Звездни компромати - 292 част

  • 118 512
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Бургас
  • Мнения: 10 827

За какво ти трябва да работиш бе, жена. Я Шиши бързо да ти зареди картата и да не се офлянква.

 Завъдил е любовница и ми се налага сама да се справям в живота.  Sad
 Работя на няколко места, който не работи, нали не трябва да яде...аз много обичам да ям и то по много... 
Ох, завалийката, и аз съм така. Моя уж няма любовница, ама и без нея трудно ме изхранва  Mr. Green Ама от днес започвам да ям по-малко, защото снощи мама ми каза, че съм дебела.

# 736
  • Мнения: 31 276
Мира (къде пак се появи, беше поизчезнала от медийното пространство) ми е едно към едно с Ирина Опосумова.  Laughing Най-добрите майки, съпруги, домакини, професионалистки. Възвишени, но неразбрани и неоценени. Мъдреци на фейсбук изказванията....
На мен ми е по-противна. Само Ива Екимова ми е още по-противна от Мира.
Леле не вярвах, че ще бие Ирина, ама ей на..... Mr. Green

Последна редакция: чт, 21 юли 2016, 16:13 от densi

# 737
  • Мнения: 1 455
A на мен след снощната ЧНТ Жана Бергендорф ми стана още по-противна.
И изобщо да не вярвате на драмата, която се опитва да продаде из медиите, че "била рухнала психически", "тежко приемала омразата на хората", "известността я плашела, вместо да я ласкае"... ецт
Глупости на търкалета Stop Още по-важна е станала... ooooh!

# 738
  • Мнения: 18 571
Мира (къде пак се появи, беше поизчезнала от медийното пространство) ми е едно към едно с Ирина Опосумова.  Laughing Най-добрите майки, съпруги, домакини, професионалистки. Възвишени, но неразбрани и неоценени. Мъдреци на фейсбук изказванията....

Как ще е изчезнала, водеше до скоро някакво сутрешно-обедно предаване по БНТ събота или неделя. Прилича и тя на жената-котка.

# 739
  • Мнения: 24 445
Четох днес, че сем. Гущерови /Боже, каква фамилия Mr. Green/ са в Гърция на секс почивка. Мара казала,че ако не успее сега да забременее, ще правят инвитро
Та.... фотошопнатите кадри гръцки ли са?

# 740
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 381
Момичета, мисля, че Джой я няма и пуснах темата. За да не заключат тази Peace

Ето

НОВА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт