След Чучулигата,на екрана и в живота,любовта прилича на Бурак и Фахрие-тема 57

  • 85 011
  • 740
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 14 496
   Здравейте и след обед Hug Hug Hug


Толкова женствена , съблазнителна и неотразима е Фе напоследък , че нищо чудно Бу да си изгризе пръстите hahaha hahaha hahaha



  



  Ами то си за гризене ................... newsm78





Ади  Heart Eyes винаги когато се появиш в темата ми е много приятно bouquet

# 526
  • Мнения: 2 063
Добро утро Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Хелън Heart Eyes Hug Берг и Туба са ми "мечтата" за ФЕ Embarassed Те са ми мерилото за успешни жени в тамошния ШБ. Разбира се Peace има и други актриси  Peace съчетали кариера и семейство Peace Но за толкова популярни като тях - към момента - не се сещам newsm78
Скрит текст:
Себи Heart Eyes Hug Цигарите са в ръката на БУ Wink На снимката от острова - просто - зрителна измама Thinking Embarassed Да се отбележи факта, че ползвам очила за четене Embarassed Wink ooooh!

 Peace Без особени претенции за превод Embarassed
Скрит текст:


В събота сутрин - отново  Thinking- за пореден път  Thinking- в Бебек - разхождали се ръка за ръка на пристанището чакайки лодка, която да ги отведе - за среща с приятели

Добро начало на седмицата Wink Embarassed

Усмивки и настроение Heart Eyes Heart Eyes

 Thinking newsm78 Себи Heart Eyes newsm78 Не зная какво е бельото на БУ newsm78 Сега младите предпочитат боксерките сякаш newsm78 обаче - така излезли снимките излиза, че - някъде по трасето между пристанището и острова - Беят ни е сменил тениските Thinking А без бельо едва ли си го позволява Embarassed с този негов - палавник Embarassed
 Wink Не са ползвали - обществен транспорт Wink по всяка вероятност
 
Отново се започна...
Цитат
Почетен evcen Бурак özçivit женен
Цитат
Почетен Evcen и се ожени за Джон Özçivit!

Видях "различни" интерпретации на "ситуацията" на снимката от острова Wink Как медиите им тълкуват видяното Wink - търпеливо изчакване...

Подарък от Асма Heart Eyes  

Изненада и от Ирин. Включила се е в обсъждане на БУФ.
Само да припомня - поне - двете й - попадения безспорни.
Влюбеният Бурак - само по едните "пера" и "светлина"
И  Sad "Намерението на ФЕ да се оттегли" Sad Тук обаче завърши - "Предстои да разберем Бурак дали ще приеме"

Цитат
Irina Kravchuk
Публичная сторона отношений: любой жест, любое слово, любой поступок люди будут истолковывать не всегда из хороших побуждений. Бурак и Фахрие ведут себя так, как учили их родители вести себя на людях.
Like12Show likesone hour ago
В отговор на твърдение, че появата им е постановка
Цитат
Irina Kravchuk replied to Drakon
Drakon, и что? Одно другому не мешает. Популярность обязывает. Но это не значит, что его отношения с девушкой фальшивые. Потом в Турции такая жестокая пресса. Куча народа женится после четырех - пяти лет совместной жизни. И им, заметьте, никто претензий не предъявляет. Такта у прессы не на грамм. К Берен Саат пристают с вопросом: "Когда вы забеременеете? Эко опять не получилось?". Кадир не успел приехать из медового месяца, а его уже спросили: "Вы уже стали отцом?" Да тут не то, что улыбаться на камеру, а шарахаться от журналюг будешь, как от прокаженных.

Момичета  привет, здравейте!!!!

Генче, напълно се покрива мнението ми с твоето.  Все едно аз съм го писала.  Обожавам Туба. Много искам Фе да има нейния успех в кариерата. И успехът на Берг в любовта.  Халит боготвори своята съпруга и безрезервно й оказва всякаква подкрепа, за да се чувства щастлива и обичана. Много силно желая това на Фе- това е истинско щастие за всяка една жена, мъжът до нея да я прави щастлива и значима,  вяврвам ще се съгласите с мен?
Ще видим нашия левент момък Бу какъв съпруг ще бъде.  Незнам защо, но за Фе нямам съмнения, че ще е всеотдайна в любовта си към него завинаги, но странно е, че не съм толкова сигурна за него....дано времето ме опровергае....
По тази филмография, /вие със сигурност я знаете, това съм сигурна/,  която копи/пейст направих от Уикипедия, аз очаквам до края на годината участие на Фе, нали, момичета. От 2005 г тя всяка година има нов проект, с изключение на 2009г.  Очакваме 2016 нов сериал!!!! Време й е. Няма ли, значи търсим другаде причината.

