Звездни компромати - 292 част

  • 118 560
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • До морето
  • Мнения: 7 137
Relief, върна ми го, признавам! newsm43 Между другото като споменахме Ким К. , днес случайно загледах "На кафе" и едната репортерка сега се подлага на куп операции за да заприлича на нея ooooh! Whistling Та, мили дами, очаквайте скоро и българската Ким, с всичкото му там- задник, цици, тесни рокли.......  Mr. Green

Има я въпросната на снимките от Кремениния РД. Ужасна брадичка са й направили, като билярдна топка  ooooh!
Може ли снимка на въпросната кукувица?
Стана ми интересно.

Заповядай

https://www.facebook.com/onceuponatimebiblioteka/photos/a.103912 … ype=3&theater

# 691
  • Мнения: 4 871
От novini.bg една статия за саркастичния тон на Мира Добрева относно амбициите на Слави:
Скрит текст:
   Водещата в БНТ Мира Добрева написа ироничен и саркастичен коментар по повод амбициите на Слави Трифонов да се кандидатира за президент на България и да влезе в политиката.

Ето какво написа във Фейсбук журналистката: "Разбирам, но не Ви ли се струва, че нашата държава не е достатъчно голяма за мащаба и самочувствието на Слави? Да...България е малка за стемленията на този човек. Затова предлагам да направим инициативен комитет за издигането му за президент на САЩ. Още има време... Неговата безцеремонност е точно като на американец от треторазряден филм, пък и той не ламти по-малко за власт и пари от Тръмп. А с годините може да научи английски като жената на Тръпм... Слави - президент. Накрая всичко ще си дойде на мястото..."

   

# 692
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
От novini.bg една статия за саркастичния тон на Мира Добрева относно амбициите на Слави:
Скрит текст:
   Водещата в БНТ Мира Добрева написа ироничен и саркастичен коментар по повод амбициите на Слави Трифонов да се кандидатира за президент на България и да влезе в политиката.

Ето какво написа във Фейсбук журналистката: "Разбирам, но не Ви ли се струва, че нашата държава не е достатъчно голяма за мащаба и самочувствието на Слави? Да...България е малка за стемленията на този човек. Затова предлагам да направим инициативен комитет за издигането му за президент на САЩ. Още има време... Неговата безцеремонност е точно като на американец от треторазряден филм, пък и той не ламти по-малко за власт и пари от Тръмп. А с годините може да научи английски като жената на Тръпм... Слави - президент. Накрая всичко ще си дойде на мястото..."

   
Онзи ден докато сменях каналите попаднах на Шоуто на Слави. Събрал на една голяма маса сценаристите си и като се надъхват . .....
Единият от сценаристите показа проучване, според което за Слави биха гласували 41%, а за ГЕРБ - 25%  Laughing Проучването е напълно независимо. Да не си помислите нещо  hahaha

# 693
  • Вестерос
  • Мнения: 38 362
На доста места го пишеш това проучване  Peace

# 694
  • Мнения: X
То може и да е вярно това проучване. Българите обичат да гласуват за всеки пореден Месия.


Марая Кери

Лео, Джона Хил, Тоби Магуайър и Едуард Нортън

Боно

# 695
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 691
От какво е вдъхновена Мира Добрева ? Слави до преди няколко месеца никак не се беше втурнал да става политик .

# 696
  • София
  • Мнения: 1 340
Чудя се... кой все още гледа това предаване?! И като го нарекат "великият шоумен"...

Венета Райкова празнувала 11 години брак. Много бързо минаха тия 11 години

# 697
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
От какво е вдъхновена Мира Добрева ? Слави до преди няколко месеца никак не се беше втурнал да става политик .
От няколко години се напъва даже. Нали по едно време подкрепяше някаква девойка за общински съветник. Май й беше платил кампанията. Нещо такова ми се върти.

Венета нали уж щеше да се развежда  newsm78

Последна редакция: чт, 21 юли 2016, 11:36 от miss july

# 698
  • Мнения: 6 018
От какво е вдъхновена Мира Добрева ? Слави до преди няколко месеца никак не се беше втурнал да става политик .

Не е точно така. Слави си постила черджето отдавна. баавничко го разстила, явно вече е дошъл момента. Нищо различно под слънцето. Първо беше царя, после Бойко, сега и Слави.

Тази, дето уж заприличва на Ким изглежда страшно  Rolling Eyes

# 699
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 691
Абе, той ако наистина иска, би могъл. За толкова има покритие.
Друг е въпроса, дали ще направи нещо или ще е Бареков2 .

Алесандра . И това,ако е тяло на модел  Tired
Скрит текст:

# 700
  • Мнения: 620
А тази Деси Цонева с какво е известна , освен като дъщеря на баща си пъпеша  newsm78

И като внучка на дядо си.  Laughing
Деси Цонева трябваше да е в по-миналата седмица, която беше под мотото "деца на известни стават известни".  Laughing

И още:
https://www.actualno.com/gallery/desi-coneva-se-razgoli-za-eroti … html?imagecount=4

Извинете за нахлуването, не пиша, но редовно разпускам в темата, много ви обичам всички клюкарки  Hug Heart Eyes

# 701
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
И аз не знам някой да го гледа това "шоу", което май в момента е на етап - "Да четкаме Слави, да плюем ГЕРБ", вместо да се занимава с нещо продуктивно. За Слави гласуващи ще има, що пък един чалгар да не е президент, ще ни отива на държавката, аз лично за този и плюнката не бих си дала, камо ли гласа. За мен е един леко изкуфял вече, застаряващ, скучен БИВШ шоумен, защото той шоу вече не прави

# 702
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 691
Шоуто му беше най-готино,когато Любен Дилов-син му беше сценарист.
Слави ми падна в очите,когато започна най-тъпо да се гаври с Бойко в предаването му. Имаше период, в който почти всяка вечер,да не кажа всяка,имаше тъп скеч с Борисов. А като го питат как стоят аджеба нещата - не иска да занимава аудиторията с личния му живот.  Tired Ем сърби,ем боли.

# 703
  • Мнения: 4 871
И аз не знам някой да го гледа това "шоу", което май в момента е на етап - "Да четкаме Слави, да плюем ГЕРБ", вместо да се занимава с нещо продуктивно. За Слави гласуващи ще има, що пък един чалгар да не е президент, ще ни отива на държавката, аз лично за този и плюнката не бих си дала, камо ли гласа. За мен е един леко изкуфял вече, застаряващ, скучен БИВШ шоумен, защото той шоу вече не прави
Този етап не е само от сега "в момента", а от години. Всъщност, откакто ГЕРБ влезнаха във властта, още оттогава Слави започна да посвещава предаването си на тях, а от година-две всяка вечер излива помия за ГЕРБ. Аз не подкрепям ГЕРБ или Бойко, но това вече е прекалено!
Работата на Слави ще е точно като на Бареков, както Relief е писала, докато го изберат и айде-ще замлъкне.

# 704
  • Мнения: 9 144
Мутра за премиер и чалгар за президент е перфектна комбинация. Какво не ви харесва?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт