Без въглехидратите навред ще съм мацка занапред! БВД тема 22

  • 123 731
  • 788
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 10 012
Привет, дами!

С вас съм от вторник, и смятам да изкарам до 24ти. Ще вляза в новата година на мечтаните килограми, заканила съм се много. Да видим. Искам 2-3 да сваля "само". Най-трудните.

# 646
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 145
Хей дамии къдее стее? Удържате ли фронта? Вече седмица съм на режима , но не съм се теглила изкушавам се ..може би след още 1 ...определно има резултат защото някои дрехи които ми бяха тясни вече не ми стискат.

Да споделя моето меню поне....  Днес съм на свинско... сложих в йенска тенджера котлетни пържоли с гъби и моркови и лук + шопска салата. Crazy

# 647
  • Мнения: 1 295
Здравейте, момичета Simple Smile

Не съм спазвала никога този режим, но определено ми харесва и мисля да започна скоро. От изчетенето до тук обаче не намерих нищо по въпроса за храненето след режима - има ли етап на захранване и т.н. То е ясно, че за да не се върнат обратно загубените кг. трябва да се придържам към такъв начин на хранене, но все пак ми се щеше някой да ми обясни. Ще бъда много благодарна на отзовалите се Simple Smile

# 648
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 145
Захранването е като след всяка диета. Хубаво е да минеш на разделно хранене. Ако ти се яде нещо ...например шоколад....хапни си примерно 2 парчета отколкото 2 ябълки и 2 банана. Не казвам,че е по -добре да се яде шоколод отколкото плодове но мисля,че съм ясна какво искам да кажа Grinning
Аз когато направих за 1 път диетата може би мина 1 година безразборно хранене когато започнах да качвам и то по-малко. А аз съм от хората които по принцип са предразположени към напълняване.
Обичам тази диета няколко години въобще не бях на никаква диета , но сега след раждането ми бяха притесненията дали ще има същия ефект заради хормоните и метаболизма ....но съм приятно изненадана по дрехите ми и то за няма и 2 седмици. Май ще трябва да се тегля скоро Grinning

# 649
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 145
По Коледните празници май никой не е на диета никой не се вяска тук Grinning

# 650
  • Мнения: 16
Здравейте момичета,
след нова година си казах, че ще започна диета и времето дойде. Реших за втори път да спазвам безвъглехидратната диета (или така известната диета на Аткинс) миналата година я спазвах за 2 седмици и свалих  5 кг. Този път съм решила да я спазвам 2 пъти по 24 дни и дано да сваля килограмите които натрупах през двете бремености. Спазвам я вече една седмица и резултата до момента е 4кг. Ще пиша пак да се похваля след пъвите 24 дни. Simple Smile

# 651
  • София
  • Мнения: 715
Marinari,как върви с диетата Simple Smile

# 652
  • Мнения: 17
Здравейте,нова съм в темата и като цяло в приключението “Безвъглехидратна диета”. Имам да сваля към 6-7 кг основно са в областта на коремчето,от днес почвам и мисля че с тази тема и с всички вас,които споделяте опит тук ще ми бъде една идея по-лесно. При мен проблема е че не ям почти никакви зеленчуци,но ще се справя някак (трябва Wink )
Успех желая на всички ви,ако има някой,който като мен започва от днес ще се радвам да пише Simple Smile
Хубав и усмихнат ден ви желая ☀☀

# 653
  • Мнения: X
Здравейте,нова съм в темата и като цяло в приключението “Безвъглехидратна диета”. Имам да сваля към 6-7 кг основно са в областта на коремчето,от днес почвам и мисля че с тази тема и с всички вас,които споделяте опит тук ще ми бъде една идея по-лесно. При мен проблема е че не ям почти никакви зеленчуци,но ще се справя някак (трябва Wink )
Успех желая на всички ви,ако има някой,който като мен започва от днес ще се радвам да пише Simple Smile
Хубав и усмихнат ден ви желая ☀☀
Защо да е проблем?   Simple Smile
Тъкмо въглехидратите ти ще са на минимум...ще ядеш основните храни.Просто пий повече вода.

# 654
  • Мнения: 1 181
Здравейте,нова съм в темата и като цяло в приключението “Безвъглехидратна диета”. Имам да сваля към 6-7 кг основно са в областта на коремчето,от днес почвам и мисля че с тази тема и с всички вас,които споделяте опит тук ще ми бъде една идея по-лесно. При мен проблема е че не ям почти никакви зеленчуци,но ще се справя някак (трябва Wink )
Успех желая на всички ви,ако има някой,който като мен започва от днес ще се радвам да пише Simple Smile
Хубав и усмихнат ден ви желая ☀☀
Защо да е проблем?   Simple Smile
Тъкмо въглехидратите ти ще са на минимум...ще ядеш основните храни.Просто пий повече вода.



