Забременели след инвитро - тема 26

  • 45 163
  • 750
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 144
Аз към 19-20 започнах да усещам някакви водовъртежи ниско под пъпа. Пируети ли прави не знам.. newsm78 Усещането е по- осезаемо вечер, когато си легна и се кротна. Явно тогава е нейното време за изява. Балеринка ще я правя..ахахаха

# 31
  • Мнения: 1 545
Привет и от мен в новата тема. Да е здрава и щастлива. Аз съм с две задни плаценти. По-голямото бебе според мен усетих в 16 седмица, а другото сега в 18-та. Док казва, че е рано, но според мен са те.

# 32
  • Мнения: X
Казват,че след 16 г.с прошаввали.
Аз чувствам от време на време едно пърхане и гъделичкане, а лекарите казват, че е рано.
 Три дни наблюдавахме бебето, защото правих хорионббиопсия и докато бях на ехографа, го виждах как се обръща и усещах точно припърхване и гъдел.
 Сега чакам резултати, дали е здравичко. Видяхме го как си чеше ушенцето,после се обърна на поза свещ и размахваше "весело" крачета, когато искахме да му мерим "носа" то си слагаше ръцете пред него.

# 33
  • Мнения: 1 545
Ех, Герда, много мило и красиво си го описала. Много стиснати палци за изследването. Дано всичко му е наред.

# 34
  • Мнения: 584
А съм с една предна и една задна, започнах леки пърхания чак към 20 седмица да усещам. Но и до сега едната Беба я усещам много рядко. Към 21 седмица бях на преглед и питах, че започна да ми се вижда притеснително, но сестрата ми каза:" Рано е още, после няма да има спиране."  Crazy Така, че не се притеснявай!
ГердаPraynig за хубави новини и здраво бебче!

# 35
  • Мнения: X
Не трябваше толкова много да го гледаме преди резултатите, защото е много привързващо.Толкова рано, а бебетата си имат техен свят.

# 36
  • Мнения: 1 485
С предна плацента съм, усетих я към 16 с, но с ръката на корема легнала по гръб. Усещането от вътре дойде по-късно. Като са малки много забавно се въртят. Ела да видиш сега шутове в ребрата, ползва ми органите за игра  Mr. Green
Герда, палчета за резултата. Да отпуснеш най-после душичката малко  Praynig

# 37
  • Мнения: X
Аз всъщност съм забременяла след биопсия, но няма такава тема. Laughing
А и съм на толкова лекарства и инжекции,че най-комфортно ми е тук да чета и пописвам.Като излязат резултатите, ако всичко е ок непременно ще споделя.

# 38
  • Мнения: 1 191
gerda Дано всичко е наред! Ще се молим с теб и чакаме да ни зарадваш с добра новина!

# 39
  • Мнения: 2 615
Герда, кога ще излязат резултатите, стискаме палци!
Аз усетих първите движения към 15-16 седмица, беше нещо като къркорене на червата, много се чудех дали е бебето Laughing, по-късно се убедих де.

# 40
  • Мнения: 2 144
Боже, Гердооо, ах тиии!!! Е що не казваш, бе жена?!?!?! Вече е минало достатъчно време, че да кажеш. То толкова проблеми имаше и изследвания и какво ли не, че ти си достойна за медал за търпението и волята! Браво, Гердич! Все така! Дано те слушка и от тук насетне да сте много щастливи цялото семейство! Ех, Гердооооооооооо, колко ме зарадва!!! А като знам на моменти как ми идваше да те трясна с нещо...ахахахахаха  JoyА сега истински се радвам за теб! Успех ОТ СЪРЦЕ! Hug

# 41
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Герда - стискам ти много силно палци всичко да е наред и да отпуснеш малко душата  Praynig

За първите движения и друг път съм писала, че ги усетих много рано - в 15+3 малкият ритльо "почука" лекичко отвътре, бях легнала по гръб. После няколко дни не усещах нищо, даже вече си мислех, че съм си въобразила, когато "почукването" се повтори. На следващата седмица бях на ФМ и д-р Михова с лека изненада потвърди, че го усещам при преобръщане. Дебело отбелязвам, че съм със задна плацента и много чувствителна матка (вероятно заради тази чувствителност съм с контракции толкова от рано). Лекарите в отделението чак не ми вярваха, че вече различавам къде са дупето и крачетата и къде главата и че усещам почти всяко движение, дори и най-леките. А като реши да се завърти, защото още му е широко, коремът ми придобива странна форма (но аз съм и с малко коремче, до момента съм качила около 4 до 5 кг) Laughing

# 42
  • Мнения: 3 047
Пънче, страхотна тема  bouquet bouquet

Герда, палчета за хубави резултати и да ти е възможно най-леко и спокойно до края  Praynig Hug Heart Eyes

Аз се записах на ЖК и официално съм с едно бебче, което изглежда много добре , върви малко по голямо с няколко дена  Praynig Heart Eyes  Чакам вторник да посетя чичко Сигридов , а в понеделник съм на ФМ тук  Praynig

# 43
  • Мнения: 3 213
И аз бях с предни плаценти и късно усетих бебенцата - в началото сякаш в корема ми се правеха пуканки, а после започнаха ритниците, след 30-та седмица вече ме млатеха, като бръшлян чувал  Mr. Green И сега ме подритват с палави крачета, като ги взема на ръце.  Mr. Green

Герда, най-накрая да разберем какво става с теб. Тоест, ти си забременяла естествено ? Колко много такива случаи вече има около мен ! Сигурна съм, че всичко ще е наред с бебчето. Тук можеш спокойно да споделяш - ще намериш подкрепа и ще ти вдъхнем кураж. Лека бременност до сладкия финал.  bouquet

# 44
  • Мнения: 318
Герда Praynig Hug                                                                                                                                                 
И аз съм с предна плацента,но почти нищо не усещам,много рядко нещо като пулс,като ходя на преглед док всеки път казва,че бебето било много спокойно,чудно на кого се е метнало Laughing

Общи условия

Активация на акаунт