Бризът морски ми шепти - скоро мама ще си ти!Бъдещи мами над 35

  • 42 470
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 297
Амини мрънка Simple Smile днес бяхме на рибен ресторант на вечеря с изглед към пристанещото Simple Smile розе и спящо през цялото време бебе и временно немрънкащ баща - идилия  Mr. Green

# 46
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Симона екстра си е А. Правилно си пропуснала коментара Simple Smile . Какви ваксини слагахте ?как пътувате до морето ?
Евче  Hug приятна вяканция !
Мимче тук до края на седмицата ще е около 25  Simple Smile
Амини права си кривата му за ръст е малко над средното а кг са точно на средната линия.

Специално питах днес за лапането на ръчичките и с усмивка на уста ми казаха, че е съвсем нормално и да не го мисля. Така си подобрявали чревната флора и опознавали тялото си  Simple Smile. С две думи да ги оставим на воля да се облизват .

Ели много хубаво звучи  Hug снимай да ни показваш.

Л. Тази вечер голям рев дръпна явно комбинацията от ваксината и коликите му е в повече.
Взех му много сладки къси дънкови гащи от Некст  Simple Smile днес и за мама разни нещица от тук и там .

# 47
  • Мнения: 2 472
Браво на малките бебоци в темата! Растат си дечицата, много са си добре!
Уанче, абсолютно същото говорят и при нас за лапането на ръчичките. Аз и преди бях казала, че това е естествен начин да опознае всичко около себе си. Отказват се в последствие самички. Аз никога не съм слагала ръкавички .
Ели, браво на малката, че ви е оставила да се насладите на атмосферата и релакса!
Мимче, и при нас го дават  следващите 3 дена подред  да е 42 градуса.

# 48
  • Мнения: 13 929
Ели, чудесно звучи вашата почивка  Grinning
Ева, Даре, и всички други в отпуск хубава почивка ви желая, да презаредите  Peace
Симона, и твоето момиченце е добре пораснало  Heart Eyes И аз редовно пропускам покрай ушите си разни неща от педиатърката, на първо място за забелването. Предния път поиска водата, да сме дали, че плачеха от ваксините. Излъгахме, че сме я забравили, а всъщност изобщо не давам.

# 49
  • Мнения: 1 933
Пф, е как едва ли не ще ви задължават да давате тов или онова... Хубаво ги мятате по крушите. И аз така правя когато се налага.
Амини, видях най-после сладурите Цвета и Тони! Да са ви живи и здрави, много са сладки двамата!
Уанче, браво на Леу! Добре расте Simple Smile Браво и за покупките! Да са ви честити и да си ги носите със здраве и двамата!
Браво и на Ани! Фина мадама расте Simple Smile
Ан, браво на каката! Много хубава и умна кака си имате! Да има много успех й пожелавам!
Мимче, естествено, че ще гледаш на теб да ти е добре. Мога да си представя каква лудница ще е да правиш каквото и да било с 2, че и с 3. С едно е лесно, само за едно гледаш. А Изабела не застава на едно място в самолета. И редовно заспива малко преди кацане.
Мария, аклиматизирахте ли се вече?
Шери, и друг ден ще можем да се видим. Тази май ще е първата среща Wink Ние сме тук до 6 август.
Кали, пей, пей! Аз съм на у дома часовник трака  hahaha А вечер аз се приспивам по-бързо от нея с приспивните песнички  Joy
Илейн ама идилична картинка описваш! Все така да ви е спокойно и хубаво!
Тите, браво на младеа. Важното е, че се е прибрал по живо по здраво. А приключенията с влака ще му останат хубав спомен.
Птичке, вие добре ли си изкарвате?
Зази, как беше разходката тате и детенце? И аз така, чудя се какво да правя ако изляат двамата някъде.
Танзу, ти какво правиш освен, че работиш? Отделяш ли си време за себе си?
Ние вчера бяхме на плаж с Перу и сладката Ида. Много беше хубаво да се съберат двете заедно. Пързаляха се на пързалка, и двете се качваха по пързалката обратно догоре, играха с камъчета... Изабела големи танци му танцува на морето, смееше се с глас на вълните и все дърпаше да влиза навътре. Лъвски сърца носят тези дребосъци! На мен ми треперят мартинките  Joy
Аз започвам да се приготвям за самолетчето за Шопландия. Утре ще ви нагледам, ако остане време Simple Smile
Да ви е светло и уютно!

