Магията на изтока - тема 47

  • 47 021
  • 730
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 744
Хелоууу Grinning.

# 46
  • MJF
  • Мнения: 8 581
Хелоууу  Laughing

It's Not That I Can't Marry I Don't Marry
Покрай дебненето ми на японския фронт на текущите ми  проводачи  Mr. Green, видях че това е налично за мен. Но пък не можах да догледам първи епизод. Много едно такова клиширано -полярно - безвкусно ми се видя . Направо се  Close че туй има превод а моите ..... не , направо горещо ми стана от яд  Mr. Green. Няма угодия бе.  Laughing

# 47
  • Мнения: 6 744
Шоши-сан, и при мен не се получи с тази дорама. Прехвърлих я от тук-от там, но с това си остана.


В Wanted постепенно започна да се разкрива истината зад отвличането и в същото време да задържат напрежението с неочаквани обрати.


Двата свята пък е на път да стане новата мания след Потомците, а Суки устремно превзема сърцата на женската аудитория.

# 48
  • MJF
  • Мнения: 8 581
2в1, аха значи и ти нещо не си го понесла добре това заглавие. То каста ок ама сценария нещо ..... хм.
На кор-сериалния фронт съм пас сега - няма за мен. Твърдо съм на комедийно само там сега.

Да видите какво ме чака идния сезон на състезателния лед  Whistling Mr. Green. За всеки случай да дам времето на това дето ми е фокуса  Laughing- 2,19 ....

https://youtu.be/RFAsFMN610s?t=139  Yura Min & Alex Gamelin
Псохологическа подготовка от сега ми трябва  hahaha. Вие кажете кои са тези дето звучат / коя песен. Мен ме мързи а и ми е рано още. Усещам че дането ще гледа фигурно идния сезон  Wink Laughing

Последна редакция: пт, 29 юли 2016, 12:54 от Шошулчо

# 49
  • Мнения: 6 744
Правилно усещаш, че нашето ВИП-че ще погледне Wink. Явно Бенгите ще са актуални и идния сезон на леда Laughing.


От японските текущо гледам само Sukina Hito ga Iru Koto, че го превеждат бързо за сега. Сериалът на Ейми замина в трета глуха. Преводачите се отказаха, защото го превеждали няколко групи, а накрая се оказа, че едните го дропнали заради другите, вторите и те така и останал само един, който пък го хардсъбвал, но качеството на видеото било зле. Та, в крайна сметка нищо на лице. Останалите заглавия, които съм си набелязала ще чакам да излязат целите и тогава ще ги гледам, естествено заради преводаческите неволи Tired.

# 50
  • DE
  • Мнения: 9 068
Абе погледнах дуета, но нещо не ме израдва толкова. Не можаха да изиграят огъня необходим за тая песен  Thinking
Гледам понякога фигурно, но когато го хвана по тв. специално да търся в нета се случва много рядко.

Дават в момента някакъв китайски по канал 1 "Посетители от времето на династията Суей", но ми прилича на пародия и се дразня. До кога ще излъчват такива помии, има толкова стойностни съвременни филми и сериали. Снощи довърших "The Imperial Doctress" страхотна история базирана на истинска личност с добавени романтични елементи за една прекрасна жена и тримата царе влюбени в нея  Heart Eyes
Всеки бе по своему страхотен, но филма направиха Лю Ши Ши и Уолас. Може би бях малко недоволна от бутафорните ефекти, но вероятно продукцията не е разполагала с голям бюджет. Въпреки всичко много ми хареса, почти не съм превъртала, а се насладих изцяло на историята...

Бенгите въпреки, че не се чува нищо за промоции на нови неща се справят доста успешно и тази година. Направо вършеят на китайският фронт и където се появят предизвикват истерия. Годината е юбилейна за тях и се надявам на добър концер на най-голямата сцена в Корея която събира около 60000 зрители. Не ми допадат доста от стратегиите на YG, но това се дължи на тяхното виждане за правене на шоубизнес, което както знаем е доста различно от нашето. Важното е че имат успех и с каквото и да се заемат го правят печеливш продукт.
Тъжно е че Топ ще трябва да влезе вече в казарма като най-стар, но за да ги изстискат подобаващо няма да приберет всички наведнъж, което за мен е най-добрият вариант.

Пак ме хвана музата, вероятно защото е петък  Crazy Нещо напоследък хич ни няма да го отбелязваме подобаващо  Grinning

# 51
  • MJF
  • Мнения: 8 581
 Mr. Green 2в1, сега си по-голям текущ японски мазохист от мен  Laughing. Аз още дебна по-предишните текущи  Laughing. За новите сили ни ми останаха и пръти  newsm66
Sause baus! така е подхванала филмовия фронт, че гледам да се "заразя" от нея но нещо мързела дето ме е налегнал явно е много голям  Thinking Blush.