Филмография

Година   Заглавие                              Роля
2005   Никога на забравяй          Пънар
2006   Меланхолия                  Сонгюл
2006–2010   Листопад          Неждля Текин
2007   Небеса                       момиче
2008   Мач за двама              Пънар
2010   Команда: По пътя на Аллах   Севде
2011   Синьора Енрика        младата Енрика
2011   Лъжовна пролет            Зейнеп
2012   Ти си моят дом                   Лейля
2012   Сбогом                          Мехпаре
2013–2014   Чучулигата              Фериде
2014   С Русия в сърцето               Мюрвет
2015   Любовта прилича на теб         Дениз

Награди и номинации

Година   Категория                              Проект                                        Резултат
2013   Най-харесвана актриса   Ти си моят дом                            Печели
2013   Най-добра актриса             Ти си моят дом                      Печели
2013   Актриса на годината   Ти си моят дом                             Печели
2014   Най-стилна актриса   -                                                      Печели
2016   Най-възхитителна актриса   Любовта прилича на теб         Печели

# 527
  • Мнения: 14 496
Хелън Hug  защо ли и аз съм все още със съмнения в Бу newsm78 newsm78 newsm78

Ей така , чисто по женски ми се иска да го връхлети непоносима ревност.
Май е много сигурен във Фе , а не трябва!
Един мъж винаги трябва да се съмнява ,че е единствения в живота на  любимата си!

  И Хелън , аз също харесвам тези жени и актриси но си мисля ,че Фе ги води по красота , женственост, интелект и образование.

 Няма да влизам в класация за актьорско майсторство ,но ако искам да съм максимално обективно смятам че .

  Туба по брой успешни сериали води.
  Берг също със силни и успешни  сериали но по- мал
ко от Туба.
   Фахрие , просто няма късмет в тази турска  актьорска реализация.Тя просто ще си остане полутуркня , полуевропейка събрала цялата злоба на гилдията и други около тях.



       Рекламен постер.
  добре , че има и хора ,които я ценят за качествата и!

# 528
  • Мнения: 2 063
Хелън Hug  защо ли и аз съм все още със съмнения в Бу newsm78 newsm78 newsm78

Ей така , чисто по женски ми се иска да го връхлети непоносима ревност.
Май е много сигурен във Фе , а не трябва!
Един мъж винаги трябва да се съмнява ,че е единствения в живота на  любимата си!

  И Хелън , аз също харесвам тези жени и актриси но си мисля ,че Фе ги води по красота , женственост, интелект и образование.

 Няма да влизам в класация за актьорско майсторство ,но ако искам да съм максимално обективно смятам че .

  Туба по брой успешни сериали води.
  Берг също със силни и успешни  сериали но по- мал
ко от Туба.
   Фахрие , просто няма късмет в тази турска  актьорска реализация.Тя просто ще си остане полутуркня , полуевропейка събрала цялата злоба на гилдията и други около тях.
Скрит текст:


       Рекламен постер.
  добре , че има и хора ,които я ценят за качествата и!


Себи... newsm10 newsm10 newsm10 съгласна съм, затова казах да има късмета в кариерата на Туба и късмета в любовта на Берг. Съгласна съм с тебе за всичко.  И за философията ти как трябва да се чувства един мъж...Боже, как искам Бу  да гледа успешни, ама много успешни роли на Фе, искам я на екран да я гледам като турската Моника Белучи....убийствено красива, жената вамп, жената грях... newsm44 newsm44 newsm44

# 529
  • Мнения: 4 157
Здравейте отново Heart Eyes Hug

Пишат - нова

Господинът е стилист по прически. Работи за салон по красота, чийто екип подготви БУФ за фотосесията за Инстайл и ФЕ - за Мари Клер. Да видим какво ще излезе.
Скрит текст:
Колега от същото студио ...

Скрит текст:
БУ се "мотае" в Зорлу център - самотен Thinking и сериозен Wink засега Wink


ФЕ - хареса  снимки...



 
Хубава сцена и интересна серия като цяло. Подкрепа, опора, защита....



 Heart Eyes

 Embarassed По темата, която май аз разпалих Embarassed Себи Heart Eyes Аз говоря за съчетаване на кариера, семейство, майчинство Embarassed И Туба, и Берг успешно, отлично се справят с "многото дини под една мишница". Как да им го отречем  Sad Що се отнася до ФЕ - тя в едно интервю казва,  че ще може да се справи - само дето още не сме го видели Sad Аз просто и пожелавам - да осъществи мечтата си  Praynig
Примери за тамошни актриси - отлагащи майчинството в името на кариерата бол. Като започнем с Бегюм К.- "Нериман"- според нейно интервю от 2013 - и завършим с Небахат Ч. вече на колко newsm78 70 newsm78 и останала сама.

