Списания с подаръци - 8

  • 159 404
  • 756
  •   1
Отговори
# 60
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Каква е снимката на тази от космо? Гледах на нашата спирка на Лафката някаква чанта, но помня само как изглеждаше, не помня списанието

# 61
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 029
Ето тези са.Аз попадам все на първата.

# 62
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Утре ще видя и ще пиша , мисля,че беше втората

# 63
  • Мнения: 272
Само Космо и Грация ли имат някакви подаръци?
Питам, защото ще си идвам за седмица до Бг и искам да се осведомя, а тук ме разглезиха списанията - предлагат всевъзможни глезотийки, ИСЛ, Керастаз... Има ли я тази тенденция и в БГ?

# 64
  • Мнения: 31 201
Само Космо и Грация ли имат някакви подаръци?
Питам, защото ще си идвам за седмица до Бг и искам да се осведомя, а тук ме разглезиха списанията - предлагат всевъзможни глезотийки, ИСЛ, Керастаз... Има ли я тази тенденция и в БГ?
Не. Никога.

# 65
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Само Космо и Грация ли имат някакви подаръци?
Питам, защото ще си идвам за седмица до Бг и искам да се осведомя, а тук ме разглезиха списанията - предлагат всевъзможни глезотийки, ИСЛ, Керастаз... Има ли я тази тенденция и в БГ?
Де да я имаше  Tired
Тук имаме основно китайски чанти /които струват стотинки/ за 8 лв.

# 66
  • София
  • Мнения: 438
Много малки ми се видяха тези чанти. Безполезни са за плажа и не си купих  Peace

# 67
  • Мнения: 35 968
ако си с деца на плажа и с възпитателна цел всяко трябва да носи по една чанта, са идеални  Wink

# 68
  • София
  • Мнения: 438
Ааа, да, само тогава са идеални Wink

# 69
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Само Космо и Грация ли имат някакви подаръци?
Питам, защото ще си идвам за седмица до Бг и искам да се осведомя, а тук ме разглезиха списанията - предлагат всевъзможни глезотийки, ИСЛ, Керастаз... Има ли я тази тенденция и в БГ?

Извинявам се ,но в къде е това и аз искам такива подаръци Grinning

# 70
  • Мнения: 272
Само Космо и Грация ли имат някакви подаръци?
Питам, защото ще си идвам за седмица до Бг и искам да се осведомя, а тук ме разглезиха списанията - предлагат всевъзможни глезотийки, ИСЛ, Керастаз... Има ли я тази тенденция и в БГ?

Извинявам се ,но в къде е това и аз искам такива подаръци Grinning

Ами за последно в Гърция си купих списание с мини на червило ИСЛ и спирала Бенефит , лосион Армани и такива неща - намирам за полезно да тествам, преди да купя пълноразмерен формат.
Жалко, че няма такива списания в Бг, чантите нещо не ме грабват.

# 71
  • Мнения: X
Някой вече закупил броя от август ?!  Rolling Eyes

# 72
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Аз,  Rolling Eyes не съм много доволна.
Чантата е тип пазарка, няма цип, видях брой и само с плажен несесер. Говоря за Грация.


Космо никъде не видях,

# 73
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
Кажи за следващия месец .  Praynig Mr. Green

# 74
  • Мнения: X
Пък аз търся с несесера, че и без това ми трябва един такъв, ама само на тия чанти попадам.
А розовата и лилавата са  Sick

Общи условия

Активация на акаунт