дането, в новия сезон за кратките танци наред с блюз, суинг и от този род е сложен и ритъма хип-хоп та сега фиг.пърз. зрители се запасяваме с  Popcorn и пуфтене  Mr. Green Wink, кво ни чака.

# 52
  • Мнения: 14 415

Двата свята пък е на път да стане новата мания след Потомците, а Суки устремно превзема сърцата на женската аудитория.

2 в 1,щом така си го написала ,че ще стене новата мания ,май ще се преже.аля да го погледна.Ми Потомците и без това го захванах заради Катеричката,сега този по инерция ще го начена пак заради някой.Пинокио не ми е на сърце,но си признавам ,че не съм го и гледала ,така че направо ме спечелихте за този сериал.
Шош,яко натискам японския филмов фронт-взе и по шевовете да се пука Joy Присърженичка съм на филмите-от времева гледна точка бързо разбираш каква е развръзката.От ези с превод  почти не остана негледан , е вярно някои ги започвах и не ги довършвар ,но като щяло яко гледане пада.Пък и взех да драсвам по ред-като маркер се получава,понеже там не пишат толкова много по стари теми и все вися с последен коментар.Сритаха ме и по кокалчетата вече ,ама лекинко Joy

# 53
  • DE
  • Мнения: 9 068
Цитат
Сритаха ме и по кокалчетата вече ,ама лекинко 35
Къде и защооооо?
Аз като една дърта клюкарка  ooooh!  Mr. Green

# 54
  • Мнения: 14 415
Е,как що-ми не всичко ми харесва и го разбирам , но си го признавам.

# 55
  • София
  • Мнения: 562
2в1, Двата свята бие рекордите по коментари в руските сайтове, направо са луднали! Толкова много писания не бях чела напоследък за сериал. Но има защо, сериала е много интересен, добре направен, със страхотни актьори и доста различна тематика. Така, че си заслужава похвалите. smile3508



Tuon, Гостче, как сте? Липсвате ни!!! Hug Hug Hug

# 56
  • MJF
  • Мнения: 8 581
 Laughing Blush скоро и аз се поразписах там и очаквано след 2-3 писане ми лепнаха етикет. Голямо назидание отнесох докато се  Laughing.
freedoms, Tuon ни липсва мда. И не е да не забелязвам как изчезна и нощен гост. Чакат се заглавия за да се възвърне очететността  Wink Simple Smile

# 57
  • Мнения: 14 415
И Тупи я няма Cry

# 58
  • Мнения: 6 744
Тупи и Tuon явно са доста заети и не им остава време за сериали. Гостчето май се е отдала на западни продукции. Гледам, че се вясва от време на време в Спирита. Мойто другарче по многосерийните сапунки pavlinaio също не се е обаждала от доста време. Тайна минава набързо и за кратко, а някои май само четат, но не пишат.



Двата свята е от сценариста на 9 и Queen In-Hyun's Man, което ми дава някаква надежда за нещо сносно. Има опит с подобни сюжети за пътуване между различни светове, така че има поглед върху нещата. Предишните две заглавия бих казала, че са добри.

Последна редакция: пт, 29 юли 2016, 19:16 от 2в1

# 59
  • Мнения: 6 744
Second To Last Love

Римейк на японска дорама за живота на 40+ годишните, представена по леко комичен начин.
Тя е продуцент на драми в телевизията. Минала 40-те, не е женена, но е доволна от живота си. Достатъчно заета в работата си, на която отдава голяма част от енергичната си натура, решавайки най-различни проблеми свързани със света на заснемане на драми. Има си две приятелки, с които се вижда от време на време, за да обсъдят мъжете, секса, предизвикателствата на живота и други подобни екзестенциални неща, с които се сблъскват жените с напредването на годинките Mr. Green.
Той е много съвестен и отговорен служител в общината. Стриктен към спазването на правилата и готов да поема отговорност за всичко случващо се около него. Прехвърлил 40-те, в момента няма жена в живота му, поради което неговия преятел вечно му трие сол на главата. Има подсказки, че в миналото му се е случило нещо трагично свързано с пожар, при което е загубил близък човек.
Тези двамата още при първата си среща са като куче и котка. По стечение на обстоятелствата заради работата им между тях непрекъснато възникват конфликтни ситуации. Нещата стават още по-заплетени, когато Тя се мести да живее в къща в покрайнините на Сеул, а неин съсед се оказва Той hahaha.

Последна редакция: пн, 01 авг 2016, 13:10 от 2в1

Общи условия

Активация на акаунт