Априлски мами 2016 - Тема 2

  • 30 051
  • 743
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: X
Моето раждане,а и цялата бременност, минаха безпроблемно. Ако знам, че всеки път ще е така, ще ги раждам едно след друго  Laughing
hahaha
И днес не ни изписаха, защото разстройството и кървавите нишки продължават. Втори път му се вади абоката и му дупчат всички вени наред, сега на крачето го сложиха. Акушерките повечето са ужасни - психически съм много натоварена и едвам издържам. Днес ми направиха забележка, че е включен климатика. Но без климатик е супер горещо - в стаята на вашите бебчета има ли климатик? Довечера се надявам да има поне хладка вода, за да изкъпим малкия, а аз със студена ще се къпя. Плащам 30 лв на вечер за тези "удобства". Но важното е малкия да се оправя бързо.
Писали сме по едно и също време...Наистина се надявах да сте си у дома на спокойствие...Бързо оздравяване и дано по-скоро се приберете.

# 181
  • Мнения: 3 331
Благодаря Hug
Акото на малката нормално ли е вече? Тук в болницата казаха, че лигавицата е много нежна и при напъване може да се спукат капиляри.

# 182
  • София
  • Мнения: 87
addicted2U, стискам палци бързо да се справи бебчо и да ви изпишат. От опит знам, че у дома е най- добре. Разбирам напълно как се чувстваш, ужасно е да гледаш детенцето и да не можеш нищо да направиш. И като прибавим ужасното отношение на персонала в болницата ( лекари , сестри, акушерки ) напълно разбираемо е да се чувстваш смазана. Стисни зъби още малко. И не се давай на жлъчните коментари на кисели акушерки.  

# 183
  • Мнения: 356
Здравейте и от мен. Няколко дена нямах възможност да пиша, защото бяхме на гости на баба и дядо. Викито направо се роди там (друго си е да си в къща с двор).
Ние също последно време се мъчим да се обърнем от гръб по корем, но да видим кога ще успеем. Иначе нашата госпожица е много активна, постоянно и се играе, приказва, и ако може денонощно ще се усмихва (освен ако се забавим с кърменето тогава започва да плаче с всичка сила)  Grinning Иначе за сега спи само в кошарата си и затова не я слагам на др. места.
addicted2U, това което преживявате е ужасно. Дано вече ви изпишат и да се приберете у дома  Hug

# 184
  • Мнения: 64
Бяхме на ваксина днес мина с 3 мин рев и после в колата заспа  Laughing
На 3 месеца и 1 седмица сме тежим 6,400 62 см всичко ни е ОК, продължаваме да сме все така ревливи  Grinning

# 185
  • Мнения: X
Благодаря Hug
Акото на малката нормално ли е вече? Тук в болницата казаха, че лигавицата е много нежна и при напъване може да се спукат капиляри.
Да, всичко е наред. Секрет не сме изследвали,само СРП пуснаха и беше добре. Акото за сега е като по учебник. Да видим... Hug

# 186
  • Мнения: 118
addicted2U скорошно оздравяване! Peace
Ние също спим само в кошарата,но той и не иска другаде!Все още не сме се обръщали но пък пъплим по гръб с петите и така си обикаля цялата спалня хахаах Днес за цял ден да е спал 30мин....едва сега успях да го приспя Shocked Shocked ShockedРъцете постоянно са в устата,бибката само понякога успявам да я напъхам!!!А имам лош опит с баткото-на 7 е и все още вечер на сън  лапа пръста...голям кушмар Rolling Eyes Rolling Eyes

# 187
  • Мнения: 262
Здравейте мамчета и бебчета Simple Smile
Да питам - вашите бебчета давят ли се? Бебка понякога ей така от нищото се дави и почва да кашля...все едно от лиги се е задавила  newsm78

# 188
  • Мнения: 3 331
Най-вероятно са лиги. И моя е така. А вече си бърка достатъчно навътре в гърлото и кашля и от това.

# 189
  • Мнения: 154
Да, от лигите е. Другият номер е да си бръкне с пръстите и да се задави  Grinning

# 190
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 294
 И при нас се задавя от лиги или като си лапне целия юмрук в устата..
Вашите деца смучат ли си дрешките? Нашата маймунка си хваща бодито и си го смучи/лапа и постоянно е мокро под вратлето й и я преобличаме по няколко пъти. Днес й сложихме дори от триъгълните шалчета и си го хваща и право в устата..

# 191
  • София
  • Мнения: 324
Днес ни биха втората ваксина... За мен винаги е ужасно травмиращо да гледам. Бебчо беше страхотно усмихнат ,докато не го боцнаха... SadДобре, че бързо се успокои, засега се държи добре, вярвам и се надявам, че няма да има Т!
Но забравих този път да питам доки за къпането... Вие къпахте ли вашите бебенца след имунизацията??

# 192
  • Мнения: 712
Момичетааа, да се похваля- заспа в количката !   Heart Eyes Е, пак спа 35мин., но и на това съм доволна. Как бързо се променят и растат.  Rolling Eyes
Доста често се дави, от слюнка. Иначе понякога нощем все още има много газове  Confused Дано скоро му минат.

# 193
  • Мнения: 356
Ние също се давим...веднъж от лакомо ядене и после, защото си пъха пръстчетата навътре в устата

# 194
  • Мнения: 64
Днес ни биха втората ваксина... За мен винаги е ужасно травмиращо да гледам. Бебчо беше страхотно усмихнат ,докато не го боцнаха... SadДобре, че бързо се успокои, засега се държи добре, вярвам и се надявам, че няма да има Т!
Но забравих този път да питам доки за къпането... Вие къпахте ли вашите бебенца след имунизацията??
Да, къпах го, не ми е казвала, че не трябва Rolling Eyes
Само в едното краче ли ви биха

Общи условия

Активация на акаунт