" му с дървените въглища  ooooh! За Хакъ бей и неговите цели - от самото начало - пък съвсем да не зачеквам ooooh! Дали има по-голяма подигравка с друг ГГ newsm78 Sad
Wink Да се насладим на оставащите до тогава дни...

Какво са правили БУФ пред сувенирния магазин Wink Наемали са си файтон Wink

Което разбира се - не им пречи и да го разгледат Thinking Какво ли търсят в подобен род магазини, в Рим -  също -  като съм абсолютно сигурна, че им е пределно ясно - как нещата са еднакви - по принцип Thinking Не говоря за антикварните магазини Peace също в изобилие по туристическите места Peace

Искам да кажа Peace примерно -  че "Охридски бисер" - като сувенир - на "достъпни"  Winkцени -  може да си купите и от около Охридското езеро - и от - сергиите на нашия плаж Embarassed Wink Едно към едно Wink

 Heart Eyes

# 514
  • Мнения: 14 500

  Аз пък Генче Hug до колкото се ориентирах в превода за покупка на обувки става  въпрос-върви че разбери за какво става дума newsm78



Şu ayakkabı işi çok ilginç. Birlikteyken hep uyumlu ayakkabı giyiyolar,valla acayip ilgimi çekiyo bu durum

[bCurrent бизнес обувка е много интересно. Заедно ние винаги съвместими обувки giyiyolar, Valle ми странно интерес в този случай çekiyodum
Виж моето дете полето погледнем назад един ляв 😂
][/b]

https://vk.com/video-40525808_456239645?list=96ae6e4ffd4fa403cc
  А бе глупав превод ooooh!

А сега се самокефя hahaha hahaha hahaha






Кали Hug

# 515
  • Мнения: 4 157
Себи Heart Eyes Joy По-скоро коментират, че са с подобни обувки Wink Дамски и мъжки вариант Wink

 newsm78 Интересно ми е - как избират - с какво да бъдат облечени /обути newsm78

Тук - отново

Изключителен ред - сигурно цари - в техния дрешник Wink гардеробна - килер  newsm78 Специална подредба има Wink Като отбележим и размера обувки на БУ ....
 ooooh! Все пак - неделята ми е - за такива "домашни" проблеми Embarassed и си ги - внасям и тук Embarassed

Стара/нова снимка

 Heart Eyes

# 516
  • Мнения: 14 500

Генче Heart Eyes и аз в неделя отпускам по всички линии .

Сега съм на вълна художествена гимнастика и чакам нашите смели лъвчета .

Стискам им палци newsm10



# 517
  • Мнения: 14 500

  Браво момичета !

  Браво лъвици!

   България с бронзов медал по художествена гимнастика! newsm68 bg bg bg


   smile3508 на всички медалисти и участници в Олимпиадата!



    И това е за късмет-красота!!!!!!!




Ето така го обожавам Бу

Последна редакция: нд, 21 авг 2016, 19:16 от sebilMM

# 518
  • Мнения: 4 157

  Браво момичета !

  Браво лъвици!

   България с бронзов медал по художествена гимнастика! newsm68 bg bg bg


   smile3508 на всички медалисти и участници в Олимпиадата!



    И това е за късмет-красота!!!!!!!


Скрит текст:


Ето така го обожавам Бу


Себи Heart Eyes Heart Eyes Много сладки победи днес  Blush Интересни, трудни житейски истории и много, много радост от постигнатото.





Включвам се в наричането Wink

Сещам за това.... като - за хъс, воля, упоритост, смелост, кураж... инат, сила...

Цитат
— Когда я потеряла и отца, то поняла, что куда бы я ни приехала, меня там ничего не держит. Я отдала себя дорогам. Я вышла в путь. Без плана, без маршрута. То есть, и капитаном, и лодкой, и штурвалом была я сама. Я путешествовала. Работала и узнавала новых людей. Я всегда была в пути, а путь привёл меня сюда.
— А когда же закончится путь?
— Быть может, он уже закончился. Кто знает.

Любовь похожа на тебя (Aşk sana benzer) ||
© Дениз и Али



 Heart Eyes

ФЕ на официалната страница

 Peace Съжалявам, че е в този пост Praynig но докато не съм го изгубила  Embarassed
 newsm78 Ще "ни"обложат с данък - за интернет реклама newsm78 Визират и ФЕ newsm78

Боже, Боже ooooh! Който е сключил договор като лице на фирма - по-добре да си закрива страниците ooooh!

 Heart Eyes

Последна редакция: нд, 21 авг 2016, 21:02 от Ganaila

# 519
  • Мнения: 14 500

    Както и да изглежда сериала с тях  ще го гледам!



  Обичам и двамата главни герои да ме кефят.


Гледам тук и се чудя newsm78 newsm78 newsm78

Бу с боксерки , прашки или изобщо няма гащи hahaha hahaha hahaha

не ,че е толкова важно но ми се спря погледа Wink Wink Wink




  И това там в устата му цигара или клечка за зъби е newsm78 newsm78 newsm78



    

И лека нощ от мен  HugРано е но съм изморена Sad


Последна редакция: нд, 21 авг 2016, 21:41 от sebilMM

# 520
  • Мнения: 2 063
Здравейте момичета!

Включвам се по късни доби,  чета ви редовно, следя за нашите любими птички, чакам и се надявам за нов проект с Фе, но просто не мога повярвам, че две-три години Фе няма  никакви предложения. Дали тя внимателно избира или Бу има пръст в тази работа....доста ми е подозрително...Фе е красавица, талантлива е и не вярвам хептен едно свястно предложение да няма.... newsm78 newsm78

Себи, Туба и Киво и на мен са ми любимци. Ей тази Туба, ами тя не се спря да снима, роди близначки и сериал след сериал снима. Сега нали с Халит Ергрнч  играе в Червения Истанбул,  сега пък научавам от Себи, че са й дали главна роля с Къванч в друг сериал, браво на нея. Нищо не я спира. Много ме кефи. Дай Боже и на нашата Фе да й върви в кариерата така  като при Туба. Ама Бу се съмнявам  да го допусне това.... newsm78 newsm78

# 521
  • Мнения: 14 500
Добро утро и приятна седмица Hug Hug Hug

Хелен Hug дано Бу няма пръст в липсата на проект на Фахрие newsm78

 Продължават да ни радват Буфчетата Heart Eyes

Косата на Фе със сигурност е по-светла.





    

 bouquet Hug bouquet

# 522
  • Мнения: 4 157
Добро утро Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Хелън Heart Eyes Hug Берг и Туба са ми "мечтата" за ФЕ Embarassed Те са ми мерилото за успешни жени в тамошния ШБ. Разбира се Peace има и други актриси  Peace съчетали кариера и семейство Peace Но за толкова популярни като тях - към момента - не се сещам newsm78

Себи Heart Eyes Hug Цигарите са в ръката на БУ Wink На снимката от острова - просто - зрителна измама Thinking Embarassed Да се отбележи факта, че ползвам очила за четене Embarassed Wink ooooh!

 Peace Без особени претенции за превод Embarassed
Скрит текст:


В събота сутрин - отново  Thinking- за пореден път  Thinking- в Бебек - разхождали се ръка за ръка на пристанището чакайки лодка, която да ги отведе - за среща с приятели

Добро начало на седмицата Wink Embarassed

Усмивки и настроение Heart Eyes Heart Eyes

 Thinking newsm78 Себи Heart Eyes newsm78 Не зная какво е бельото на БУ newsm78 Сега младите предпочитат боксерките сякаш newsm78 обаче - така излезли снимките излиза, че - някъде по трасето между пристанището и острова - Беят ни е сменил тениските Thinking А без бельо едва ли си го позволява Embarassed с този негов - палавник Embarassed
 Wink Не са ползвали - обществен транспорт Wink по всяка вероятност
 
Отново се започна...
Цитат
Почетен evcen Бурак özçivit женен
Цитат
Почетен Evcen и се ожени за Джон Özçivit!

Видях "различни" интерпретации на "ситуацията" на снимката от острова Wink Как медиите им тълкуват видяното Wink - търпеливо изчакване...

Подарък от Асма Heart Eyes  

Изненада и от Ирин. Включила се е в обсъждане на БУФ.
Само да припомня - поне - двете й - попадения безспорни.
Влюбеният Бурак - само по едните "пера" и "светлина"
И  Sad "Намерението на ФЕ да се оттегли" Sad Тук обаче завърши - "Предстои да разберем Бурак дали ще приеме"

Цитат
Irina Kravchuk
Публичная сторона отношений: любой жест, любое слово, любой поступок люди будут истолковывать не всегда из хороших побуждений. Бурак и Фахрие ведут себя так, как учили их родители вести себя на людях.
Like12Show likesone hour ago
В отговор на твърдение, че появата им е постановка
Цитат
Irina Kravchuk replied to Drakon
Drakon, и что? Одно другому не мешает. Популярность обязывает. Но это не значит, что его отношения с девушкой фальшивые. Потом в Турции такая жестокая пресса. Куча народа женится после четырех - пяти лет совместной жизни. И им, заметьте, никто претензий не предъявляет. Такта у прессы не на грамм. К Берен Саат пристают с вопросом: "Когда вы забеременеете? Эко опять не получилось?". Кадир не успел приехать из медового месяца, а его уже спросили: "Вы уже стали отцом?" Да тут не то, что улыбаться на камеру, а шарахаться от журналюг будешь, как от прокаженных.