 Heart Eyes

Последна редакция: пн, 22 авг 2016, 23:13 от Ganaila

# 530
  • Мнения: 14 496

 Хелън Hug,Генче Hug гледам Фе със стилиста и си мисля Thinking Thinking Thinking

Трябва да си наистина стойностна и морална  личност за знаеш как да застанеш до всеки един мъжки екземпляр. Достатъчно близко и нужно отдалечен .

Здравейте отново Heart Eyes Hug

Пишат - нова

Господинът е стилист по прически. Работи за салон по красота, чийто екип подготви БУФ за фотосесията за Инстайл и ФЕ - за Мари Клер. Да видим какво ще излезе.
Скрит текст:
Колега от същото студио ...








          


             КS.......


           
   Лека нощ Heart Eyes

Последна редакция: пн, 22 авг 2016, 23:24 от sebilMM

# 531
  • Мнения: 4 157
Добро утро Heart Eyes Hug




 Heart Eyes

# 532
  • Мнения: 14 496
  Здравейте  Hug Hug Hug Hug Hug

От мен чай в много приятна компания.




                



   

   

   

Последна редакция: вт, 23 авг 2016, 17:24 от sebilMM

# 533
  • Мнения: 4 157
Себи Heart Eyes Hug

Беят преди дни в компанията на Бурчин - го щракнаха. Вчера с Бора - първи братовчед - по магазините се оказа Thinking

Днес вече....


Какво прави ФЕ Thinking



 newsm10 smile3501
Цитат
Девочки, увидела в группе ЧЛ/КПП: "Из интервью Хилаль Сарал, режиссёр, член клуба "Ay yapim".
И: А кто является вашими фаворитами?
ХС: Безусловно в Турции очень много талантливых актёров, и мой список фаворитов пополняется каждый раз. Но не могу не назвать своих любимчиков. Берен Саат (запретная любовь), Метин Чекмез (1001 ночь, Фериха), Фахрие Эвджен (Листопад, Месть), Небахат Чекре (Великолепный Век). "

Коментарът - Така Хилал опровергава всички слухове за ФЕ - капризи...и др. на сн.площадка
 Heart Eyes

Последна редакция: вт, 23 авг 2016, 21:49 от Ganaila

# 534
  • Мнения: 14 496
Генче Hug , ами  Фе прави добро впечатление с красотата и със сдържаното си поведение и обира овациите на нормалните Wink Laughing Laughing Laughing

  А .....Беят събира други овации,на фенове и роднини.Няма лошо.

То...тя .... истината за "капризната" Фахрие ще лъсне ,но горката трябваше да преглътне прекалено много горчиви  хапове до сега.





  Е качиха и Бея на патка hahaha hahaha hahaha


                  

Последна редакция: вт, 23 авг 2016, 22:17 от sebilMM

# 535
  • Мнения: 4 157
Добро утро  Heart Eyes Hug

Себи Heart Eyes Просто - това, което нас ни радва - за други е повод и причина да нападат и обиждат ФЕ  Sad С подобни колажи "наказват" БУ - и не им е за първи път. Много важно...
Колкото и клиширано да прозвучи - Животът, Времето - поставя нещата по местата им...

Обаче и Ние сме си виновни Embarassed Все се съмняваме  ooooh! Не вярваме  ooooh!

ФЕ - единствена

Специален поздрав за теб  Heart Eyes bouquet

Цитат
Получил награду!

Фильм, который снял Джансель Эльчин "Человек, носящий ангелов", получил награду в Болгарии на кино-фестивале. До этого фильм получил награду в Индии, как лучший иностранный фильм. Актер тоже побывал в Болгарии и столкнулся с большим вниманием к своей персоне. Он побывал в Болгарии 2 дня, но из-за неотложных дел по поводу нового проекта актеру пришлось вернуться на родину. После получения награды Джансель не забыл поблагодарить и отправил видеосообщение со словами благодарности. В фильме сыграли такие актеры, как: Серкан Батчы, Али Эрказан,Тереза Бонавентурова, Кадыр Оздал и Кадыр Озубек. Сам проект повествует о раннем браке.

