Как спасихте брака си

  • 53 672
  • 430
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 177
ОСтави женски номерца, те не вършат работа, действай така че да изпревариш събитията, бъди пърава,
Кажи му че го напускаш и имаш друг мъж до себе си, че той е кръгла нула и боклук! Което е и самата истина!

# 181
  • София
  • Мнения: 17 288
На теб не ти ли мина вечерния час.

# 182
  • София
  • Мнения: 24 839
Аз с моя няколкото месеца, в които ни бяха обтегнати отношенията правехме кекс, и то с цел бебе... Е, вярно имаше моменти, в които човека беше уморен, лягаше все с гръб и т.н... ама накрая вече положението наистина беше нетърпимо... след като категорично отказваше да го правим и казваше, че го карам насила  Laughing
Ама то жената като не вижда явен проблем и все си мисли, че всичко е въпрос на време, настроение и т.н....
А, не! Naughty
Само лишена от елементарна чувствителност и самоуважение, жена, може да пише такива глупости!
Без извинение! #2gunfire
Защо се хилиш на обясненията си, не ми го побира ума!?
Ако и в такава ситуация не виждаш явен проблем, то ти си отявлен дебил.

# 183
  • Мнения: 177
На теб не ти ли мина вечерния час.

Не сега съм в духовна овулация!

# 184
  • Мнения: 177
Аз с моя няколкото месеца, в които ни бяха обтегнати отношенията правехме кекс, и то с цел бебе... Е, вярно имаше моменти, в които човека беше уморен, лягаше все с гръб и т.н... ама накрая вече положението наистина беше нетърпимо... след като категорично отказваше да го правим и казваше, че го карам насила  Laughing
Ама то жената като не вижда явен проблем и все си мисли, че всичко е въпрос на време, настроение и т.н....
А, не! Naughty
Само лишена от елементарна чувствителност и самоуважение, жена, може да пише такива глупости!
Без извинение! #2gunfire
Защо се хилиш на обясненията си, не ми го побира ума!?
Ако и в такава ситуация не виждаш явен проблем, то ти си отявлен дебил.


Минаваш всякакви граници, да наречеш жената дебил понеже е използвала неподходящи емотикони ееее това е прекалено просташко, тук имаше една лелка която ми проверява запетайката, да вземе да научи хората да се изразяват по учтиво ей!

# 185
  • Мнения: 307
Аз с моя няколкото месеца, в които ни бяха обтегнати отношенията правехме кекс, и то с цел бебе... Е, вярно имаше моменти, в които човека беше уморен, лягаше все с гръб и т.н... ама накрая вече положението наистина беше нетърпимо... след като категорично отказваше да го правим и казваше, че го карам насила  Laughing
Ама то жената като не вижда явен проблем и все си мисли, че всичко е въпрос на време, настроение и т.н....
А, не! Naughty
Само лишена от елементарна чувствителност и самоуважение, жена, може да пише такива глупости!
Без извинение! #2gunfire
Защо се хилиш на обясненията си, не ми го побира ума!?
Ако и в такава ситуация не виждаш явен проблем, то ти си отявлен дебил.
Хиля се, понеже сега са ми смешни оправданията му! Проблем си имаше и то явен, ама минало свършило вече. И определено не се имам за дебил, след като го изхвърлих от живота си  Wink

# 186
  • Мнения: 10 993
Билвал, пожелавам ти в най-скоро време нова любов и бебе. Радвам се, че звучиш по-спокойно.

# 187
  • Мнения: 307
Билвал, пожелавам ти в най-скоро време нова любов и бебе. Радвам се, че звучиш по-спокойно.
Да, определено съм по-спокойна. Имам чувството, че съм минала през Ада и сега вече ... ми е все тая за този човек!
Благодаря ти за пожеланията  Hug и дано всеки намери щастието си!  Heart Eyes

# 188
  • Мнения: 1 463
Това правене на секс с цел бебе, за да се заздрави бракът, според мене, противоречи на всякакви морални и естествени норми за продължаване на рода. Познавам жена, която роди 2-рото си дете с такава цел, но не можа никак да си съхрани брака. Дете се прави с любов!!! Голяма, страстна, непобедима! Така се дава едно прекрасно начало за нов живот! Затова и децата,плод на извънбрачна (незаконна) връзка, заченати с любов, са много жизнени и талантливи.

# 189
  • Мнения: 307
Това правене на секс с цел бебе, за да се заздрави бракът, според мене, противоречи на всякакви морални и естествени норми за продължаване на рода. Познавам жена, която роди 2-рото си дете с такава цел, но не можа никак да си съхрани брака. Дете се прави с любов!!! Голяма, страстна, непобедима! Така се дава едно прекрасно начало за нов живот! Затова и децата,плод на извънбрачна (незаконна) връзка, заченати с любов, са много жизнени и талантливи.
При нас не беше с цел да се закрепи брака, историята е доста дълга, няма да я обяснявам повече  Wink
Но иначе създаването на едно дете с такава цел, съм съгласна, че не е добра идея.  Peace
А иначе за извънбрачните връзки, еми сори, ама като не ти е ок в брака - раздели се с човека и си прави деца колкото си искаш... не разбирам това толериране на тези връзки и извънбрачни деца!

# 190
  • София
  • Мнения: 24 839

Хиля се, понеже сега са ми смешни оправданията му! Проблем си имаше и то явен, ама минало свършило вече. И определено не се имам за дебил, след като го изхвърлих от живота си  Wink
Права си, сега не си, но гледай да не забравиш какво си допуснала, че Господ може и да не ти даде втори шанс! Peace

# 191
  • Мнения: 2 843
...
 Затова и децата,плод на извънбрачна (незаконна) връзка, заченати с любов, са много жизнени и талантливи.

По-голяма глупост скоро не бях чела. Дай всички да хукнем да раждаме от любовници, за да са ни по-жизнени и талантливи децата.  ooooh!

# 192
  • Мнения: 30 802
Е не от любовници, ама представи си да не харесваш някой и да те дразни адски много, обаче да търсиш да забременееш, целенасочено и "технически" един вид...

# 193
  • София
  • Мнения: 24 839
Такива случаи има много- промененото отношение към някого не означава автоматично, че гените му са станали кофти! Mr. Green
Много заченати с кеф заради бъдещото родителство, втори деца, са по- осъзнато желани, въпреки по- хладните отношения и сексуални мераци.

# 194
  • Мнения: X
Деца се зачеват със сперма и яйцеклетка, а какви ще бъдат зависи от смесицата от гени и от средата. Всичко останало са някакви фантазми.

Иначе има логика - хора с бурен темперамент, слаби морални задръжки, склонни към импулсивност и крайности в личния си живот създават деца, подобни на себе си.

Общи условия

Активация на акаунт