СЕДМИ клас - I класиране - 11 - Успех!/27.06.-03.07.2016 г./

  • 103 882
  • 763
  •   1
Отговори
# 645
  • у дома
  • Мнения: 7 189
.♥.Петя.♥.  ,да ти е жив и здрав Деян  bouquet bouquet bouquet Да се чувства добре  новото чилище и да намери много нови приятели  Hug

# 646
  • София
  • Мнения: 4 868
Записахме се днес и ние. В Първа английска става доста бързо.  Sunglasses

В каква паралелка е? Както се казва, "Събрахме се" Wink

# 647
  • Мнения: 4 972
В каква паралелка е? Както се казва, "Събрахме се" Wink
Втори език френски, с БЕЛ. Вие?

# 648
  • София
  • Мнения: 4 868
Втори език испански, с БЕЛ.

Но моят опит с английската всъщност е, че всеки е приятел с всеки, независимо от паралелката. Това е едно от най-добрите неща на училището.

# 649
  • Мнения: 173
Петя, ЧРД на Деян, Да е здрав и да има много успехи напред!

# 650
  • Мнения: 4 972
Втори език испански, с БЕЛ.

Но моят опит с английската всъщност е, че всеки е приятел с всеки, независимо от паралелката. Това е едно от най-добрите неща на училището.

Супер! Тук имаме татко с момиче вероятно във вашата паралелка, освен ако не е с математика.
Всички дружно ще се пазим от морковите наесен!  Hug

# 651
  • Варна
  • Мнения: 966
.♥.Петя.♥., да ти е жив и здрав рожденика! Да се чувства щастлив в новото училище!

Flash*, не знам дали е практика, както и причините за това, но бройката беше впечатляваща, затова ми беше интересно да разбера дали това наистина е така и защо, но конкретно ставаше въпрос за 5-та.

# 652
  • Мнения: 14 473
Втори език испански, с БЕЛ.

Но моят опит с английската всъщност е, че всеки е приятел с всеки, независимо от паралелката. Това е едно от най-добрите неща на училището.

Така си е Hug Добре дошли!
Ще "препоръчам" на батковците да наблегнат на зелето,не на морковите като по-безболезнено Wink Wink

# 653
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 944
Честит рожден ден на момчето ти, Петя! Да е здрав и щастлив!
Честит празник и на теб!

# 654
  • В офиса
  • Мнения: 4 036
Честито на Деян! Здраве, приятели и сбъднати мечти. И да се чувства на мястото си в новото училище. А на цялото семейство, .♥.Петя.♥.,  весел празник!

# 655
  • Мнения: 2 236
Аз много се извинявам, обаче всъщност обидното е, че мислиш, че бал от над 34 на НВО се дължи само на родителска амбиция, която тормози обърканите тийнейджъри и някакъв късмет.
В интерес на истина малко деца могат могат да постигнат такъв резултат, а тези които са успели са успели защото са интелигентни, имат гъвкав ум, добра памет, справят се с нестандартни задачи дори в стресова ситуация, работливи са, амбициозни и  мотивирани. Родителите освен да дадат парите за курсовете, друго няма какво направят. Останалото е заслуга на децата и е редно да се гордеят с това.
Почнах да пиша същото.Simple Smile
Обидно е да се омаловажава интелекта и труда на децата.
Бала едва ли определя интелекта на децата  Joy Същия се корени някъде дълбоко в семейните ценности  Hug
Абсолютно обидно  е, освен това много зависи и от това ,дали вкъщи някой помага на детето, как се преподава в училище, а допълнителните курсове според мен са задължителни и мтого полезни.Аз не съм помагала на детето си по математика, защото не ми е силна част и знам колко му беше трудно и все пак се справи, е не с бал 34.00 ,но се справи, така че не намесвайте интелекта .............
Не съм засегнала аз темата за интелекта на първа инстанция, ама то иска да се чете назад, което в тази тема не е присъщо.и айде най-после ме изплюйте. Не ви ли омръзна да ме дъвчете?  Shocked
Работещ човек съм , не кисна цял ден във форума и отгоре на всичко имам мнение различно от това на списващите в тази тема, пишейки през мобилния/ Това за критикалите на правописа ми, ако няма к'во да правят да анализират времето и члена в този пост  Grinning /. Ок?
Пп.За протокола: Моето дете също се справи  bouquet

# 656
  • Варна
  • Мнения: 6 377
ЧРД на Деян! Здраве и късмет!
Любимото ми, обично име в мъжки и женски вариант! Simple Smile

# 657
  • Мнения: X
Не съм засегнала аз темата за интелекта на първа инстанция, ама то иска да се чете назад, което в тази тема не е присъщо.и айде най-после ме изплюйте. Не ви ли омръзна да ме дъвчете?  Shocked
Работещ човек съм , не кисна цял ден във форума и отгоре на всичко имам мнение различно от това на списващите в тази тема, пишейки през мобилния/ Това за критикалите на правописа ми, ако няма к'во да правят да анализират времето и члена в този пост  Grinning /. Ок?
Пп.За протокола: Моето дете също се справи  bouquet
В тази тема са присъщи много неща, които на теб са ти чужди. Включително и добрият тон.
Що се отнася до това, кой какво и колко дъвче, това е форум. Докладвай ни на модератор, ако нарушаваме някое правило.

# 658
  • Мнения: 30
Здравейте! Дъщеря ми е приета в 18то с френски  и испански, но подадохме документи за второ класиране. Балът и е 29.876 , имаше 6 по всички предмети за края на годините, но на матурите беше притеснена. Исках да ви попитам според вас къде е възможно да я приемат на второ класиране. Това са желаните от нас училища и техните балове на първо класиране за тази година. Балът ни за НТБГ и 31во с ПрМ  е около 28, защото там се утроява математиката. Надяваме се на 22ро. За миналата година на второ класиране балът ни стига, а и тази година баловете са малко по-ниски, но се притесняваме дали ще има места. Под напрежение сме, затове кажете според вас къде ще влезем. Благодаря ви!:)
1. 31 СУЧЕМ ЧЕ- ИЕ:АЕ   -- 30.930
2. 31 СУЧЕМ ЧЕ - АЕ; ИЕ  -- 30.624
3. 31 СУЧЕМ ПрМ- АЕ    --  28.178
4.22 СОУ ЧЕ-ИЕ; AE-- 30.180
5.22 СОУ ЧЕ- АЕ; ИЕ -- 30. 606
6. НТБГ Бизнес администрация-ИЕ --31.053
7.НТБГ Банково дело-АЕ -- 31.77
8. 32 СОУ ЧЕ-АЕ;ИЕ;БЕЛ;Г -- 31.428
9.32 СОУ ЧЕ-AE;ИЕ;БЕЛ;М -- 31.338
10. НТБГ Електронна търговия-АЕ -- 30.624
11. НТБГ Икономическа информатика-АЕ -- 30.00
12. 18СОУ ЧЕ- ФЕ;ИЕ -- 29.376

# 659
  • Мнения: 86
И ние се записахме.
22 СОУ АЕ/ИЕ.
Решихме, че няма смисъл да подаваме за второ класиране.
Най-много щяхме да влезем в 133 СОУ, но РЕ/АЕ.
Така че оставаме в 22 СОУ.

Успех на всички, които участват във второ класиране!

Не те ли притесни училището? Аз малко се стреснах като го видях, не че очаквам някакъв лукс, но поне да имаше някакви подобрения .. явно директорката не е от най-дейните. Приети сме в същата паралелка в 22-ро - АЕ/ИЕ и още се чудим.. Какво ви казаха при записването?


Общи условия

Активация на акаунт