Напротив, проблем е! При основно протеиново хранене, без /или минимално/ зеленчуци може да се стигне до претоварване на бъбреците, протеиново натравяне и т.н.

# 655
  • Мнения: 17
Здравейте,нова съм в темата и като цяло в приключението “Безвъглехидратна диета”. Имам да сваля към 6-7 кг основно са в областта на коремчето,от днес почвам и мисля че с тази тема и с всички вас,които споделяте опит тук ще ми бъде една идея по-лесно. При мен проблема е че не ям почти никакви зеленчуци,но ще се справя някак (трябва Wink )
Успех желая на всички ви,ако има някой,който като мен започва от днес ще се радвам да пише Simple Smile
Хубав и усмихнат ден ви желая ☀☀
Защо да е проблем?   Simple Smile
Тъкмо въглехидратите ти ще са на минимум...ще ядеш основните храни.Просто пий повече вода.


Ами защото не хапвам салати и затова Simple Smile Но поне с водата проблем нямам мога да пия и по 2-3 литра на ден.

# 656
  • Мнения: 17
Здравейте,нова съм в темата и като цяло в приключението “Безвъглехидратна диета”. Имам да сваля към 6-7 кг основно са в областта на коремчето,от днес почвам и мисля че с тази тема и с всички вас,които споделяте опит тук ще ми бъде една идея по-лесно. При мен проблема е че не ям почти никакви зеленчуци,но ще се справя някак (трябва Wink )
Успех желая на всички ви,ако има някой,който като мен започва от днес ще се радвам да пише Simple Smile
Хубав и усмихнат ден ви желая ☀☀
Защо да е проблем?   Simple Smile
Тъкмо въглехидратите ти ще са на минимум...ще ядеш основните храни.Просто пий повече вода.



Напротив, проблем е! При основно протеиново хранене, без /или минимално/ зеленчуци може да се стигне до претоварване на бъбреците, протеиново натравяне и т.н.
За съжаление хапвам само айсберг,моркови,цвекло и тиквички (и картофи на тях няма смисъл да ги споменавам тъй като трябва да се изключат напълно).

# 657
  • Мнения: X
Скрит текст:
Здравейте,нова съм в темата и като цяло в приключението “Безвъглехидратна диета”. Имам да сваля към 6-7 кг основно са в областта на коремчето,от днес почвам и мисля че с тази тема и с всички вас,които споделяте опит тук ще ми бъде една идея по-лесно. При мен проблема е че не ям почти никакви зеленчуци,но ще се справя някак (трябва Wink )
Успех желая на всички ви,ако има някой,който като мен започва от днес ще се радвам да пише Simple Smile
Хубав и усмихнат ден ви желая ☀☀
Защо да е проблем?   Simple Smile
Тъкмо въглехидратите ти ще са на минимум...ще ядеш основните храни.Просто пий повече вода.


Напротив, проблем е! При основно протеиново хранене, без /или минимално/ зеленчуци може да се стигне до претоварване на бъбреците, протеиново натравяне и т.н.
Ти описваш Дюкан.Там е така, да.
Безвъглехидратно не означава НИСКОмазнинно.
А ако яде мазнини и белтъчини, няма проблем зеленчуците да са по-малко.

# 658
  • Мнения: 17
Здравейте,момичета
Споделям резултатите с вас:
Начало-09.02.2018-69,6 кг
12.02.2018-67,7 кг
Как ви се струва добре ли е? Имам малко затруднения с WC,иначе спазвам стриктно без прегрешения за тези три дни,но ми беше много трудно особено около приятеля ми,който си хапваше чипс и тортичка Frowning1 Но няма как,който си е хапвал без да се лишава дъълго време сега трябва да се потруди и да устои на изкушенията,че идва лятоооо. Ще искаме да изглеждаме добре в бански Simple Smile

# 659
  • Мнения: 4
Здравейте,
Включвам се при вас за подкрепа! Пет години прием на хормонални таблетки, доведе до качване на 15 кг. Имам проблем с WC и задържам течности. По предписание на лекар приемам Хидролес и по една чаша чай майчин лист / при нужда, не ежедневно /
На 15.01.2018 започнах моно диетата на Ваня Червенкова – резултата е минус 5.100!
Починах три дни, през които качих 2 кг. Храних се разделно, не прекалявах с калории и количества храна и се отчаях!
На 30.01.2018 започнах БВД с нови сили и инат. Днес е ден 14 – и резултата е -2.500!
Чувствам се добре – по-леко ми е, обиколките ми намаляват въпреки, че съм в МЦ.
Спазвам всичко стриктно, не се изкушавам, но съм с ниско кръвно и исках да питам позволено ли е лъжица мед.Трябва ли да приемам витамини и какви?
Успех на всички диетуващи!

Общи условия

Активация на акаунт