Звездни компромати - 292 част

  • 118 555
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Варна
  • Мнения: 10 612
Mariposa_Malva, благодаря!
Тази госпожица наистина е кукувица кука.   

# 706
  • София
  • Мнения: 1 079
За шоу, което не гледате - имате доста впечетления, много странно Twisted Evil

Аз изобщо нямах и идея за неговите амбиции за политиката, разбрах от медиите покрай "референдума". Егото там е толкова голямо, че аз от години го чакам да скочи в това поприще. Явно сега е набрал пари и смелост Peace

Деси Цонева, как да е - синдром на известните родители/семейство. Ама баща й колко дразнещ е станал, гледала съм минути от няколко предавания - не се издържа, чак си мислих да пиша едно писмо, че май е забравил какво значи водещ и събеседник, защото той ги смесва тези роли Stop

# 707
  • Мнения: 4 871
Мутра за премиер и чалгар за президент е перфектна комбинация. Какво не ви харесва?  newsm78
Какво повече може да искаме, нали? Rolling Eyes

А от референдума на Слави интересувате ли се?

# 708
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Ами Vikute колкото и да не го гледаме, случва се превключвайки каналите да попадна на него, минавайки само през него все се чува "Бойко, Бойко, Бойко";"ГЕРБ, ГЕРБ, ГЕРБ" и това е. Защо си мисли Слави, че е повече от Бойко не знам, но определено не е. По-скоро наистина на БарАков напомня.

# 709
  • Вестерос
  • Мнения: 38 347
Мутра за премиер и чалгар за президент е перфектна комбинация. Какво не ви харесва?  newsm78
+1 да сме втасали отвсякъде поне


И Слави и Бойко са един дол дренки.

# 710
  • Мнения: 3 665
Маги Желязкова е бременна!  newsm78

# 711
  • Мнения: 3 827
От какво е вдъхновена Мира Добрева ? Слави до преди няколко месеца никак не се беше втурнал да става политик .

Доган ще разкара Волен от полит. сцена, за да го замести със Слави, който ще обира патриотарския вот на старците,
Слави винаги е работил за Доган, сега ще го вкара и в политиката, иска или не, даже и ще го поожени ...
Дори наскоро имаше голямо заглавие във в-к на Пеевски, в който Слави казва как Доган е мъдър политик, как мислел само доброто на България и как Слави се вслушва в него/ нещо в този стил .../

# 712
  • София
  • Мнения: 4 328
политиканки такива Laughing

и к'во? Слави vs Боко Тиквоча, така ли ги виждате нещата? Laughing
избор чуден тук се вижда ooooh!

# 713
  • Мнения: 14 502
Чудя се... кой все още гледа това предаване?! И като го нарекат "великият шоумен"...


Явно го гледат, аз бях изумена септември като видях преди концерта му какви тълпи имаше около стадиона, 5 часа преди началото на концерта му. Кой го слуша, той беше популярен в мойта младост, преди 20 години ooooh!

# 714
  • Мнения: 5 011
Концерта няма нищо общо с предаването и гласуването за него  Peace
Нито му гледам предаването, нито бих гласулава за него. Бях на концерта да слушам музиката, и защото е български концерт. За мен пропусна момента с политиката Слави, а и изобщо не е по-добър от останалите.
Тотоално е изпуснато всичко в нашата държава, не виждам воля за промяна, който и да влезе в политиката става като предишните. Аз лично си подготвям децата за емиграция още на етап образование, но пък напоследък и Европа не е вариант.

# 715
  • Мнения: 1 455
Стана ми интересно и реших да го споделя с вас - http://socbg.com/2016/07/%D0%BA%D1%8A%D0%B4%D0%B5-%D1%81%D0%B0-% … %D1%82%D0%BE.html
Къде са днес героите от “Синьо лято” ?

Да питам - какво стана с така шумно подготвяния мега-супер-дупер концерт на "Мик Джагър, Джъстин Тимбърлейк, Бруно Марс и други", обявен от патриота Джеф Ботефф? Медиите шумят ли още или замлъкнаха?

# 716
  • София
  • Мнения: 1 340
Чудя се... кой все още гледа това предаване?! И като го нарекат "великият шоумен"...


Явно го гледат, аз бях изумена септември като видях преди концерта му какви тълпи имаше около стадиона, 5 часа преди началото на концерта му. Кой го слуша, той беше популярен в мойта младост, преди 20 години ooooh!

Да... а в същия ден, аз бях на концерт в зала България на две много талантливи дечица, които свирят изключително на пиано... Знаеш ли колко хора бяхме? Тъжно - първите два реда от залата. Тези два реда бяха само близки и познати Sad Аз също в това число. И ми стана много мъчно. Разбирам вкусовите различия, разбирам реклама, разбирам всичко, но ми стана тъжно. Как е възможно дори да дадеш пари за тази мутра? Не съм някоя с вирната зурла и псевдо-културна, но наистина беше тъжно

# 717
  • Мнения: 14 502
Концерта няма нищо общо с предаването и гласуването за него  Peace
Нито му гледам предаването, нито бих гласулава за него. Бях на концерта да слушам музиката, и защото е български концерт. За мен пропусна момента с политиката Слави, а и изобщо не е по-добър от останалите.
Тотоално е изпуснато всичко в нашата държава, не виждам воля за промяна, който и да влезе в политиката става като предишните. Аз лично си подготвям децата за емиграция още на етап образование, но пък напоследък и Европа не е вариант.

 Peace Лошото е, че вече така се променят нещата, че не се знае и след 2-3 години къде ще е добре и безопасно да учат.

# 718
  • Мнения: 24 545
От novini.bg една статия за саркастичния тон на Мира Добрева относно амбициите на Слави:
Скрит текст:
   Водещата в БНТ Мира Добрева написа ироничен и саркастичен коментар по повод амбициите на Слави Трифонов да се кандидатира за президент на България и да влезе в политиката.

Ето какво написа във Фейсбук журналистката: "Разбирам, но не Ви ли се струва, че нашата държава не е достатъчно голяма за мащаба и самочувствието на Слави? Да...България е малка за стемленията на този човек. Затова предлагам да направим инициативен комитет за издигането му за президент на САЩ. Още има време... Неговата безцеремонност е точно като на американец от треторазряден филм, пък и той не ламти по-малко за власт и пари от Тръмп. А с годините може да научи английски като жената на Тръпм... Слави - президент. Накрая всичко ще си дойде на мястото..."

   
На бас се хващам, че това не го е писала Мирка!
Тя горката, да продължава да се тунингова, да не изпусне Жоро Торнев, че да не се наложи да се върне в Златоград.  Stop

# 719
  • Мнения: 9 698
Maрия Гущерова или ще се счупи от слабост, или фотошопа доста е поиграл.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт