Децата на АРТ технологиите, размисли и страсти 24

  • 30 772
  • 748
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 3 846
Уф, това е отвратително. Ти си вкъщи ли ? Майсторите са всепризнато, необходимо "зло". Дано има плочица някоя за смяна...нашите правят и те ремонт, смяна на дограма, плочки тук-там, където е нужно, боядисване, отвътре, отвън, на къща...та ...така де, хубаво ще стане накрая Mr. Greenама през носа излиза. Дано приключат в срок и да стане, както го искате Peace

# 526
  • Пловдив
  • Мнения: 9 185
Бизи, радвам се да те видя  Hug
Пънче, в подобно положение бях и аз като бременна Rolling Eyes то за две години всичко пак стана за основен ремонт, разрушителите се стараят Laughing

# 527
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 410
Бизи - Вкъщи съм, основно пазя леглото, защото миналия месец два пъти лежах в клиниката заради контракции.

Гуге - лошото е, че сега финансите и времето няма да ни стигнат да ремонтираме всичко и догодина ще трябва пак да правим сериозен ремонт, за да оправим подовите настилки  Tired Едва след това ще си поръчаме нова кухня.

# 528
  • Пловдив
  • Мнения: 9 185
Пънче, не се ядосвай, каквото - такова, въпреки, че и аз не мога да си го втълпя, единствено сега хич не си представям с децата налице у дома ремонт, то най-дребните битовизми ме изнервят примерно като спре вода, ток, пък с майстори и мръсотия и двамцата да се ровят в боклуци, хич не си го представям Rolling Eyes

# 529
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 410
Гуге - права си  Peace Живи и здрави да сме само, другото са бели кахъри, ще се оправят лека -полека.

# 530
  • Варна
  • Мнения: 2 122
Bizi, радвам се да те "видя". И моля, моля - на 27 сме гаджета, та дрънкаме, никакви тьотки Simple Smile

То и с едно разрухата е пълна, а с 2х2. Пънче, планирания ремонт за догодина може и да го отложите за след няколко години да нямате двойна работа Simple Smile

# 531
  • София
  • Мнения: 23 410

Бамба, специално да ти кажа (пиша), че те сънувах бременна тази есен, не знам дали ти влиза в близък план на графика, обачееееее  Whistling
баш наесен съм се самозапланувала, ако вземе да ти се сбъдне съня ще те черпя кроасан като те видя пак в лидъл  Crazy
Нещо за близнаци в съня да имаше  Mr. Green

# 532
  • Мнения: 20 415
Момичета, някой ползва ли многократни пелени?

# 533
  • гр. София
  • Мнения: 12 306
Кристи, защо искаш да си го причиниш?  newsm78

# 534
  • Мнения: 20 415
Ми щото не ми се ще да има усещане за превръзка always в продължение на 2 години. Ама затова и питам де, дали има някой, който да ги ползва или всички са на памперси?

# 535
  • UK
  • Мнения: 5 999
КристИ,  имам приятелка, която ги ползваше. Голяма хамалогия,  голяма пране. Помня, че близо месец, ми се жали,  че едно петно от аки, не може да изчисти Joy
Кой ме пита забравих на 9 август но дано не го пропуснем, че и капарирахме вече Rolling Eyes че нашия тати се гласи да заминава пак, пък след някой и др месец и ние,при него.  А аз сама тука с 2-те хич няма и да се главоболя с таксита и пр. ФЕли- да, в св Атанасий Wink
Аз може би и децата ще отпиша от дг, да ги ползват др деца тези места.

# 536
  • Мнения: 3 846
Бамба, беше сияеща бременна, потрай до наесен и ще броим "пилците" Wink

Гале Hug

# 537
  • Пловдив
  • Мнения: 9 185
Кокона, накъде мислите да запрашвате Thinking
и мен ме плашат тези многократни пелени, не мога да си представя да пера като луда Rolling Eyes сигурно и усещането с памперс е ужасно, моите си ги свалят сега лятото, даже като ги понапишкат и ако са само по тениска у дома сами си падат, време им е вече да си ходят, ама аде Rolling Eyes
Бамба, вече си чака количката, да знаеш само, заплашвам те
относно разрухата, нали ви казвах, че разбиха вратата на фризера, сега е залепена с ограничители, от онези за достъпа на деца, ама буквално само те я държат, щото резбата отиде и болтът дето държи изобщо вече не върши работа, само мъж ми се оправя с тази врата, че аз като я отворя, не мога повече да я наместя, след нея нагънаха горната на хладилника, от много блъскане на обратно започна да се отваря сам хладилника и да зее, та и тя е залепена, че и мъж ми намери един ограничител като кукичка да я придържа

Последна редакция: ср, 13 юли 2016, 21:53 от Gugito

# 538
  • Мнения: 20 415
Мдам, направих някаква сметка на пари, нерви и време и май се отказах от пелените.

# 539
  • Мнения: 7 488
Бизи, драго ми е да те видя пак  Hug
След една година от както се произнесох за стълбите, ами виждам резултата. Майки с деца към 2 годишни виждам какво си причиняват. От 4 месеца си мъчат децата да пикаят без памперс, голяма мъка е. Те се напикават на площадката, майките им се карат, файда никаква. Моя малкия днес ходи с баща си на очен доктор, сложих му памперс да не притеснява баща си. Ми той човека стискал 2 часа, дойдоха и каза мамо пиш. Колко пъти го точи тоя бойлер, няма да казвам. Колкото са по-големи, толкова по-лесно става махането. Не вярвах на Сигмето, но наистина е така, от раз го свалихме. 3-4 дена се изтърваше по 2 пъти на ден, но от петък миналата седмица нямаме авария. Всички майки ми се чудят как стана толкова бързо., не го питам през 10 мин. - имаш ли пиш, той си казва когато му се пишка. Ми стана, човека прави връзка с главния мозък. Винаги има изключения като големия, но той е друга бира.
И сега да се посмеете малко, изпишваме се с малкия, големия е както винаги наблюдател. Малкия пикае, другия му вика браво и посяга към струята като си търка ръцете все едно се приготвя да ги мие. Направо ми призля, незнам с коя част на тялото си да го бутна да се разкара. Разкрачила съм се, коляното ми избутва таза напред на пикаещия, с лявата ръка държа гащите, с дясната инструмента на действащото лице. Обаче човека иска да гледа как пикае и си е навел главата. Страшна картинка сме като вършим тая работа. Та затуй като го видях какво се приготвя да прави му извиках да се сепне, защото не можех да отреагирам по никакъв друг начин  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт