Звездни компромати - 292 част

  • 118 559
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 677
Maрия Гущерова или ще се счупи от слабост, или фотошопа доста е поиграл.  Rolling Eyes

 Мда, с два метра крак и тя, същинска Олеся.
 нали така се казваше руската кифла?   newsm78

# 721
  • София
  • Мнения: 4 328
От novini.bg една статия за саркастичния тон на Мира Добрева относно амбициите на Слави:
Скрит текст:
   Водещата в БНТ Мира Добрева написа ироничен и саркастичен коментар по повод амбициите на Слави Трифонов да се кандидатира за президент на България и да влезе в политиката.

Ето какво написа във Фейсбук журналистката: "Разбирам, но не Ви ли се струва, че нашата държава не е достатъчно голяма за мащаба и самочувствието на Слави? Да...България е малка за стемленията на този човек. Затова предлагам да направим инициативен комитет за издигането му за президент на САЩ. Още има време... Неговата безцеремонност е точно като на американец от треторазряден филм, пък и той не ламти по-малко за власт и пари от Тръмп. А с годините може да научи английски като жената на Тръпм... Слави - президент. Накрая всичко ще си дойде на мястото..."

   
На бас се хващам, че това не го е писала Мирка!
Тя горката, да продължава да се тунингова, да не изпусне Жоро Торнев, че да не се наложи да се върне в Златоград.  Stop
много импотентен сарказъм.
не го харесвам Слави и може да е всякакъв, но Добрева пък е абсолютно никаква.

# 722
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 443
Maрия Гущерова или ще се счупи от слабост, или фотошопа доста е поиграл.  Rolling Eyes

Да беше намалила малко и стъпалата  Laughing

# 723
  • Мнения: 4 871
Концерта няма нищо общо с предаването и гласуването за него  Peace
Нито му гледам предаването, нито бих гласулава за него. Бях на концерта да слушам музиката, и защото е български концерт. За мен пропусна момента с политиката Слави, а и изобщо не е по-добър от останалите.
Тотоално е изпуснато всичко в нашата държава, не виждам воля за промяна, който и да влезе в политиката става като предишните. Аз лично си подготвям децата за емиграция още на етап образование, но пък напоследък и Европа не е вариант.
Е, хайде, моля ти се, нямало нищо общо Stop  Всичко е свързано. Слави има голямо влияние върху младежите. Организира сбирки в университетите, просто ей така ли-ами не, за да си осигури подкрепа за в бъдеще.
Не искам да ти се бъркам, но не е твое решението за децата ти дали да емигрират, или не, това те ще го решат. Много деца на такива, които ги подготвяха да се махат от видиш ли "лайняната" ни държава, си останаха тук. Така че не им натяквай своето желание за тях, остави ги сами да изберат.

# 724
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Maрия Гущерова или ще се счупи от слабост, или фотошопа доста е поиграл.  Rolling Eyes

Да беше намалила малко и стъпалата  Laughing
Докарала се е като хобит  Laughing

# 725
  • Мнения: 3 677
 Не е компромат, но трябваше за една работа да попълня един от онези малоумни тестове, сещайте се..
 всичко добре, докато не дойде ред на някви цифри, сметки, цифрови редици с липсващи числа  Crazy
 Вобще не ги попълних,няма какво да се лъжем, не знам колко е две и две, или точно толкова знам....
  Бяха няколко страници  Laughing прескочих ги всичките, и сега чакам да ми се обадят, какво мислите,дали ще ме одобрят   Thinking  Стискайте палци!

# 726
  • Мнения: 31 356
Аз го гледам и го слушам Слави. Винаги преди да легна го гледам от първото му предаване. Mr. Green
И повторенията гледам на обяд. Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Мерки, ще те вземат! Heart Eyes Embarassed bouquet

# 727
  • Мнения: 4 871
От novini.bg една статия за саркастичния тон на Мира Добрева относно амбициите на Слави:
Скрит текст:
   Водещата в БНТ Мира Добрева написа ироничен и саркастичен коментар по повод амбициите на Слави Трифонов да се кандидатира за президент на България и да влезе в политиката.

