Забременели след инвитро - тема 26

  • 45 131
  • 750
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
При мен има проблеми и голяма вероятно бебо да не е ок и за това много ми е свито сърцето.

# 46
  • Мнения: 4 097
Аз съм с предна плацента и някъде към 17та г.с. усетих малкия, по-точно с ММ го видяхме как ме подритна отвътре. Иначе преди това и да съм усещала нещо, не съм го свързвала с него.

Герда, палци и от мен!

# 47
  • Мнения: 3 213
При мен има проблеми и голяма вероятно бебо да не е ок и за това много ми е свито сърцето.

Герда, стискам палци всичко да е наред. Сега бъди спокойна и положителна заради бебчето.  Hug

# 48
  • Мнения: 273
Благодаря момичета аз съм със задна и предна плацента и може би по късно ще усетя движенията.
На 13.07 съм на ФМ но успях сега да заведа таткото при доктора и го помолих да пусне 4 D и беше изумително това което видях.Как от точиците който бяха като ембриони са се превърнали в бебета.
Имали ли 5D УЗ и някой ходил ли е на такъв

# 49
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
При мен има проблеми и голяма вероятно бебо да не е ок и за това много ми е свито сърцето.
Герда - гледай по-оптимистично - има 25% шанс детето да е напълно здраво, 50% да е носител на гена и пак да е здраво и само 25% да не е здраво. Погледнато така шансът е 75% към 25% за здраво дете  Peace При всички хетерозиготни носителства е така. Даже, ако само единият родител е носител, шансовете са още по-добри.

# 50
  • София
  • Мнения: 187
Привет и от мен, момичета! Много слънчева и тумбачеста темичка, благодаря Пънче Heart
Искам да ви попитам при микробиологията, когато пише, че в средата преобладават лактобацили какво ще рече. Пуснахме със сестра ми - при нея единични, при мен - преобладават, та се чудим коя пред коя да се похвали Grinning

# 51
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Мисля, че беше по-добре да имаш повече лактобацили.
Миналото лято имах дискомфорт и мислех, че пак съм завъдила гъбички, но се оказа, че ми липсват лактобацили и д-р Персенска ми изписа едни гел-апликатори с млечна киселина.

# 52
  • София
  • Мнения: 187
Мисля, че беше по-добре да имаш повече лактобацили.
Миналото лято имах дискомфорт и мислех, че пак съм завъдила гъбички, но се оказа, че ми липсват лактобацили и д-р Персенска ми изписа едни гел-апликатори с млечна киселина.
Благодаря, Пънче. И тя описва някакъв дискомфорт, та я водих в Надежда (тя е по-мънинка от мен), а аз ще си покажа моята микробиология на д-р Христов на 16. НЯмам някакви особено усещания, освен засилено воднисто течение, което било нормално при бременност и от време на време прищипване за секунда.
Както каза моя мъж - това е израз на тъгата по дълго липсващия секс Grinning

# 53
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Ох, аз също го имам това засилено воднисто течение и все се притеснявам за него, че форумни истории има много  Confused Извинявам се за описанието, но постоянно се чувствам мокра, Утрогестана допълнително цапа и направо имам чувството, че съм в преразход на ежедневни превръзки. Поне по 3 на ден ми отиват - при всяко поставяне на глобулките, а понякога и по-често. Аз съм свикнала да се мия при абсолютно всяко ходене до тоалетната (навън използвам интимни кърпички) и сега ми е доста дискомфортно. Микробиологиите ми са чисти, така че се надявам наистина да е от бременността и най-вече всичко да е наред.

А за липсващия секс -
Скрит текст:
при мен розовите сънища продължават  Tired Поне не са всеки ден, защото вече ми се стяга корема при среднощните ми оргазми  Tired Честно - ако някой знае как да спра това, докато износя бебчо до термин, приемам съвети.