Перевод сделан для группы Большой Клуб Турецких сериалов- turk_dizileri



И като съм почнала обзора Wink
СПам Embarassed Все пак може и да ни се наложи - да се вглеждаме в рег.номера Wink
Скрит текст:

"Една грижа по-малко" Wink Отметнали сме го - в подготовката Wink
Скрит текст:
Цитат
Несколько дней назад поженились Мерве Шарапчыоглу и Берк Октай. Невеста сменила два образа за свадьбу. Известно, что платье, которое надела Шарапчыоглу когда её забирал из дома и на after party было сшито турецким дизайнером Рашитом Багзыбаглы. Нам стали доступны фотографии из свадебной фотосъёмки. Также невеста в течение вечера сменила каблуки на кеды (фото 9). На свадьбе жених станцевал традиционный турецкий танец Зейбек. Специально для этого, актёр даже ходил на курсы.

Усмихнат ден Heart Eyes Heart Eyes

# 536
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Здравейте!!!  Hug Hug Hug


По едно кафе от мен



Скрит текст:
Добро утро  Heart Eyes Hug

Себи Heart Eyes Просто - това, което нас ни радва - за други е повод и причина да нападат и обиждат ФЕ  Sad С подобни колажи "наказват" БУ - и не им е за първи път. Много важно...
Колкото и клиширано да прозвучи - Животът, Времето - поставя нещата по местата им...

Обаче и Ние сме си виновни Embarassed Все се съмняваме  ooooh! Не вярваме  ooooh!

ФЕ - единствена
Специален поздрав за теб  Heart Eyes bouquet

Цитат
Получил награду!

Фильм, который снял Джансель Эльчин "Человек, носящий ангелов", получил награду в Болгарии на кино-фестивале. До этого фильм получил награду в Индии, как лучший иностранный фильм. Актер тоже побывал в Болгарии и столкнулся с большим вниманием к своей персоне. Он побывал в Болгарии 2 дня, но из-за неотложных дел по поводу нового проекта актеру пришлось вернуться на родину. После получения награды Джансель не забыл поблагодарить и отправил видеосообщение со словами благодарности. В фильме сыграли такие актеры, как: Серкан Батчы, Али Эрказан,Тереза Бонавентурова, Кадыр Оздал и Кадыр Озубек. Сам проект повествует о раннем браке.

Перевод сделан для группы Большой Клуб Турецких сериалов- turk_dizileri



И като съм почнала обзора Wink
СПам Embarassed Все пак може и да ни се наложи - да се вглеждаме в рег.номера Wink
Скрит текст:

"Една грижа по-малко" Wink Отметнали сме го - в подготовката Wink
Скрит текст:
Цитат
Несколько дней назад поженились Мерве Шарапчыоглу и Берк Октай. Невеста сменила два образа за свадьбу. Известно, что платье, которое надела Шарапчыоглу когда её забирал из дома и на after party было сшито турецким дизайнером Рашитом Багзыбаглы. Нам стали доступны фотографии из свадебной фотосъёмки. Также невеста в течение вечера сменила каблуки на кеды (фото 9). На свадьбе жених станцевал традиционный турецкий танец Зейбек. Специально для этого, актёр даже ходил на курсы.

Усмихнат ден Heart Eyes Heart Eyes
Държа да отбележа, че аз за миг не се съмнявам в нищо - и то още след март 2014г.   Naughty Mr. Green Mr. Green
Просто всичко е въпрос на време - а при тях - на бавно течащо време  Wink Laughing



За зейбека на Берк (харесвам го това момче, а и момичето му е хубаво) - честно казано Бурак беще в пъти по-добър от него  Heart Eyes (мога да го кажа с чиста съвест, понеже изгледах кадрите от сватбата му)


Този филм на Джансел има ли го преведен? И как му е името на турски - да го потърся?

# 537
  • Мнения: 14 496
Здравейте Hug Hug Hug

 На работа съм и затова на кратко. Embarassed Embarassed Embarassed

Генче Heart Eyes,МамиАни Hug благодаря ви за вниманието към Джансел. Той го заслужава.
Мисля ,че филмът не е преведен , но не съм сигурна.Той не е касов филм , а разглежда по- скоро актуални проблеми в обществото.



  Пожелавам ви приятен ден и до  по- късно.


