Парфюмни размисли и страсти - 199

  • 122 142
  • 737
  •   1
Отговори
# 570
  • Germany
  • Мнения: 1 581
 fata_morgana, това е парфюмът

http://www.fragrantica.com/perfume/L-Artisan-Parfumeur/La-Chasse … Extreme-4680.html

Греховно женствен и красив  Heart Eyes Олицетворение на младост и пролет за мен. За съжаление туберозата в него, която е много фина тук, не ми понася, а му давах хиляди шансове.

BBeLLa, Amouage въобще не са парфюми за сляпо придобиване, не се поддавай на еуфорията. За мен дамските са кой от кой по трудни, с една типична Амуаж база, но и много бели цветя в повечето, както и доста ретро звучене. Sunshine е изключение, повечето наистина не са хапка за всеки. Последните два, от които останах меко казано в шок бяха Interlude Woman и Myths Woman. Като съставки са чудо, обаче на моята кожа са  Sick

# 571
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
BBeLLa, Amouage въобще не са парфюми за сляпо придобиване, не се поддавай на еуфорията. За мен дамските са кой от кой по трудни, с една типична Амуаж база, но и много бели цветя в повечето, както и доста ретро звучене. Sunshine е изключение, повечето наистина не са хапка за всеки. Последните два, от които останах меко казано в шок бяха Interlude Woman и Myths Woman. Като съставки са чудо, обаче на моята кожа са  Sick

Ковачева, права си!Определено ще се въздържа от сляпо придобиване, особено при техните цени. Mr. Green
Много коментари има, за ретро звучене, затова ми стана интересно, че въпреки това са толкова желани... Rolling Eyes

# 572
  • Мнения: 2 677
fata_morgana, това е парфюмът

http://www.fragrantica.com/perfume/L-Artisan-Parfumeur/La-Chasse … Extreme-4680.html

Греховно женствен и красив  Heart Eyes Олицетворение на младост и пролет за мен. За съжаление туберозата в него, която е много фина тук, не ми понася, а му давах хиляди шансове.

Ауу, тубероза и мед  Sick Дълбоко се съмнявам, че ще усетя нещо красиво в него  Thinking

# 573
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
С ретро звучене са,да права е Ковачева,че не са за насляпо.Interlude Woman не харесвам изобщо,не смея да го опиша дори...Тези двата също не са никак мои-Amouage Gold i Amouage Lyric,мега ретро и тежки аромати,а до този никога повече не желая да се доближа-http://www.enzo.bg/amouage/dia-for-men-parfjumna-voda-za-zheni/Чакам още три проби,надявам се любимия на Денс да се окаже и моята любов. Heart Eyes

# 574
  • Мнения: 31 194
Аз харесвам страшно Диа. Да, има ретро нотка в дамските Амуажи и са много трудни парфюми. При мен обаче са и страшно женствени, плътни, шлейфови и тежки, каквито аз обичам да нося.
Харесвам много и Journey- червения.💓💕💖
Трябват много проби в различно време за тях. Наистина много. И пак може нито един да не пасне, което не е лошо предвид скъпотията.
Аз съм на мнение, че колкото по-далеч се стои от такива трудни парфюми, толкова по мирна глава и пълен джоб.

Не харесвам никак парфюма на Лартизан, нито книгата и филма "Аз преди теб"
.

# 575
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Денс, права си за пълните джобове, но моля те опиши ми любимците ти Dia и Journey! Hug Heart Eyes Praynig

# 576
  • Мнения: 31 194
С удоволствие, когато имам добър нет, че от телефона не ми се пише. Heart Eyes Hug bouquet

# 577
  • Франция
  • Мнения: 898
Ходих да се напръскам с майската роза  Simple Smile
Не е никак лоша, но на кожата ми вече не беше чак толкова свежа и майска. Хубава мускусна роза, от класата на Берлинчанката, само че два пъти по-скъпа. Засега ще се въздържа.

Обаче се заплеснах ужасно по оперната серия на Histoires de Parfums. Моля ви се, ако някой ги познава по-отблизо и ги е носил, да се изкаже   Hug

# 578
  • Мнения: 813
Подкокоросана за  свежата роза ERBARIO TOSCANO от Детрон голямо издирване и дръпнах. То се оказа че Барака е тук, но си сменяли мястото, да видим ще има ли роза за мен или ще остана без Grinning

Докато ги чакам забърсах едно мини Rose Oud Yves Rocher. Парфюма хич не е зле. При мен започва удово-църковно тамянено, после си става много хубава червена роза и базата на моята кожа е почти като Фемините на Серж. Уд си има за моя нос, но е мек , не е зъболекарски. Йоан, ти каза че си го тествала само на блотер. На блотера  не можах да хвана началните нотки добре, на кожата е доста по-различно.  bouquet Началото ми прилича доста на Сахара ноар ТФ.

# 579
  • Мнения: 31 194
На мен не ми прилича на любимата Сахара Том Форд в началото, но парфюма е хубав. При мен тамян няма. Минито е много сладко и е изгодно. Пробвайте го, ако имате възможност.

# 580
  • Мнения: 35 968
Подкокоросана за  свежата роза ERBARIO TOSCANO от Детрон голямо издирване и дръпнах. То се оказа че Барака е тук, но си сменяли мястото, да видим ще има ли роза за мен или ще остана без Grinning


много ми харесва Розата  Heart Eyes
ще потърся едно Клое за сравнение, защото ми се струва, че има голяма прилика
Бризът ми е другото попадение
останалите три, които поръчах, не ми харесват особено
не съм ги тествала обстойно, но от сега подозирам, че ще се разделя с два от тях
ще пиша повече тези дни, защото ги получих днес
съжалявам, че Чаят се беше свършил, но приятелка го поръча и ще подуша нейния

ще пробвам споменатото Ив Роше

# 581
  • Пловдив
  • Мнения: 5 937
Някой знае ли къде в Пловдив ги има парфюмите на Ив Роше?

# 582
  • Мнения: 813
Мислех да взема Ив роше ванилия ноар , но тестера беше свършил и се въздържах. Ще потърся в друг магазин. Роза уд не е като Сахара ноар, просто в началото направих някакъв паралел. Сахара  я нямам вече та да сравня. При мен си беше чист тамян от край до край и реших че мога и без него. Сега мога да кажа че базата освен на Фемините ми напомня страшно много и на Долче вита  Grinning Парфюма разбира се е коренно различен от тях. Аз не мога да описвам аромати, мога да кажа на какво ми приличат че ако някой иска да пробва. Минитата са много сладки наистина. Аромати на Ив роше никога не съм харесвала и имала незнам такива минита винаги ли си е имало или са някаква серия.

Бубанка , оказа се че няма  къде да ги подуша тези и затова пожелах само розата. Стотици са и макар и евтини не ми се рискува да ги събирам. Не съм почитателка на Клоето та може и тази да не ми хареса, ама здраве Simple Smile

Лили , в Ивис.

# 583
  • Мнения: 906
Лили,Ив Роше видях в Ивис в Мола.Успях да подуша няколко парфюмчета,но не успях да купя нищо,защото бързах,но ми харесаха доста,особено за цената си  bouquet

# 584
  • Мнения: 31 194
Винаги е имало минита по 15 мл. на Ив Роше. Много са удобни.

Общи условия

Активация на акаунт