Ето какво написа във Фейсбук журналистката: "Разбирам, но не Ви ли се струва, че нашата държава не е достатъчно голяма за мащаба и самочувствието на Слави? Да...България е малка за стемленията на този човек. Затова предлагам да направим инициативен комитет за издигането му за президент на САЩ. Още има време... Неговата безцеремонност е точно като на американец от треторазряден филм, пък и той не ламти по-малко за власт и пари от Тръмп. А с годините може да научи английски като жената на Тръпм... Слави - президент. Накрая всичко ще си дойде на мястото..."

   
На бас се хващам, че това не го е писала Мирка!
Тя горката, да продължава да се тунингова, да не изпусне Жоро Торнев, че да не се наложи да се върне в Златоград.  Stop
Проверих във фейсбук, написала го е

# 728
  • Мнения: 3 677

Проверих във фейсбук, написала го е

  hahaha
 Май нямаха това предвид като казват,че не го е писала тя.

# 729
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Не е компромат, но трябваше за една работа да попълня един от онези малоумни тестове, сещайте се..
 всичко добре, докато не дойде ред на някви цифри, сметки, цифрови редици с липсващи числа  Crazy
 Вобще не ги попълних,няма какво да се лъжем, не знам колко е две и две, или точно толкова знам....
  Бяха няколко страници  Laughing прескочих ги всичките, и сега чакам да ми се обадят, какво мислите,дали ще ме одобрят   Thinking  Стискайте палци!
За какво ти трябва да работиш бе, жена. Я Шиши бързо да ти зареди картата и да не се офлянква.

# 730
  • Мнения: 4 871

Проверих във фейсбук, написала го е

  hahaha
 Май нямаха това предвид като казват,че не го е писала тя.
Опс, еми аз така го разбрах Grinning защото имаше и разни "новини" пак от novini.bg например със Захари Бахаров, че бил писал във фейсбук разни разбиващи коментари, пък всъщност такова нещо нямаше

# 731
  • Мнения: 3 677

За какво ти трябва да работиш бе, жена. Я Шиши бързо да ти зареди картата и да не се офлянква.

 Завъдил е любовница и ми се налага сама да се справям в живота.  Sad
 Работя на няколко места, който не работи, нали не трябва да яде...аз много обичам да ям и то по много... 

# 732
  • Мнения: 8 549
От novini.bg една статия за саркастичния тон на Мира Добрева относно амбициите на Слави:
Скрит текст:
   Водещата в БНТ Мира Добрева написа ироничен и саркастичен коментар по повод амбициите на Слави Трифонов да се кандидатира за президент на България и да влезе в политиката.

Ето какво написа във Фейсбук журналистката: "Разбирам, но не Ви ли се струва, че нашата държава не е достатъчно голяма за мащаба и самочувствието на Слави? Да...България е малка за стемленията на този човек. Затова предлагам да направим инициативен комитет за издигането му за президент на САЩ. Още има време... Неговата безцеремонност е точно като на американец от треторазряден филм, пък и той не ламти по-малко за власт и пари от Тръмп. А с годините може да научи английски като жената на Тръпм... Слави - президент. Накрая всичко ще си дойде на мястото..."

   
На бас се хващам, че това не го е писала Мирка!
Тя горката, да продължава да се тунингова, да не изпусне Жоро Торнев, че да не се наложи да се върне в Златоград.  Stop
Не я харесвам,все я избива на чувства и мелодрами,такава тъпня беше предаването и сълзливо....то пък на Торнев,кво да му хареса човек пияндурското излъчване или....?

# 733
  • Мнения: 9 700
Мира (къде пак се появи, беше поизчезнала от медийното пространство) ми е едно към едно с Ирина Опосумова.  Laughing Най-добрите майки, съпруги, домакини, професионалистки. Възвишени, но неразбрани и неоценени. Мъдреци на фейсбук изказванията....

# 734
  • Мнения: 5 012
Spring is... За мен няма общо, няма да гласувам за него.
Не съм твърдяла че ни е лайняна държавата, просто си мисля, че в чужбина могат да живеят по-добре и по-спокйно,  а че решението ще го вземат те е вярно.

Общи условия

Активация на акаунт