Кюретаж и забременяване след това - тема 68

  • 57 074
  • 743
  •   1
Отговори
# 690
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 150
О,аз след първия А пробвах с пазаруването и се спуках от рев като гледах разни бебешки неща,сега го раздавам по спокойно,подготвям си първокласника и все се убеждавам,че така е трябвало да стане.
Стоянова,незнам какво да ти кажа,думите не стигат в този момент   Cry  Освен да ти пожелая скоро да откриеш твоето дете,то те чака и съм сигурна,че ще бъдете щастливи заедно.
Мариша,честит ти юнак,да расте здрав,обичан и щастлив,и всички покрай него да са така  bouquet

Последна редакция: сб, 10 сеп 2016, 08:34 от Елислава

# 691
  • Мнения: 316
Здравейте момичета.  Писала съм и в други теми,  но явно сега това е моята. Имам син на 12г.  Като бременноста ми с него беше лека и безпроблемна.  Три години по късно забременях отново без да го искам и се наложи да направя аборт. И така минаха си годините девет вече и с моя мъж решихме вече да имаме второ.  Започнахме опитите и забременях  девет месеца по късно.  Но уви в шеста седмица направих спонтанен аборт.  Всичко мина и замина  изчаках да минат четири цикъла и започнахме отново.  Сега съм отново бременна  отново  в шеста седмица и  отново  с кървене  което се засилва и естествено  лекарствата не действат. Явно трябва да се подготвя отново за същото. А относно  кога се прави секс след  аборт не се притеснявайте когато се почувствате готови тогава.  Но поне две седмици  трябва  да  минат. Искам да кажа на всички че психически трябва да сте силни за да се  справите и да не се  отказвате.  Аз съм решена че каквото и да се случи ще направя всички нужни изследвания  и ще имам дете.  През каквото трябва да мина ще мина. Пожелавам ви хубав ден с много усмивки и добро настроение.  Радвам се че  споделих поне малко ми олекна. Надявам се на вашата подкрепа

# 692
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 150
Криста,обикновено след спонтанен аборт нещата могат да се повторят при друга бременност пак по същото време.Аз имам 4 бременности до сега,един аборт,едно раждане и после още два аборта и всеки път,без изключение ,имам проблеми между 7 и 9 г.с.Ходи ли на лекар,какво ти каза той?

# 693
  • Мнения: 316
О да  ходих. Когато първия стана той каза че е знаел че така ще се случи  защото според него съм била в  седма седмица и нямало сърдечна дейност  съответно  плода  не се е развивал и естествено така да стане и организма да го изхвърли.  Сега пък друг доктор ми каза че ако лекарствата не подействат и кървенето се засили ще се  случи  същото. Какво да ти кажа докторите най добре  знаят  все пак . Двата ти спонтанни аборта  през  какво време ги направи.? С кюртаж или не?

Последна редакция: сб, 10 сеп 2016, 09:59 от Krista25

# 694
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 150
Първия беше на 8.03.2016,другия на 3.08.2016, първия беше заради тромбофилията,сърцето на бебето спря,а втория-там тръгнаха 3 бебета,едното не се разви изобщо,после второто е спряло развитие и явно накрая и третото(тези ми две бременности са от инвитро), и двата пъти ме кюретираха.А най-първия ми А беше кухо яйце през май 2007-ма.

# 695
  • Мнения: 316
Сова Закрилница  съжалявам за станалото с теб.  Мога да те разбера  как  се чувстваш  но всичко отшумява  и започваш да мислиш  позитивно. Случилото се е наистина  ужасно. Аз бях с ужасни болки два дена и просто беше  кошмар. И понеже  не  съм  кюртирана  ми каза да изчакам  два  Ц но мен ме беше  страх толкова  рано и изчаках четири Ц да минат. Все  още  имам малка надежда че ще успея да  запазя  бебето  но тази надежда  започва да гасне малко по малко.  Но ти не се отказвай и продължавай с опитите  сигурна съм че следващия път всичко ще е наред.  Все пак си толкова  млада. Аз съм с десетина  години  по голяма и не се  отказвам. Късмет ти желая  и имаш моята подкрепа

# 696
  • Мнения: X
Честито на Мариша !!!!
Аз девойки съм добре, ако до 19'ти не съм родила: сутринта ми е запазена операционната за мен !! Стискайте ми палци от 7'ми ми спряха всички хапчета да видим може нашият малък Матео да се роди по - роди!!! Искам да вдихна кураж на всички и да ви кажа, че няма несбъднати мечти!! Всяка една от нас ще гушне малкото си ангелче скоро Simple Smile))
Целувки!!!

# 697
  • Мнения: 247
Честита радост Мариша  bouquet

# 698
  • Мнения: 2 515
Ооо, Мариша, хиляди прегръдки за теб и бебко, бъдете много здрави  Hug Hug Hug Дано ти е минало леко ражднето и бързо въстановяване  bouquet

# 699
  • Мнения: 2 727
Привет момичета Hug
На 10.09. на бял свят се появи нашата втора шепичка щастие Мартин. Heart Eyes
Вече мога да ви ръсна с наакани памперси  babydust7 babydust7 babydust7
Вярвайте! Всички до една в тази тема ще успеем  Hug

# 700
  • Мнения: 1 566
Привет момичета Hug
На 10.09. на бял свят се появи нашата втора шепичка щастие Мартин. Heart Eyes
Вече мога да ви ръсна с наакани памперси  babydust7 babydust7 babydust7
Вярвайте! Всички до една в тази тема ще успеем  Hug
Ухююю честита рожбичка Поли Heart Eyes
Да ви е жив и здрав малкия Марти и да слушка много.

# 701
  • София
  • Мнения: 3 316
polin4eto, честита радост!!! да ви донесе безкрайни шепички радост, любов и добруване  bouquet Party Heart Eyes
да, аз бях след тебе, на 03.11  Party обаче ...  Grinning Grinning най-невъзпитано не си изчаках реда  hahaha

# 702
  • Мнения: 316
Полинче честита радост и  от мен.          Елисавета на теб казаха ли ти причините поради които правиш спонтанен. Изследвания пуска ли? Аз май днес  сутринта  направих. Ще ходя на док после и ако е така  ще пускам вече изследвания да търся причината.  При положение че имам дете  трябва да има някакъв начин и да се  отстрани проблема.  Ще отида при Бузалов и се надявам да ми помогне

# 703
  • Пловдив
  • Мнения: 748
Поли, честита най-голяма радост! Нека бъде здрав и безкрайно щастлив!

# 704
  • Мнения: 308
Привет момичета Hug
На 10.09. на бял свят се появи нашата втора шепичка щастие Мартин. Heart Eyes
Вече мога да ви ръсна с наакани памперси  babydust7 babydust7 babydust7
Вярвайте! Всички до една в тази тема ще успеем  Hug
Честита радост. Много да ви радва и безкрайно щастие да ви донесе  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт