Дея има момиченце!

  • 2 548
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 154
Понеже отделих честитките от седмичната тема, ето и другите (вмъкнати в постингите):

Честито на Дея! Много се радвам когато се раждат бебочета! Mr. Green

Леа, много ме зарадва!
Да са живи и здрави Дея и малката кукличка и таткото да се грижи с много любов за тях!

  bouquet  bouquet  bouquet

Аз избягах да дойда да ви видя какво правите Embarassed Laughing А то - каква новина ме чакала:) Ами честито на Дея, много здраве за бебето и любов за мама и татко!

Честито бебче на Дея! Да и е жива и здрава дъщеричката, да расте умна и послушна!


Честито на Дея, да и е жива и здрава малката принцеска! Да расте и хубавее и много мъжки сърца да разбие! Simple Smile

Аз всеки ден вллизах да проверявам за нашата Дея и ето днес Леа ме зардва с благата вест!
ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ И МНОГО ДА СЕ ОБИЧАТ. КРАСИВО ДЕТСТВО НА МАЛЕЧКА И ФАНТАСТИЧНО МАЙЧИНСТВО НА ДЕЯ!


Едно голямо ЧЕСТИТО и от мен за малката кукличка на мама Дея с много пожелания за здраве и късмет!

Честита ти щерка, Дея! Да ти е жива и здрава и да расте голяма красавица и умница, за радост на мама и тате!  bouquet

Дея, ЧЕСТИТО,майче    bouquet Да Ви е жива и здрава дъщеричката и много много до ви радва Grinning Hug  bouquet

Честито, Деичка!!!
Много здраве и щастие и на тримката!
Изненада беше малката сладуранка!
Много, много се радвам за вас!

 smile3535  animal085 newsm57  261uu kyllmg  bigdance2 newsm51 smile3525


# 16
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
4естито и от мен на Деа.да и е живо и здраво детенцето и много да я радва  bouquet

# 17
  • Мнения: 2 825
ЧЕСТИТО, ДЕЯ !!!   bouquet
ДА ВИ Е ЖИВА ИЗДРАВА МАЛКАТА ПРИНЦЕСА И МНОГО РАДОСТИ ДА ВИ НОСИ !!!
НА МАМА БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ   bouquet

# 18
  • Мнения: 7 111
Да е жива и здрава буболинката на Дея. На мама Дея бързо възстановяване. И таткото да глези много двете мацки.  bouquet

# 19
  • Мнения: 7 837
Честито, Дея!  newsm51
Живи и здрави да сте цялото семейство и много да се обичате  Grinning

# 20
  • Мнения: 9 903
Дея, честито! Спокойна и весела да е дъщеря ти!

# 21
  • Мнения: 502
Честито, Дея!
Да ви е здрава и послушна дъщеричката, само радост да ви носи!

 newsm51

# 22
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Честито на Дея и мъжа й. Да им е честита малката дъщеричка. Да расте здраво и засмяно дете.

# 23
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Честито,мамичко!!!Честито,татенце!!! newsm51 smile3501 smile3525Желая ви най-прекрасните и щастливи мигове заедно с малкото съкровище!И скоро да ни я покажете! smile3509

# 24
  • Мнения: 1 183
Честито на Дея   newsm51
Да ви е жива и здрава и много послушна   smile3504

# 25
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Честито на Дея!! Да са живи и здрави цялото семейство  bouquet  bouquet  bouquet

# 26
  • Мнения: 529
Да е жива и здрава на  Дея хубавицата.  Heart Eyes Да расте умно и красиво детенце и много да радва мама и тати.  Grinning

# 27
  • Мнения: 5 317
                                 Честито,Дея!

                 Hug Hug Hug

Да Ви е жива и здрава малката принцеса!



         

# 28
  • Мнения: 2 433
Честито на Дея и тати! newsm51  Честита ви малка дъщеричка. Да расте здрава и весела, за радост на мама и тати! Да е умна и послушна , от късмет да не се отърве!
А на мама - бързо възстановяване и скоро да се гушкат в къщи! Hug

# 29
  • Мнения: 902
Честито на мама Дея и таткото. Да ви е жива и здрава принцесата и всеки ден да виждате в очите й смисъла на своя живот.

Общи условия

Активация на акаунт