# 50
  • Мнения: 2 986
Добро утро! Всеки да има възможност да си изпие кафето така:
Ели, чудесно звучи почивката ви, ще чакам с нетърпение пълния разказ.
Браво на Леу и Анна за мерките и да мине леко ваксината.
Коте, чудесно звучи играта на двете принцеси.
Мистик, как е Наско?
И днес е Илинден, не се сещам за именници, но ако имате, да са здрави и с късмет!

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 40 773
Миана,благодаря по-добре е...утре преди обед сме на алерголог за втори път.Да видим.

# 52
  • Мнения: 3 406
Добро утро девойки
Честито на всички, които празнуват днес!  bouquet bouquet bouquet

Леу и Анна са се представили страхотно вчера  Heart Eyes Браво на децата!

И София си я бива, явно ще обича пътуванията. Ели, все така да е спокойна и да се наслаждавате на почивката!

Коте, честно да си кажа не ми остава много време за мен. Просто работата, частната практика и къщата гълтат почти цялото ми време. През почивните дни ако децата си идват отделяме време с ММ и за тях и за татко - да приготвя нещо по така за хапване, разходка, кафенце, люлки за малкия. Което на практика е и времето за мен. Хубаво ми е когато са тук. Иначе отскубвам час на 3-4 седмици за маникюр  Wink  Подстригах си драстично косата, защото след 4 боядисвания положението никак не е добро. Доста съм разочарована от тъй наречената "професионална грижа" за косата. Такъв ефект можех да постигна и сама в къщи. Дефакто платих за да ми изгорят косата. Та така, сега съм с прическа на черта до раменете /по скоро разплетена кошница  hahaha/ Другото нещо, което се опитвам да коригирам са килограмите. След процедурата миналата година драстично качих килограми. От януари се опитвам да ги понамаля. Свалила съм 10-12 килограма, но са крайно недостатъчни. Имам необходимост още поне толкова да смъкна. Това е около мен в напълно личен план  Rolling Eyes

Днес ще съм в командировка в София, чакам да ме вземат към 10,30-11,00 и се наслаждавам на мрачното небе, късното ставане и котката на прозореца  Mr. Green

Миана е сложила кафенце, така че от мен ще е чайчето

# 53
  • София
  • Мнения: 268
Симона екстра си е А. Правилно си пропуснала коментара Simple Smile . Какви ваксини слагахте ?как пътувате до морето ?
Сложихме 6 валентна....да си призная не ги знам коя за какво е.. Embarassed Иначе за морето пътуваме с колата - никакви грижи нямаме. Спирахме веднъж за кърмене и ние да хапнем че и ние душичка носим. Сега се настройвам да идем да сложим и втората ваксина и утре потегляме обратно към морето, че на Аничка определено не й харесва в София...мрънка, сърди се и плаче..липсват й бати и морето Wink

# 54
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Кали,Аеросмит ме спасяваха с Гризача.Спираше да мрънка и слушаше в захлас.
Ама не иска да слуша записи. Заслушва се за секунди и губи интерес. Нито метъл, нито рок, нито класика, нито детски песнички... Иска аз да пея. Умира от кеф и се смее с глас. Пък аз хич не обичам да пея, да не кажа и че не мога особено. Не пея фалшиво, имам слух, но с тоя глас на перачка дето го имам...  ooooh! Обаче детето иска аз да пея.
Коте, часовника и ние много го харесваме, обаче тая за патетата в потока направо я подлудява от кеф. Даже издава едни звуци, имам чувството, че се опитва да пее и тя...  Laughing
Пък за Зайченцето бяло я омразих тая песен от самото начало. Пууу че дълга песен, нямам толкова мозък аз сега да я запомня, пък и Ралица май не я харесва особено...

