СЕДМИ клас - I класиране - 11 - Успех!/27.06.-03.07.2016 г./

  • 103 880
  • 763
  •   1
Отговори
# 660
  • Варна
  • Мнения: 153
Здравейте! Дъщеря ми е приета в 18то с френски  и испански, но подадохме документи за второ класиране. Балът и е 29.876 , имаше 6 по всички предмети за края на годините, но на матурите беше притеснена. Исках да ви попитам според вас къде е възможно да я приемат на второ класиране. Това са желаните от нас училища и техните балове на първо класиране за тази година. Балът ни за НТБГ и 31во с ПрМ  е около 28, защото там се утроява математиката. Надяваме се на 22ро. За миналата година на второ класиране балът ни стига, а и тази година баловете са малко по-ниски, но се притесняваме дали ще има места. Под напрежение сме, затове кажете според вас къде ще влезем. Благодаря ви!:)
1. 31 СУЧЕМ ЧЕ- ИЕ:АЕ   -- 30.930
2. 31 СУЧЕМ ЧЕ - АЕ; ИЕ  -- 30.624
3. 31 СУЧЕМ ПрМ- АЕ    --  28.178
4.22 СОУ ЧЕ-ИЕ; AE-- 30.180
5.22 СОУ ЧЕ- АЕ; ИЕ -- 30. 606
6. НТБГ Бизнес администрация-ИЕ --31.053
7.НТБГ Банково дело-АЕ -- 31.77
8. 32 СОУ ЧЕ-АЕ;ИЕ;БЕЛ;Г -- 31.428
9.32 СОУ ЧЕ-AE;ИЕ;БЕЛ;М -- 31.338
10. НТБГ Електронна търговия-АЕ -- 30.624
11. НТБГ Икономическа информатика-АЕ -- 30.00
12. 18СОУ ЧЕ- ФЕ;ИЕ -- 29.376

Ей сега вадим кристалните топки и ще кажем... Tired

Никой не може да прогнозира, тъй като не е известно кой ще се откаже от сегашното си място...Човешкото поведение- от което зависи класирането ви, тъй като бала е константа вече, е меко казано непредвидимо...

# 661
  • Мнения: 30
Права сте, но ни е много притеснено и се опитваме да се успокоим. Исках да попитам за мнението ви по въпроса. Благодаря ви, все пак!:)

# 662
  • Мнения: 2 236
за лична карта освен родител, дете и акт за раждане друго необходимо ли е
Носете копие от акта за раждане-остава при тях  Peace
Дидева, спри се,ако можеш-не си обект на интересите ми. В спора се раждат много истини, нека всеки /вкл. и само четящите/ направи извода за себе си. И да, тази тема се пълни с десетки страници на ден, само защото се пита и пише едно и също. Причина-никой не чете. Не ми казвай какво ми е присъщо- не се познаваме  Peace

# 663
  • Варна
  • Мнения: 153
И на нас ни е притеснено, но нищо вече не зависи от вас...Ние също се редим за второ класиране, но ще се наложи да почакаме. Сега ще си сипя една бира, и колкото толкоз...То детето си харесва Програмирането, в което е прието...Но АЗ не харесвам училището...Ще видим чий ще е късмета Peace
Сега стоим и чакаме следващото раздаване, стискам палци Praynig

# 664
  • Мнения: 8
Утре ще ходим да подаваме заявление за второ класиране. Ще ни трябват ли пак същите документи като за първото класиране(копие на удостоверение, медицинско,служебна бележка)? Много се чудехме дали да подаваме за второто класиране понеже на сина му харесва и тази специалност макар ,че не е на първо желание ,а на второ. Класната му обаче не можеше да му изкара характеристиката днес , а ние утре трябва рано да тръгнем и т.н.. , та може пък така да е било писано Simple Smile

# 665
  • Варна
  • Мнения: 153
...както вече се изписа...само заявление ви трябва...и на мен ми го дадоха в училището...5 мин. и готово.

# 666
  • Мнения: X
dreamer9,  каквото и да напишем тук, докато не видите с очите си резултатите от второ класиране едва ли ще се успокоите. Дано детето да се придвижи към по-желан профил.

Утре ще ходим да подаваме заявление за второ класиране. Ще ни трябват ли пак същите документи като за първото класиране(копие на удостоверение, медицинско,служебна бележка)?
Не, само заявление за участие във втори етап на класиране.

Скрит текст:
Дидева, спри се,ако можеш-не си обект на интересите ми.
Скрит текст:
Щом казваш...Гледам, че доста внимание ми отделяш иначе.
Вярно е, че не се познаваме, което не ти да правиш изказвания по мой адрес. Нещо ти е двоен аршина май.
Като не ти допада темата, не чети и не пиши в нея. Никой не те кара насила.

# 667
  • Мнения: 30
Дава ви се един документ, който трябва да попълните. Нужни са ЕГН, входящ номер, адрес, телефон. Трябва да отидете в училището, в което е прието детето ви. Нищо повече не е нужно.

