Без въглехидратите навред ще съм мацка занапред! БВД тема 22

  • 123 732
  • 788
  •   1
Отговори
# 660
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 145
Tyjna успех! Да трябва да приемаш мултивитамини,бих ти препоръала на Natur's way - ALive  страхотни са!

Такаа декември бях на диетата около 20 тина дни в които свалих 5 кг. Януари бях в почивка защото имах рожденничка , и още много поводи за ядене Grinning

Сега отново съм на режима от 1 седмица искам да сваля 10 кг , които ми останаха от бременноста надявам се поне с 1 или 2 врътки на диетата да изчезнат. Като цяло аз никога не съм имала да свалям повече от 4-5 кг нооо една бременност си казва думата. За мен това е най-якия режим не гладуваш и сваляш , с малко въображение може да си приготвяме невероятни вкусотии. Майка ми преди няколко години свали 20 кг с този режим.

Хайде споделяйте менюта безвъглехидратки...!!!  Hug

Днес за обяда и вечерята смелих и омесих пилешки кюфтенца овкусих с подправки и на грил тигана със зелена салата. А от снощи така ми се беше прияло кьопоолу , че нямах търпение да дойде днес и да отида за патладжани ..... почна едно печене ...........та и това си направих днес  Laughing Laughing Laughing Laughing

# 661
  • Мнения: 17
Eхо,къде сте дамии?
Някой няма ли да се похвали със свалени килца и да ни надъха да продължаваме да удържаме фронта ? Smiley

# 662
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 145
Като стане време за хвалене ще се появят хаха Grinning
Юлияна кажете за вас ? Simple Smile

# 663
  • София
  • Мнения: 715
Аз мога само да се похваля с това ,че от 15ти се присъединявам към вас . Имам да свалям 10тина кг . Ако успея и повече добре са дошли  (по-скоро добре са си отишли) Joy

# 664
  • Мнения: 4
Здравейте диетуващи,
ден 16 – минус 3 кг. Вчера менюто ми беше следното :
З – кафе, 2 бъркани яйца  О – краставичка  В – печена наденичка 1 домат.
Доволна съм, бавно свалям,но се надявам  да ги задържа и повече!
Успех на всички

# 665
  • Мнения: X
Здравейте диетуващи,
ден 16 – минус 3 кг. Вчера менюто ми беше следното :
З – кафе, 2 бъркани яйца  О – краставичка  В – печена наденичка 1 домат.
Доволна съм, бавно свалям,но се надявам  да ги задържа и повече!
Успех на всички

По груба сметка това са около 600 калории.
Така може би ще свалиш някой и друг кг, но със сигурност няма да ги задържиш, като започнеш да увеличаваш храната.
Едно бебе на 8-9 месеца има нужда от около 900 калории, а какво остава за възрастен човек.

# 666
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 145
Аз приемам около 1500 кал на ден. Не съм фен на смятането на калории , но за няколко дни ги сметнах да се ориентирам къде съм .
Диетата е така направена ,че да има 100% калориен дефицит и не е нужно смятането.

Аз искам да сваля 10 тина и да стана 50 Grinning
Няма да се тегля , ще се претегля на 26 тия ден Simple Smile По дрехите много добре се усещам , но имах съмнения , че след раждането ще свалям бавно ще видим.
 Съчетавате ли със упражнения?

# 667
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 145
Менюто ми за днес е :
З: 2 Варени белтъка
О: Пилешко филе със лук на грил тиган 1 суп.л. зехтин+зелена салата + домашно кьопоолу (т,е няма захр и нишестета Grinning )
В: Зелена салата със риба тон
3л вода

# 668
  • Мнения: 37
здравейте на всички . Аз съм нова сред вас , на БВД съм от 08.01.18г. започнах 70кг. с височина 154см. след първият цикъл станах 65кг. сега от 12.02. започнах вторият етап , но нещо кантарът не мърда - хапвам си кюфтенца с доматен сок - много мръвка и малко зеленчуци . Целя се в 55кг.Stuck Out Tongue

# 669
  • София
  • Мнения: 715
Здравейте . От днес се присъединявам към вас , желая ви лека диета и постигане на желаните килограми .

З : 1 яйце и една малка краставица
О : пилешко бутче и салата от китайско зеле , домати и краставици 
В : консерва риба тон в собствен сос

За първи път ще правя тази диета , моля ако съм сгрешила нещо в менюто да ме поправите навреме Simple Smile

# 670
  • Мнения: 37
след първият етап починах 12 дни и хапвах от всичко ПО МНОГО и качих само 650гр. - то не бяха торти , сладки и всичко което е забранено - значи започнах етап две точно 65, 850 кг. днес се претеглих - 64,950кг. Искам да заделя малко време за тренировки но немога по цял ден съм на работа зад бюро и водя много застоял живот....

# 671
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 145
аничка , аз от време на време се чекна със фитнес гимнастиката на СИнди Крауфорд ,ефекта е мноооого добър. Преди няколко години ги правих всеки ден , но нямах толкова ангажименти де :

Аз пък умиииирам от кеф , днес излязох с любимото ми вталено палто , което преди месец не можех дори да закопчавам ....

Хапвайте мръвки и салати и резултатите няма да закъснеят Wink

# 672
  • Мнения: 37
Sad:unamused:OrchideaBlue мисля да започна ЗУМБА  със снахата , че ме е срам сама да се търкалям насам - натам ...у нас има ХАЛВА ....5 пъти ставах през ноща и отварях хладилника , на 6-тия омахах половин пакет не устисках... ТАЗИ ХАЛВА ЩЕ МИ ИЗЯДЕ УШИТЕ.......не стига ,че съм висока и стройна като табуретка ... ами и тази пуста халва....Confused

# 673
  • Мнения: 37
УРААААААААААААА  въпреки халвата и МЦ - 64,200кг. - Astonished

# 674
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 145
УРААААААААААААА  въпреки халвата и МЦ - 64,200кг. - Astonished

Йееейй  Hug Hug Hug Hug Браво!!!

Кой ден ти е вече и колко ти остават до края? chef chef chef Flutter Flutter Flutter

Общи условия

Активация на акаунт