Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 30
  • София
Ние сме с нова форма, но в процес на отказване от Вход Мениджър. По-некадърни от тях незнам дали има на пазара ... Винаги сме с нови задължения и няма отърване. Искам да попитам - Осъдили ли са някого за неплатени суми след прекратяване на договор ?
Не знам, но наскоро при директен въпрос защо не се разправят по съдебен път с неплащащите в блока, ми беше отговорено, че трябвало да се проведе общо събрание, на което съседите да упълномощят Вход мениджър за подобно дело. Демек аз ги съдя, а не фирмата. Пще една предпоставка за „добри” взаимосъседски отношения. Е, питам аз, тогава те за какво са?
 Та в този смисъл съм останала с впечатление, че никого не съдят, само дрънкат, а ако некоректните платци са много, просто фирмата се отказва, щото така е по-лесно и по-евтино. И нали се сещате кой е отново на далавера, както се казва. Отново некоректните - нито са плащали, нито ще плащат, никой не ги и съди, а са ползвали всичко, което сме ползвали и ние, плащащите. Просто нещо не е измислено като хората...

Последна редакция: пт, 21 дек 2018, 16:31 от босоногата херцогиня

# 31
Ние сме с нова форма, но в процес на отказване от Вход Мениджър. По-некадърни от тях незнам дали има на пазара ... Винаги сме с нови задължения и няма отърване. Искам да попитам - Осъдили ли са някого за неплатени суми след прекратяване на договор ?

Здравейте!
Бихте ли споделили коя фирма ползвате сега и дали сте доволни?
Благодаря!

# 32
Доста интересни неща прочетох в тази тема. Особено ми хареса момента с голите снимки и клипчета. Simple Smile Звучи безумно но гениално. Аз не бих се сетил Simple Smile От около година се занимавам с професионална домоуправа в Пловдив и смея да твърдя, че това е една доста интересна ,та дори и приятна дейност. Харесва ми. Всичко опира до това дали си вършиш работата съвестно или само имитираш дейност докато те изхвърлят и взимаш следващия обект. Въпрос на личен избор е в коя посока ще поемеш. То навсякъде е така. Колко пъти сте били ограбвани от автомонтьори, разни майстори и некоректни търговци? Въпросът не опира до коректност а до търговска стратегия. Някои работят за бърза голяма печалба а други за по-бавна, по- малка но стабилна печалба, базирана върху постоянни, доволни клиенти. За съжаление няма как да разберем кой, как управлява бизнеса си, преди да заработим с него. Ето защо си имам постоянни  автомонтьор, ел. техник, застраховател, зъболекар, дори и лекар, на които вярвам. И не ги сменям за да спестя някой лев. Ето затова препоръчвам когато си намерите читав домоуправител не го сменяйте само защото някой друг Ви е предложил да Ви поеме за 3.50 вместо досегашните 4.00 лв. на апартамент. В повечето случаи евтиното излиза скъпо!

# 33
Да споделя и аз опит с домоуправителя-може да е от полза.Наехме частен такъв и поставихме условие,парите които се събират ,да са точно разпределени -чистачка и ток на входа-сумата се дели на броя живущи,ас.техник и ток асансьор-сумата се дели на броя ползващи-така се получава сума на човек + таксата за заплата-  на апартамент.Така всеки знае колко трябва да плати и за какво плаща.Няма общи суми и неизвестни. Парите за ремонти се събират от човек от входа,не стоят при домоуправителя,а се дават при нужда. Изкарахме няколко месеца така,но явно това не се хареса на домоуправителя-не разполага с безотчетни пари и сама напусна.