# 55
  • Мнения: 6 540

Електра добре дошла Simple Smile има ли нещо специфично, което трябва да знам за хората родени на тази дата  Wink

Благодаря Simple Smile А и на всички останали, да не разводнявам темата да благодаря поименно Laughing

Има специфично, да - малко са инати, то си е от зодията, ама пък са много готини Wink  Laughing

# 56
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
И аз да се похваля, че вчера бяхме с малкото котенце - нежната Белла. Слънчево мъничко пиленце.
Днес минахме и през Тюленово, сега ще направим и един плаж в Албена. Ида пътува в колата и като чуе хубава песен, вдига ръцете като на рок концерт, с единия показалец напред и танцува, ухилена сладко.

# 57
  • Варна
  • Мнения: 7 147
И аз да се похваля, че вчера бяхме с малкото котенце - нежната Белла. Слънчево мъничко пиленце.
Днес минахме и през Тюленово, сега ще направим и един плаж в Албена. Ида пътува в колата и като чуе хубава песен, вдига ръцете като на рок концерт, с единия показалец напред и танцува, ухилена сладко.
  newsm44 newsm68 Hands Clap Hands Clap superuu
Сладурка малка, сладка...

Поетесите на темата, искате ли да ви спретна едно състезание-игра? Наградата ще е от мен, само измислете каква да бъде.
Трябва ми хубав текст за поканите за кръщенето. Четох разни в нета - ами нищо не харесах... Едни травиялни, блудкави, чак смешни. Хем ми се иска нещо по-специално, хем пък да не е много блудкаво-лигаво, хем да не е телеграфно тип "Каним ви на..., от... часа."...

# 58
  • Мнения: 1 000
Здравейте, сладурки bouquet bouquet bouquet
Не бях влизала от има-няма едни сто години в мамата, едва намерих темата, но наскоро един агент златен  Mr. Green ме информира за бебчетата, които чакахме с толкова трепет, че вече са тук, при нас, урааа Heart Eyes
Амини, много, много, много се радвам за твоите близначета, надявам се всичко да е минало безпроблемно, да са ти живи и здрави, охх, много се вълнувам, даже сега като пиша, пак се усмихвам, пуста слабост са ми близнаците, еле пък разнояйчните, дар от Бога Heart Eyes Да са ти живи и здрави уникалните, най-прекрасни слънчица Цвета и Антон!!! Да ги нацелуваш от мен  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Уанче, и ти ми беше в мислите, нищо че не съм била в темата, значи момченце, а, изненада, а ние така го бяхме заподозрели, че е момиченце, че й пулсът ти момичешки  Joy, наистина Лео беше достоен агент под прикритие Laughing Искам да ти честитя от сърце тази голяма радост, Свен Лео Вале, име на принц, нали  bouquet bouquet bouquet
За мен няма нищо ново на западния фронт, така да се каже. Пролетно и лятно пътувахме много по света и у нас, което беше повече от прекрасно, защото моята душа е на голяма хаймана и ми дай само да съм на път. Здрави сме, вярвам другото, каквото и да е, да се нареди някак.

Дона Феличе, и тя с прекрасна новина, благословен да е Теодор, обожавам това име. И ти много, много заслужаваше да ти се случи това щастие!
И Симона, и на теб да ти е жива и здрава рожбата, Анна, да ви носи само обич и светлина!
Направо ми се напълни душата с тези новини, вярвайте ми.
. Не съм чела нищо назад, но надявам се всички други да ви намирам в добро състояние на духа, да има само добри новини около вас.

 

Последна редакция: ср, 20 юли 2016, 16:43 от ina_summer

# 59
  • Мнения: 3 406
Лелеееее, днес бомба е паднала тука ... явно фацебука превзе темата  Confused  Не съм вярвала, че тази сговорна дружина ще се предаде толкова лесно ...

Общи условия

Активация на акаунт