Искам да кажа ... (81)

  • 68 738
  • 748
  •   1
Отговори
# 270
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
И при мен нещо Адблока не работи. Рефрешвах и пак се провират гадните реклами. При мен излиза реклама на бяла кредитна карта, ама лаптопа е на дъщеря ми.

# 271
  • Мнения: 7 690
Дъщеря ти и лаптопът ти правят намек, Лиле  Laughing

Янтра, случайно да си правила тарама хайвер?


Знаете ли изобщо дали продават готов такъв? Не питам за заведения, то е ясно  Laughing

# 272
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
Ох, вече почнаха да следят и какво правя у дома.  Crazy Тамън се лакирах, сядам на компа и отдолу се мъдри реклама "За здрави и красиви нокти". Joy  Joy

# 273
  • София
  • Мнения: 11 542
Тарама хайвер съм купувала от фантастико и кауфланд. Е, не е като направена в гръцки ресторант, но бива.

# 274
  • Пловдив
  • Мнения: 23 935
Янтра, случайно да си правила тарама хайвер?
Да. Съм. Обаче сега отивам на детски рожден ден, после ще пиша.

# 275
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 275
и аз съм купувала от кауфланд и фантастико, даже и насипен.

# 276
  • Мнения: 22 036
Тарама хайвер съм купувала от фантастико и кауфланд. Е, не е като направена в гръцки ресторант, но бива.

Що ти трябва от ресторант? Тарама хайвер си е и БГ специалитет и се прави лесно. Хайвер, настърган лук, хляб, накиснат във вода и воала.

# 277
  • Мнения: 7 690
Ще проверя в нашия Кауфланд, значи.
Иначе мернах една рецепта, в която трябваше да го държа в намсикакво помещение 20 дни и оттам нататък вече да слагам хляб, лук и прочее. Чудех се дали Янтра не знае някоя по-лесна, която да става на момента.

# 278
  • Мнения: 22 036
Този, който продават осолен (а те май само такъв продават) си е готов за разбиване и става за около 10 минути. Настъргваш лук, изтискваш лимон, накисваш хляб и после го изцеждаш, смесваш всичко и разбиваш.

# 279
  • Мнения: 3 819
Антигона, в Метро има от тази розовата тарама.
Ние си купуваме хайвер ИКРА от руския магазин / има различни видове /
http://www.beriozka.website.bg/bg/57347/items/categoryId/9332/itemId/30901

И да ви кажа, че вчера станах на 30.
По-добре не съм се чувствала на нито един мой рожден ден досега. Много емоции и наистина добро настроение, без да е изкуствено приповдигнато от фактът, че ми е празник.
Е, само едно нещо не се случи досега според пановете и представите ми, но ... животът е пред нас!
В събота ще си правим руско парти с приятели и ще празнуваме два юбилея.


# 280
  • Мнения: 7 690
Много ви благодаря  Hug Умирам за тарама хайвер последните седмици, а никак не ми се ходи по ресторанти всеки ден само затова.

Аз да се похваля, че събота пак заминаваме за море  Heart Eyes Ремонтът също е пред приключване и най-накрая ще се изнесем от хола и ще си спим в новата спалня, като нормални бели хора.

# 281
  • Мнения: 10 680
Ха, честито и на рожденничката и да й се изпълнят плановете и на Антигона спалнята. Антигона, ти не си ли от Бургас, не знам защо така съм решила ☺
Аз правя пица. Замесих и ме домързя, но от снощи се бях наканила на содена питка, то пица излезе ☺

# 282
  • Мнения: 7 690
От Шумен съм Simple Smile В Бургас ходих на гости при съфорумка, там се срещнах и с бременната тогава Ванини Simple Smile))

# 283
  • Мнения: 4 188
От Шумен съм Simple Smile В Бургас ходих на гости при съфорумка, там се срещнах и с бременната тогава Ванини Simple Smile))
Къде ще бъдеш на море? Да минем да ти видим чорапките  newsm08

# 284
  • Мнения: 7 690
От Шумен съм Simple Smile В Бургас ходих на гости при съфорумка, там се срещнах и с бременната тогава Ванини Simple Smile))
Къде ще бъдеш на море? Да минем да ти видим чорапките  newsm08

В Миничораполандия.

Общи условия

Активация на акаунт