# 34
Кантора Акорд е за този списък. Блока е страшно мръсен, чистят , но им трябват и препарати. Крушки не знам кога сменят,  аз сама си ги смених и им се обадих. След месец може би смениха и останалите. Апатрамента си го давам под наем и затова не ме интересува много. Ако живеех там нямашше те да ни бъдат домоуправители. Сега един съсед , който сега дойде да живее се потресе от мръсотията и реши да ги смени.
Всички, които имате вземане-даване с тази фирма ("Кантора Акорд ЕООД" – http://tr.bivol.bg/view.php?guid=200394885 ), бъдете много внимателни с документите си! Ако ви се наложи да платите в офиса на ж.к. "Младост" на бул. "Република" №117, ТЦ "Явор", ет. II, изисквайте подробна квитанция за срок, дата, име на получил сумата, касов бон и т.н. Пазете тази квитанция, докато сте живи! Ако я изгубите, те веднага ще ви отговорят, че не сте платили. Безкрайно нечестни и непочтени са. Докато се свържете, звъните с дни – неуважение и пренебрежително отношение. В петък уж работят до 16,30 ч., но касата им работи само до 15 ч.

# 35
Кантора Акорд е за този списък. Блока е страшно мръсен, чистят , но им трябват и препарати. Крушки не знам кога сменят,  аз сама си ги смених и им се обадих. След месец може би смениха и останалите. Апатрамента си го давам под наем и затова не ме интересува много. Ако живеех там нямашше те да ни бъдат домоуправители. Сега един съсед , който сега дойде да живее се потресе от мръсотията и реши да ги смени.
Всички, които имате вземане-даване с тази фирма ("Кантора Акорд ЕООД" – http://tr.bivol.bg/view.php?guid=200394885 ), бъдете много внимателни с документите си! Ако ви се наложи да платите в офиса на ж.к. "Младост" на бул. "Република" №117, ТЦ "Явор", ет. II, изисквайте подробна квитанция за срок, дата, име на получил сумата, касов бон и т.н. Пазете тази квитанция, докато сте живи! Ако я изгубите, те веднага ще ви отговорят, че не сте платили. Безкрайно нечестни и непочтени са. Докато се свържете, звъните с дни – неуважение и пренебрежително отношение. В петък уж работят до 16,30 ч., но касата им работи само до 15 ч.

И на неудобните въпроси не отговарят на вайбър /единствената връзка с тях/

# 36
Можете да подкрепите онлайн петиция срещу измамническите действия на фирма "Вход мениджър" на този линк
https://www.peticiq.com/izmama_vhod_manager

# 37
Тъй като не намерих подобна тема, пускам нова. Нека тук да споделяме впечатленията си от фирмите "Професионален домоуправител", особено от некоректните и непрофесионалните, с цел други да не повтарят нашата грешка и да се сблъскват с проблемите, които създават тези фирми. За Варна в черния списък може спокойно да влезе "Акорд плюс" - никакъв професионализъм, честа смяна на касиера, който се прави на ни лук ял, ни лук мирисал, некомпетентни, не спазват ЗУЕС, постоянно се обаждат различни хора на телефона за връзка, които не решават проблема, а само предават информацията /на кого не знам/, некоректно попълнени таблици, отказват да ти дадат квитанция /нямали такава практика/ и още куп причини ...

100% вярно,за супер черен списък са тези. Бягайте далеч

# 38
Здравейте. Аз също пуснах тема за тези фирми, защото си търсим. Вярно има и такива където не вършат работа, но нека да не съдим за всички. Една моя прителка си взеха фирма с лице, което отговаря конкретно за техния вход и са доволни. Ние сега събираме мнения и ще сменим нашата, защото изобщо не сме доволни.

Ето един непълен ЧЕРЕН СПИСЪК на професионалните домоуправители

Забележка: Дори да наемете "професионален домоуправител" пак трябва да има домоуправител (Председател на УС, иабран от ОС, съгласно ЗУЕС) от собствениците на апартаментите за връзка и контрол на "професионалния домоуправител".
Този списък е според броя на отрицателните мнения и се надявам да се допълва редовно.