 А това ,ако някак се получи ще съм чмного доволна.

https://twitter.com/MeriTunisienne/status/658351352863727616

# 538
  • Мнения: 4 157
Мами Heart Eyes И аз видях танца на младоженците и смея да твърдя, много нежен Embarassed Това, което ми направи впечатление - синхрона между булка и младоженец Wink Различен е от "нашия" танц и ми се струва , че там акцентират.  Embarassed Embarassed Embarassed Joy Дано при следващ повод за подобен коментар - да не ми се налага да слагам - кавички Embarassed

Ето го и нашият рег. номер Wink

Себи Heart Eyes  Heart Eyes А ти защо не ни се похвали Sad Касов или не - според инфото - филмът си печели своите награди.
Когато КС спечели - и тях ще поздравим. Харесва ли ми на мен или не - абсолютно без значение. Като гледам на снимките, колко са доволни и щастливи актьорите от това, че работят, че са заедно...Нали това е по-най-важното.

Хилал е споделила. БУ ще стяга куфарите за Сеул - май-май...
Все по-вече ми харесва тази жена Wink Embarassed Ще взема да й простя, че презасне и Чучулигата и АСБ


Скрит текст:
Цитат
Сериал #KaraSevda, представлен на Сеульском Международном Конкурсе Драмы в номинациях:
1)Лучший драматический сериал
2) Неслихан Атагюль номинирована на "Лучшую Женскую роль"

Режиссер сериала Хиляль Сарал и исполнитель главной роли Бурак Озчивит поедут в Сеул(Южная Корея), чтобы представить сериал и ответят на вопросы журналистов.
9 сентября так же будут показан сериал(первый эпизод) в Зале №4, буду присутствовать представители посольства Турции в Южной Корее.
Joy Късметлийка съм този път Embarassed Когато ще мога да прочета - какво се е случило - страстите ще са утихнали  Embarassed




ФЕ и проект Thinking Колко инфо излезе - вече ще стане година... Все чакаме Sad Помните ли - някаква страница - уж дето ги разбира нещата -  туитна - "През 2016 ФЕ ще се върне на екран с прекрасен проект". През януари-февруари - от агенция набираща актьори - също излязоха със съобщение. ФЕ - обеща- и филм и сериал. БУ в Чешме казва - проект има. Дори не коментирам медиите Peace Само официални източници Peace
И нищо Crossing Arms

 Heart Eyes


Последна редакция: ср, 24 авг 2016, 16:59 от Ganaila

# 539
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Мами Heart Eyes И аз видях танца на младоженците и смея да твърдя, много нежен Embarassed Това, което ми направи впечатление - синхрона между булка и младоженец Wink Различен е от "нашия" танц и ми се струва , че там акцентират.  Embarassed Embarassed Embarassed Joy Дано при следващ повод за подобен коментар - да не ми се налага да слагам - кавички Embarassed

Скрит текст:
Ето го и нашият рег. номер Wink

Себи Heart Eyes  Heart Eyes А ти защо не ни се похвали Sad Касов или не - според инфото - филмът си печели своите награди.
Когато КС спечели - и тях ще поздравим. Харесва ли ми на мен или не - абсолютно без значение. Като гледам на снимките, колко са доволни и щастливи актьорите от това, че работят, че са заедно...Нали това е по-най-важното.

Хилал е споделила. БУ ще стяга куфарите за Сеул - май-май...
Все по-вече ми харесва тази жена Wink Embarassed Ще взема да й простя, че презасне и Чучулигата и АСБ


Скрит текст:
Цитат
Сериал #KaraSevda, представлен на Сеульском Международном Конкурсе Драмы в номинациях:
1)Лучший драматический сериал
2) Неслихан Атагюль номинирована на "Лучшую Женскую роль"

Режиссер сериала Хиляль Сарал и исполнитель главной роли Бурак Озчивит поедут в Сеул(Южная Корея), чтобы представить сериал и ответят на вопросы журналистов.
9 сентября так же будут показан сериал(первый эпизод) в Зале №4, буду присутствовать представители посольства Турции в Южной Корее.
Joy Късметлийка съм този път Embarassed Когато ще мога да прочета - какво се е случило - страстите ще са утихнали  Embarassed




ФЕ и проект Thinking Колко инфо излезе - вече ще стане година... Все чакаме Sad Помните ли - някаква страница - уж дето ги разбира нещата -  туитна - "През 2016 ФЕ ще се върне на екран с прекрасен проект". През януари-февруари - от агенция набираща актьори - също излязоха със съобщение. ФЕ - обеща- и филм и сериал. БУ в Чешме казва - проект има. Дори не коментирам медиите Peace Само официални източници Peace
И нищо Crossing Arms

 Heart Eyes



Гани, като танц, общ, между булка и младоженец - да, но имах предвид че Бурак по-добре играе - не като хореография, а като начин на танцуване - като струнка е  Heart Eyes Heart Eyes
Пак ме няма за няколко дни  Sad
Себи, ако имам възможност ще ти се обадя за среща  Hug

Общи условия

Активация на акаунт