Случи ми се нещо странно XIV

  • 171 956
  • 725
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: X
Ами все още не го разбирам и се случва само когато съм мн напрегната.

# 691
  • Мнения: 2 495
Aко прецениш,че можеш да споделиш тук,би ли казала кога,как,колко пъти ,как си се чувствала? Разкажи и за четенето на мисли.Това е интересно,може и да намериш себеподобни тук,а на нас,простосмъртните,ще ни бъде интересно. bouquet

# 692
  • Мнения: X
Не мога да ви споделя, само един случай, бях в спешното с много тежко състояние, чух всичко което си говориха лекарите, едната каза че се чуди как съм жива с тпя нисък тсх, анемия, ниски стойности на кръвта. После казах на сестра ми, тя ми отвърна че през цялото време съм била упоена за да спя, да подействат хапчетата. Случвало се е два пъти.

# 693
  • Мнения: 2 212
Не мога да ви споделя, само един случай, бях в спешното с много тежко състояние, чух всичко което си говориха лекарите, едната каза че се чуди как съм жива с тпя нисък тсх, анемия, ниски стойности на кръвта. После казах на сестра ми, тя ми отвърна че през цялото време съм била упоена за да спя, да подействат хапчетата. Случвало се е два пъти.
По-назад в темата бях разказала за един документален филм, в който невролог се заема да докаже съществува ли живот след смъртта. Беше описал случай като горецитирания от мен, в който пациенти са му споделяли, как са се виждали 'отстрани и отгоре', докато са били упоени, и са чували ясно какво си говорят лекарите. Това състояние беше описано като 'игра' на мозъка.
Разбира се, не твърдя нищо конкретно. Но и темата е такава да излагаме и други гледни точни, даващи логично обяснение на случилото ни се. Peace

# 694
  • Мнения: 2 013
На мен пък ми направи впечатление ниското ТСХ, което споменаваш. При мен "странностите" престанаха в момента, в който оперирах щитовидната жлеза от възел (аденом - доброкачествен, но стоящ там около 10 години, което не е ок от гл. точка да не стане злокачествен). След операцията имах чувството, че някой буквално ми е махнал горната част от мозъка - много странно усещане. Също и усещане, че тотално съм затъпяла. Оказа се, че най-горната чакра и тази под нея тотално са се били затворили. После полека-лека започнаха пак да се отварят. След около 6 месеца - пак възел в ЩЖ, но малък Simple Smile Рецидив се случва само на 6% от оперираните, т.е. малък е "шансът" принципно.

Има нещо с тази ЩЖ, все пак и тя играе роля на чакра, но повече не зная. За това ми направи впечатление, че споменаваш ТСХ.

# 695
  • Мнения: 2 495
Kакви бяха странностите?
 Забелязвам психична връзка с щитовидната с подозрения за причини за странности.

# 696
  • Мнения: 2 013
liola, различни бяха: крушки пресветваха/горяха, стъклени неща са се чупели, халюцинации (но и химията, която лекарите ми сложиха също изигра роля, наслагване на фактори), кълняла съм и на същата кола изгоря ел мрежата (за което съжалявам, ако аз съм го предизвикала - не смятах, че разтоварването на негативна енергия върху конкретен предмет може да му повлияе реално, още повече, че не знаех местоположението на тази кола, а се оказа после, че е била на около 20 км от мен). Общо взето като бях много ядосана това, което реагираше беше стъкло, електричество и свързано с електричество неща. Явно повече енергия се генерира, някакви вибрации или идея си нямам, но предмети реагираха. Слава Богу - рядко се случваше. Сега изобщо Simple Smile и съм щастлива Simple Smile

То човек или си го носи или не. Но явно това с щитовидната засилва нещата.

# 697
  • Мнения: 8 952
Със сестра ми постоянно  постоянно ни се случват някакви съвпадения, по някакъв начин идентични и при двете.
На родителите ни многократно сме подарявали почти еднакви подаръци - примерно аз поставка за вино, тя кутия за вино и мн други, но сега за това се сещам. Така се случи, че имахме коли с еднакъв цвят - рядко срещан, ярко син, без изобщо да сме ги търсили нарочно.  Crazy Навремето паспортите ни бяха издадени на една и съща дата, съвсем далечна от момента, в който сме навършили пълнолетие и е трябвало да подадем документи.  И двете сме родени на 19-ти. Работим на почти идентични места, случайно. Но може би най-голямата странност е, че мъжете ни са родени на една и съща дата.
Все още не мога да определя дали тя "взаимства" от мен или аз от нея. За някои неща аз съм била първа, за други -тя.  newsm78

Иначе странните ми случки са няколко :
Една нощ станах от сън да отида до тоалетната. В коридора съвсем ясно видях да преминава баба ми по нощница. Тя не живееше с нас. На сутринта разбрах, че е починала. Минаха 10 години от тогава, но още ме  е страх да ходя до тоалетната през нощта и за нищо на света не поглеждам към онази част на коридора.