Риал Естейт Мениджмънт (РЕМ или REM)
Пропърти Мениджмънт
Вход-Мениджър
Вход Мениджър ООД
Vhod Manager
PLHome & office Фасилити Мениджмънт
ХОУМ ФАСИЛИТИ МЕНИДЖМЪНТ Добрите услуги
Левъл сървис
Про дом Илияна Динчева
Моят вход
Моят вход Димитър Вълчев
Акорд плюс
Кантора Акорд
Кантора Акорд ЕООД
Общ Дом
Лекси ФМ
Три Топс
Оптима Сървиз
всички свързани с лицата Боян Велков,Лили Иванова и Красимир Алексиев
Димитър Вълчев
Оптима Сървис адвокат Христов
ДОМКОНСУЛТ6 ООД адвокат Марияна Трифонова
Кантора Домоуправител Бг
Александър Тодоров
Добрите съседи ООД
Грийн Клийн Сити ЕООД
Планекс Инвест
ТРИУМФ КОНСУЛТ ЕООД
Хоум Мениджър България ООД
Кантора Петров

# 39
Можете да подкрепите онлайн петиция срещу измамническите действия на фирма "Вход мениджър" на този линк
https://www.peticiq.com/izmama_vhod_manager

Не съм подкрепил още петицията Ви(ще го направя), но защо не направим петиция за всички от Черния списък - Прокуратурата да ги "подгони" и да им бъдат отнети правата. Давам Ви един пример:
Още прес 2015 г. един италианският адвокат Карло Понте (!?!) регистрира Асоциация на управителите на етажна собственост в България УЕСБ  (UESB) с цел създаване на регистър на професионалните управители според Европейските норми. Да - ама НЕ! - Какво стана с тях? - Няма ги - има две нови:
1. АДУЕС основана от 5 компании, опериращи на територията на София, Пловдив, Благоевград и Дупница - Образцов Вход, КОС България, Вход Мениджър, Кедрон-7 и БГ Домоуправител ( три от които са в черния списък;) ). Председател УС на АДУЕС е Ламбро Попов. В момента са публикували 12 фирми членове, а у нас оперират вече над 100 фирми, за които никой нищо не знае.
2. Националната Асоциация на Домоуправителите в Република България /НАДРБ/ с учредители: Мартин Емилов Димитров, Петър Конов Христов, Марио Пантелеев Щерев, Енрико Нойко Репуц, Ирина Юлий Абаджиева - Репуц, Михаил Николаев Спасов и Любен Михайлов Друмев. Не се знае колко са членовете и няма отчет за дейността.
През м.март, в предаване по БНТ, Гергана Благиева, "Жилищна политика" в МРРБ, казва: - Практиката показва, че има доста недобросъвестни фирми и ощетени граждани, които са некачествено обслужени от тези лица. Събират пари, за които няма отчетност, не контролират дали сградата има нужда от поддръжка. ... До 15 април ще събираме предложения за изменение и допълнение на ЗУЕС ... до края на април ще бъдат внесени е НС.
Ще почакаме - ще видим! Wink Както казва народа: Трай коньо за хубост! Simple Smile

# 40
Още един глас  за Вход мениджър.
Днес трябваше да имаме събрание.Вчера дори ми изпратиха СМС.
Отговориха ми скорострелно на няколко имейла миналата седмица,тъй като не съм съгласна с таксите,които трябва да заплатя.
И в последния момент днес,отивайки за събрание откриваме лист с вчерашна дата,на който пише,че събранието е отменено,тъй като собствениците така били решили.
Само от три месеца са наети и смятам е редно да дойдат и да дадат отчет на свършеното за това време.
Входа е потънал в паяжини,коридорите  и асансьора - непочистени.

# 41
Разкарайте ги тези! Колкото по-бързо, толкова по-малко ще ви пият кръвта.  Прочети на съседите мненията от форума   Head Band

# 42
Разкарайте ги тези! Колкото по-бързо, толкова по-малко ще ви пият кръвта.  Прочети на съседите мненията от форума   Head Band
Четох,petiaivanov.Но са ги избрали преди 3 месеца в наше отсъствие и не мога нищо да направя.

# 43
  • Sofia
Вярно ли е, че Образцов вход са същите като Вход Мениджър? Някой има ли опит с тях?

# 44
Вярно е. Виж и мненията на rosen4o

Общи условия

Активация на акаунт