# 54
  • София
  • Мнения: 187
Ох, аз също го имам това засилено воднисто течение и все се притеснявам за него, че форумни истории има много  Confused Извинявам се за описанието, но постоянно се чувствам мокра, Утрогестана допълнително цапа и направо имам чувството, че съм в преразход на ежедневни превръзки. Поне по 3 на ден ми отиват - при всяко поставяне на глобулките, а понякога и по-често. Аз съм свикнала да се мия при абсолютно всяко ходене до тоалетната (навън използвам интимни кърпички) и сега ми е доста дискомфортно. Микробиологиите ми са чисти, така че се надявам наистина да е от бременността и най-вече всичко да е наред.

А за липсващия секс -
Скрит текст:
при мен розовите сънища продължават  Tired Поне не са всеки ден, защото вече ми се стяга корема при среднощните ми оргазми  Tired Честно - ако някой знае как да спра това, докато износя бебчо до термин, приемам съвети.
Относно воднистото течение - аз говорих с д-р Христов. И аз бях на утрогестан, ама ми каза да го намаля и полека да го спра, от него положението беше драматично. Ужасно силно, така си бях извадила акъла да не са води, но цитирам точните му думи - "от бременността влагалището става по-сочно Grinning" Така ми идеше да се засмея. За секса - тъмна индия. Ти имаш ли изрична забрана или като мен си си самозабранила? Защото д-р Сигридов само дето не ме нарита и грам внимание не обърна на още нисичката плацента. Трябвало, оргазмените контракции не били опасни и т.н. Добре, ама аз не мога да се пристраша и това си е. За сънищата - хормони и извън контрол, мисля, и аз ги имах в началото доста. Нямам представа как се контролират нещата, кое е нормално, кое е правилно и т.н. Знам само, че е гадничко това положение и мъничко завиждам на всички дами, при които хормоните действат с обратен знак и нямат желание. Ние с теб, Пънче, ще подсмърчаме тихичко и ще сеи споделяме тъгата Simple Smile

# 55
  • гр.София
  • Мнения: 1 589
До миналата седмица и за нас секса беше табу, но ММ каза, че не е от желязо Mr. Green Нямаме изрична забрана и се престрашихме Embarassed
Малкия го усещам от 18-19 седмица. Напоследък рита доста силно, особено вечер и сутрин като съм легнала. ММ все ме пита "Това нормално ли е? Още е много малък, а така да рита". Все трябва да го успокоявам милия, че в нормално Joy

# 56
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
И аз от това се бях притеснила. Д-р Христов също ми каза да не се притеснявам, било нормално подобно течение, само че аз заради контракциите съм на максимална доза Утрогестан.
Иначе се престрашихме веднъж, някъде около 20гс, ама язък за удоволствието, като после два дни мислих дали не сме навредили с нещо. И малко след това влязох в болницата, та вече сме със забрана.

# 57
  • Мнения: 2 999
Герда, моля всичко да е наред с изследването. Още малко и ще можеш да отпуснеш душичката.

# 58
  • Мнения: 3 047
Аз забрана нямам, но нямам и никакво желание  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Веднъж се опитахме, ама се бях изринала от утрогестана и беше голяма мък а : тук не ме пипай, там не ме пипай, тежиш ми ....  ooooh! ooooh! ooooh!

# 59
  • Мнения: 318
Герда, аз нищо че не съм в Надежда, но те следя още преди първата ми стимулация все не мога да те хвана дали си бременна Simple Smile Тамън си помисля, че си и се оказва че не си Simple Smile Хайде сега дано всичко е наред, зарадва ме много.
Аз бебето също много от рано го усещам, но в 18 гс вече си риташе определено. Днес е много буйна и от сутринта само се преобръща, успях да и направя клип дори Simple Smile
В 23+5 съм, 767 гр. и отговарям на 26 гс., но според Тимева това е защото сме много високи с таткото. С много скъсена шийка съм от конизация и лежа. След две седмици искат да ми почват кортикостероидна терапия за дробчетата Sad рано е май. И ще опитаме да чуем тонове, тогава ще съм в 25+3, пак май бързаме. Не ми харесва това, надявам се да си издържа поне до края на септември и да вляза в по-безопасна седмица ( в случая 36та).

Общи условия

Активация на акаунт