Една сутрин, след като закарах малкото ми дете на ясла, отидох на работа и слизайки по централното стълбище на учреждението, в което работех, много силно ме лъхна миризма на повръщано. По-късно разбрах, че сутринта в яслата точно по това време дъщеря ми е повърнала.

На голямата ми дъщеря като дете й беше правена операция. Беше с гипс  върху операцията дълго време. Сънувах, че има проблем, раната се е инфектирала и нещата са зле. Накарах докторите да махнат гипса. По принцип планираха да го махат след още 2-3 седмици. Но, Слава Богу, се съгласиха и като го махнаха аз щях да припадна от де-жа-вю-то, което се случи пред очите ми. Абсолютно по същия начин като в съня ми. Ако не бяха махнали гипса тогава и установили проблема, имаше сериозна опасност детето да получи отравяне на кръвта. Все още изтръпвам, когато си го спомням... 

# 698
  • Мнения: 8
Имаме селска къща на 20км от града.Там ми се случваха странни неща до момента в който не поканих свещеник да я освети.всичко се случваше след 2часа в полунощ.Едната вечер долетя,поне така усетих като полет,блъсна се в гърба ми и започна да ме притиска......успях да скоча и светна крушката.....спах на светло ако може да се каже сън.....разказах на приятел-свещеник.....каза да поръся със светена вода......след месец кошмара се повтори.....пак около 2ч следполунощ.....бях с гръб към прозореца и в един момент усетих пипале да пълзят около врата ми....бях сложила осветен кръст в леглото си и исках да го хвана кръста,но тая зла сила натискаше ръката ми и аз с големи усилия отново скочих от леглото,усещах го върху плещите си и започнах да налагам с кръста,освободи ме и осъмнах на светната крушка.След време открихме магия в къщата,всичко се нормализира с идването на свещеник.купих си и
иконостас,и си го паля къндилцето.......сигурно ще ви се стори странно всичко,но казват че доброто и злото винаги са съществували и нетрябва да се плашим ,а да се борим с него.

# 699
  • Мнения: 3 118
Направо настръхвам от тия ужасии дето пишете. Едно обаче много ме радва - че недайсиБоже нещо кофти стане, намесата на отчето помага!  Peace  Praynig

# 700
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 336
Направо настръхвам от тия ужасии дето пишете. Едно обаче много ме радва - че недайсиБоже нещо кофти стане, намесата на отчето помага!  Peace  Praynig

И слава на Бога за това  Peace Praynig

# 701
  • Мнения: 301
Леле, а разбра ли се що за същество е била тази зла сила и откъде идва, поради каква причина? Каква е тази магия? Може ли да разкажеш още?

# 702
  • Мнения: 8
Свещеникът каза,че е някой иска да ме смути.....не го пожелавам на никой.....независимо че спря да ме притеснява аз си спя на нощна лампа.....много хора,четейки биха погледнали скептично на нещата,но злото съществува и не трябва да показваме страх а да се борим.Относно магията,която намерихме.Споменах,че съпругът ми има наследствена къща на село,тя е стара и неподържана и с подове от пръст.Та решихме да направим циментови замазки напода и махайки старите и ненужни черги,открихме под тях счупено яйце в торбичка.Беше поставено точно там откъдето ще минем,не под маса или легло.Целта е била някой да стъпи върху него.За тази къща ключ има само свекърва ми и мъжа ми.На мен не ми е трябвал,защото ходим двамата.Въпросната свекърва,вдовица от 2014г е решила да остави единствения си син кажи речи без нищо,защото сме втори брак да не би аз след време да онаследя нещо.Така,че ползва всевъзможни неща за да ни раздели.А ние се разбираме добре.Темата е дълга за разказване.Но народът е казал;Който копае гроб другимо-сам пада в него.;;,Времето ще покаже кой крив кой прав.

# 703
  • Мнения: 955
Аз за магиите съм чувала, че те действат, само ако вярваш в тях. Така ли е?
Моя позната беше намерила едно пликче, пълно с карфици, скрито в хола й, и веднаго го изхвърли. Това беше преди години и не й се беше случило нищо драматично. Но тя не е от най-вярващите в тези неща.
Иначе имам една далечна роднина, доста зла. Когато бях малка, знам че тя се занимаваше с разни магии, особено за любов, но след време толкова лоши неща й се случиха на самата нея, че просто 100% се уверих, че каквото лоши мислиш на другите на теб след време ти се връща тъпкано.

# 704
  • В.Търново
  • Мнения: 6 688
Мисля, че магиите се случват и на невярващи.

Общи условия

Активация на акаунт