Последна редакция: пн, 22 авг 2016, 14:11 от Ganaila

# 523
  • Мнения: 345
[quote

  


Гледам тук и се чудя newsm78 newsm78 newsm78

Бу с боксерки , прашки или изобщо няма гащи hahaha hahaha hahaha

не ,че е толкова важно но ми се спря погледа Wink Wink Wink



Цитат
 И това там в устата му цигара или клечка за зъби е newsm78 newsm78 newsm78



    


[/quote]

Добър ден,БУФОЛИНКИ Hug Hug Hug

Не зная какво има Бурак между устните си,но има по-голям обем от клечка за зъби....На снимките ,когато оглеждаха местата за снимки на АСБ също мотаеше нещо в устата си и коментирахме...но тогава излизаха от заведение за хранене...Аз лично не съм срещала негови снимки с цигара....но предпочитам да е това пред клечката...все пак по-приемливо е за красивата му главица ,а и изобщо за статуса му...
Сееееби,око рентген! ...Дупето му е като прасковка Joy Joy Joy
А ФЕ в по-светъл нюанс я харесвам мнооооого....

А какво става с Бурчин,отново цяла година ли ще чакаме да ражда...

Хубав ден за всички!

# 524
  • Мнения: 4 157
Ади Heart Eyes Heart Eyes

За Бурчин - нищо newsm78 Да не се тревожим за нея Peace  newsm78 Ако се замислим и Ахмет позачезна newsm78 Само едно негова снимка с Ачеля се появи скоро Thinking И от пролетта инфото, че е назначен в Тафф.

 Joy Как ги навърза от "клечката" до "дупето" #Crazy Можем ли да си позволим да  оспорим Wink

Разбрах какво питаш - ще видим Wink До тук Бурак сам прави нарочни препратки към Чучулигата Thinking
1. Подаръкът на ФЕ за РД

2. Снимката, която си публикува - точно в деня - годишнина от първата им фотосесия и от място в близост до нея.

3. Сградата от острова - приличаща на Конака. Файтонът го неглижирам. Другата им възможност за разходка там - велосипед

4. 30.07. 2016 Случайно съвпадение с 2014 и снимките по тема БУФ оглеждат "снимачната площадка" Wink


Веднага им изпращат обратни туити Peace Не могат да се правят, че не знаят как се приемат нещата. И  говоря - за отбрани фенове. Тези, които са имали някакъв по-близък контакт с тях.
От днес...
Цитат
Svetlana @svetlana120669  4 hпреди 4 часа
@asmaa_dos @burakozcivit @EvcenF ❤💑 Mr. and Mrs Ozcivit 🙈😍#fahriyeevcen #burakozcivit #buraközçivit

Показват "домът на Лейла"


 Thinking Цяла седмица в този район Thinking На скутера бяха в посока и до Еникьой, като подчертаха по медиите, че Бурак познавал много добре трасето Thinking

Цитат
Небольшое видео про нашу парочку.
Перевод:
Ведущая Биркан ипек (брюнетка)говорит,что Эф и Бу очень красивые и ей они очень нравятся ,что сама ездить на мотоцикле боится.Ведущий Омюр говорит:" но смотри как они красиво смотрятся!"
Блондинка говорит ,если ездить осторожно,то все будет хорошо. И тоже говорит,что Эф и Бу очень красивая пара и что она их любит.
Говорит ,Бу стал знаменитым после ВВ со своими усами )) ,потом КПП и КС.
Она же говорит ,что Фахрие очень красивая и похожа на Монику Белуччи.
Брюнетка говорит,что она даже не представляет какие красивые дети будут у них .
Wink Баш по темата  Wink

https://www.youtube.com/watch?v=LL1KWocfPW8

А имаше време, когато казваното по това предаване ни ядосваше Wink

 Heart Eyes

Последна редакция: пн, 22 авг 2016, 15:37 от Ganaila

Общи условия

Активация на акаунт