СЕДМИ клас - I класиране - 11 - Успех!/27.06.-03.07.2016 г./

  • 103 838
  • 763
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 4 970
Бях ви се оплакала, че проверявам класирането за съученик на моя син и ми казва, че не е намерен ученик с такива данни. Е, продължава това съобщение да ми излиза, а детето се оказа прието. Това стана ясно след проверка в самото училище.  newsm78

# 676
  • Мнения: 340
Бях ви се оплакала, че проверявам класирането за съученик на моя син и ми казва, че не е намерен ученик с такива данни. Е, продължава това съобщение да ми излиза, а детето се оказа прието. Това стана ясно след проверка в самото училище.  newsm78

Дали не сте объркали нещо?

# 677
  • Мнения: 81
И ние се записахме.
22 СОУ АЕ/ИЕ.
Решихме, че няма смисъл да подаваме за второ класиране.
Най-много щяхме да влезем в 133 СОУ, но РЕ/АЕ.
Така че оставаме в 22 СОУ.

Успех на всички, които участват във второ класиране!

Не те ли притесни училището? Аз малко се стреснах като го видях, не че очаквам някакъв лукс, но поне да имаше някакви подобрения .. явно директорката не е от най-дейните. Приети сме в същата паралелка в 22-ро - АЕ/ИЕ и още се чудим.. Какво ви казаха при записването?







Ние сме в 22ро от 1 клас и сме много доволни от учителите. Как е в гимназиален клас, все още не знам, но познавам много хора завършили 22 ро  и само хубави спомени имат от него.

# 678
  • Мнения: 4 970
Дали не сте объркали нещо?
Не бъркам нищо. Много внимателно въвеждам данните. Все пак не е висша математика.

# 679
  • Мнения: 340
Дали не сте объркали нещо?
Не бъркам нищо. Много внимателно въвеждам данните. Все пак не е висша математика.
Възможно е детето да се е объркало и да ви е дало грешни данни.

# 680
  • Пловдив
  • Мнения: 9 736
Бях ви се оплакала, че проверявам класирането за съученик на моя син и ми казва, че не е намерен ученик с такива данни. Е, продължава това съобщение да ми излиза, а детето се оказа прието. Това стана ясно след проверка в самото училище.  newsm78

Ако е толкова важно, обади се в РИО и питай какво се случва.  Peace

# 681
  • Мнения: 4 970
За мен не е важно, но ако ставаше дума за моето дете ...  Данните ги гледам от оригиналните му документи. Майката обаче е толкова незаинтересована. Добре, че се обади бившата класна да каже, че детето е прието и да ходи да се запише. И то се обади на мен, не могла да се свърже с майката.

# 682
  • Мнения: 642
За мен не е важно, но ако ставаше дума за моето дете ...  Данните ги гледам от оригиналните му документи. Майката обаче е толкова незаинтересована. Добре, че се обади бившата класна да каже, че детето е прието и да ходи да се запише. И то се обади на мен, не могла да се свърже с майката.

Ееее, има ли такива майки?

# 683
  • Мнения: 68
Данните ги гледам от оригиналните му документи.
Може би грешката е там. Сверете ги от някъде другаде. Номера от външното оценяване го сравнете с номера от списъците , които са разлепени в училището гнездо. А ЕГН-то сравнете от стар бележник, или акта за раждане, или ако класната се съгласи да ви го продиктува от дневника, или пък вие й продиктувайте ЕГН-то пък тя да каже само дали е същото.

# 684
  • Мнения: 22
За статистиката - момче, бал 31,928
35-то СОУ - НЕ, РЕ, МАТ

И малко инфо за мамите -за униформите се отива в магазин на ул."Отец Паисий"44. Купуват се на място или се поръчват. Телефонът на магазина е 0897 887 090.
Някой да има инфо дали клубовете по спорт са към програма на училището или се заплащат отделно?
Ориентировъчна сума за учебниците не можаха да ми кажат.

# 685
  • Мнения: 642
За статистиката - момче, бал 31,928
35-то СОУ - НЕ, РЕ, МАТ

И малко инфо за мамите -за униформите се отива в магазин на ул."Отец Паисий"44. Купуват се на място или се поръчват. Телефонът на магазина е 0897 887 090.
Някой да има инфо дали клубовете по спорт са към програма на училището или се заплащат отделно?
Ориентировъчна сума за учебниците не можаха да ми кажат.

Честито! Ние с този бал мин. година се класирахме за  НЕ/РЕ/Г. За Математика не стигна. Ризите  и пуловера  взехме през септември. Мноого малко ги носят децата. В началото на годината държаха да се носят. После - не. Хубаво е да ги имат поне за празници. 

# 686
  • Мнения: 627
Betty, хубаво е че сте поела ангажимента за това дете .  bouquet Ако може и ние с нещо да помогнем...

# 687
  • Мнения: 14
Има ли приети в 127-мо СОУ Денкоглу в София?
Синът ми се класира там в паралелка с АЕ ИЕ БЕЛ Г с бал 28,392.
Ще чакаме и 2-ро класиране, евентуално за другата паралелка АЕ ИЕ БЕЛ ИТ в същото училище (0,178 разлика) или 32-ро АЕ РЕ БЕЛ Г , ноооо с много по-голяма разлика в бала 0,578.

Хубав ден на всички!

# 688
  • София
  • Мнения: 22
За статистиката - момче, бал 31,928
35-то СОУ - НЕ, РЕ, МАТ

И малко инфо за мамите -за униформите се отива в магазин на ул."Отец Паисий"44. Купуват се на място или се поръчват. Телефонът на магазина е 0897 887 090.
Някой да има инфо дали клубовете по спорт са към програма на училището или се заплащат отделно?
Ориентировъчна сума за учебниците не можаха да ми кажат.

И ние сме там  Simple Smile
Момче - бал 31,626 - НЕ, РЕ, Г
Подадохме за второ класиране може и да се придвижим до НЕ, РЕ, МАТ

# 689
  • Варна
  • Мнения: 486
Данните ги гледам от оригиналните му документи.
Може би грешката е там. Сверете ги от някъде другаде. Номера от външното оценяване го сравнете с номера от списъците , които са разлепени в училището гнездо. А ЕГН-то сравнете от стар бележник, или акта за раждане, или ако класната се съгласи да ви го продиктува от дневника, или пък вие й продиктувайте ЕГН-то пък тя да каже само дали е същото.

Другата вероятност е това дете да е въведено в сайта на МОН с неточни данни  Peace, трябва да се провери с како егн и входящ номер е въведено!

Общи условия

Активация на акаунт