# 668
  • София
  • Мнения: 2 162
dreamer9, както каза *Elesta* няма кой да се ангажира с такава прогноза ... със сигурност ще има размествания при второто класиране, но дали точно в гимназиите, които сте изброили никой не знае. Все пак сте близко до минималния засега бал в 31 СУЧЕМ ПрМ -АЕ и в НТБГ Икономическа информатика. Дано имате късмет и мръднете нагоре. Успех ви желая. Hug

# 669
  • Варна
  • Мнения: 966
*Elesta*, къде сте приети? Системно програмиране?

Последна редакция: чт, 30 юни 2016, 10:00 от lina6.3

# 670
  • out of space
  • Мнения: 8 576
Здравейте! Дъщеря ми е приета в 18то с френски  и испански, но подадохме документи за второ класиране. Балът и е 29.876 , имаше 6 по всички предмети за края на годините, но на матурите беше притеснена. Исках да ви попитам според вас къде е възможно да я приемат на второ класиране. Това са желаните от нас училища и техните балове на първо класиране за тази година. Балът ни за НТБГ и 31во с ПрМ  е около 28, защото там се утроява математиката. Надяваме се на 22ро. За миналата година на второ класиране балът ни стига, а и тази година баловете са малко по-ниски, но се притесняваме дали ще има места. Под напрежение сме, затове кажете според вас къде ще влезем. Благодаря ви!:)
1. 31 СУЧЕМ ЧЕ- ИЕ:АЕ   -- 30.930
2. 31 СУЧЕМ ЧЕ - АЕ; ИЕ  -- 30.624
3. 31 СУЧЕМ ПрМ- АЕ    --  28.178
4.22 СОУ ЧЕ-ИЕ; AE-- 30.180
5.22 СОУ ЧЕ- АЕ; ИЕ -- 30. 606
6. НТБГ Бизнес администрация-ИЕ --31.053
7.НТБГ Банково дело-АЕ -- 31.77
8. 32 СОУ ЧЕ-АЕ;ИЕ;БЕЛ;Г -- 31.428
9.32 СОУ ЧЕ-AE;ИЕ;БЕЛ;М -- 31.338
10. НТБГ Електронна търговия-АЕ -- 30.624
11. НТБГ Икономическа информатика-АЕ -- 30.00
12. 18СОУ ЧЕ- ФЕ;ИЕ -- 29.376

Ей сега вадим кристалните топки и ще кажем... Tired

Никой не може да прогнозира, тъй като не е известно кой ще се откаже от сегашното си място...Човешкото поведение- от което зависи класирането ви, тъй като бала е константа вече, е меко казано непредвидимо...

Божа работа! Стискам палци! Така като гледам почти навсякъде.

Миналата година дъщеря ми я приеха последна над чертата по първо желание. Детето се зарадва естествено, но първите й думи бяха "Аз ще съм най-тъпата в класа".
Е, само тя и още едно момиче ще получават стипендии до година.  Simple Smile

# 671
  • Мнения: 30
Благодаря Ви, Ери! Simple Smile Надяваме се на 22ро, но не знаем дали ще има свободни места. Притеснението ни е 31во с профил ПрМ, защото не мислехме, че ще ни стигне бала и съжаляваме, че го писахме толкова напред. Успех на дъщеря ви. Simple Smile

# 672
  • София
  • Мнения: 196
dreamer9, както каза *Elesta* няма кой да се ангажира с такава прогноза ... със сигурност ще има размествания при второто класиране, но дали точно в гимназиите, които сте изброили никой не знае. Все пак сте близко до минималния засега бал в 31 СУЧЕМ ПрМ -АЕ и в НТБГ Икономическа информатика. Дано имате късмет и мръднете нагоре. Успех ви желая. Hug
И аз смятам, че имате шанс за 31во, както и за 22ро, и дано спрете на 22ро щом го желаете повече. Желая успех! После пишете какво е станало.

# 673
  • Мнения: 18
dreamer9, както каза *Elesta* няма кой да се ангажира с такава прогноза ... със сигурност ще има размествания при второто класиране, но дали точно в гимназиите, които сте изброили никой не знае. Все пак сте близко до минималния засега бал в 31 СУЧЕМ ПрМ -АЕ и в НТБГ Икономическа информатика. Дано имате късмет и мръднете нагоре. Успех ви желая. Hug
И аз смятам, че имате шанс за 31во, както и за 22ро, и дано спрете на 22ро щом го желаете повече. Желая успех! После пишете какво е станало.
и ние се чудим дали имаме шанс за 2 Аер с бал 31,214 на второ класиране (момче).....

# 674
  • Мнения: 113
Всички, които сме подали заявление за второ класиране се чудим и се притесняваме.Лошото е ,че неможе да се предвиди, дали бала ще падне и с колко, дали ще има свободни места, ей такива неща, но дано всички да имаме късмет и децата да учат там, където желаят.

Общи условия

Активация на акаунт